Страница 15 от 18 ПърваПърва ... 51314151617 ... ПоследенПоследен
Показване на 211 до 225 от 259
  1. #211

    Подразбиране

    Дияна, не искам отговор от теб! Може би трябва да обясниш на останалите, защо на рецепцията ни казаха, че нашите стаи са по 10 лева на човек, а ти прибра по 23. Халал да са ти! Не дойдох сърдита, напротив, бях пълна с очаквания..Не само това, дадох много повече от тези 23 лева, за да осигуря наградите за конкурса. Бяхме щастливи заедно, обаче не заради теб, а въпреки теб и далаверите ти.
    Всъщност, понеже знам, че в момента, много съфорумки четат, искам да кажа " ПАРИТЕ НЕ НИ ГИ ВЗЕХА ОТ ХОТЕЛА, ДАДОХМЕ ГИ НА ОРГАНИЗАТОРКАТА".

  2. #212

    Подразбиране

    Диана, кажи ми, моля те, че си наясно с това което се случи. Защото ако продължаваш да си в розовия облак, който сама си измисляш, си за специалист.
    Не смей да се оправдаваш с това, че живеете в Северозападна България, останалите момичета от групата бяха прекрасни, отзивчиви(доколкото им е възможно) и толкова обидени,но не на нас!
    Може би е късно, но изтрий от съзнанието си това досадно "аз", защото то пречи. Може би си действала на вълчи принцип-те са единаци и вратовете им са дебели-няма да искам да ми възстановяваш пари само и единствено благодарение на съпорта в хотела-направиха всичко възможно от третия път да ни намерят прилична стая.
    Може много да искаш нещо, но-едно е да искаш, друго е да можеш, а трето и четвърто да го направиш.
    Ти се провали-приеми го, извини се и за твое добро-промени се.
    Нямаш право да проваляш имидж на форум, граден с години. Не е страшно кажеш,че не можеш,че искаш помощ. Страшно е да си играеш с доверието на хората.
    Аз ще разкажа на всичките си приятели и колеги за срещата. Ще пропусна несгодите, защото "каквото се случва във Видин, си остава във Видин". Ще им разкажа за прекрасните хора, с които се запознах, за Сашето, за Ева, за другата мацка, за красотите които видях...
    Не ми отговаряй, моля те само да ме прочетеш.

  3. #213

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от skorpion Виж мнение
    Ще оставя писанията Ви без думи. Наясно сте, че не съм аз собственик на хотела, нито пък можех да направя каквото и да е, въпреки усилията ми, а Вие това много добре го разбрахте. Ти Валентина просто си дойде сърдита и такава си остана през цялото време. Не само ти всъщност...Доста интриги се завъртяха, вероятно подготвени предварително, но хората са наясно кой какво прави и как го прави. Ще Ви помоля да се упражнявате върху семействата си и да не ме вкарвате в тези филми.
    Повече няма да отговарям на постовете Ви. Все пък някой, който не е бързал толкова много ще се намери да каже, че е бил и щастлив и че е бил сред приятелски настроени хора. Все си мисля, че повечето искрено показаха, че са щастливи да са заедно. Едно не може да се отрече : каквото и да говорите-бяхте плътно през цялото време на случващото се с останалите.
    Нямах намерение да пиша.Каквото имах да казвам го казах лице е лице.Знам , че както във Видин, така и тук ще бъдеш нагла.Една от малкото съм , които е присъствала на всичките девет срещи до сега.Тази е пример как НЕ трябва да се прави такава.Работи се в колектив, а не се казва на всяка втора дума "АЗ".Мъчно ми е за момичетата, които опъваха през цялото време от петък до днес когато ни изпатиха, че не каза една добра дума за тях.
    А що се отнася до "интриги се завъртяха, вероятно подготвени предварително" това е твое мнение, което нямам намерение да оборвам.Ако всички тези, които пишат сега бяха предварително настроени те просто нямаше да пътуват 600 км.
    Въпреки всичко се радвам, че се срещнах с приятели и ако е речено пак ще прекося България на длъж, за да се видя с тях,но не при твоята организация и най-вече некоректност
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  4. #214

    Подразбиране

    И ние от Пловдив се прибрахме. Ние бяхме отсреща в "Аврамов" хотел.Нямахме закуска, но човекът любезно ни предложи да ни направи кафе.Радвем се, че се видях с всички вас, на др. ден си направихме страхотна разходка до дома на Баба Вида, и там се запознахме с едни момичета, арттърговки. Видях избродирана схематично крепостта на Баба Вида, не питах чия е схемата. Та думата ми беше, че като се прибрах у дома имаше приятна изненада - мъж ми и детето боядисали кухнята и коридора. То иначе на почти всяка среща ми се случва някаква дивотия....
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  5. #215

    Подразбиране

    Здравейте и от мен на всички, чудех се дали да се въздържа или да напиша и моя коментар. Мисля, че всичко е казано по-горе в постовете, а аз искам да допиша само едно МОМИЧЕТА БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ВИ И ОРГАНИЗАТОРКИТЕ И УЧАСТНИЧКИТЕ, ЧЕ ВЪПРЕКИ НЕСГОДИТЕ УСМИВКИТЕ НЕ СЛИЗАХА ОТ ЛИЦАТА ВИ. Това беше нещото, което аз видях в очите и на лицата на всички вас, ЩАСТИЕТО ЧЕ СТЕ СРЕД ПРИЯТЕЛИ. Другото сигурен съм всички ще забравим. Едно е сигурно максимата ВРЕМЕТО ЛЕКУВА винаги сработва. ИСКРЕНО СЪМ ЩАСТЛИВ, ЧЕ БЯХ С ВСИЧКИ ВАС И ИМАМ СРЕД ВАС ИСТИНСКИ ПРИЯТЕЛИ!
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  6. #216

    Подразбиране

    Съжалявам, че отново пиша. Това е за последно, но мразя да съм голословна. Все пак някй би си помислил, че си фантазирам, относно цената. Снимките са напарфюмирани, но цената е достоверна.http://www.hotelrovno.com/rooms_and_apartments/low_cost

  7. #217

    Подразбиране

    Нашите стаи не бяха нискобюджетни, а нереновирани, просто са им сложили по-напарфюмираното име

  8. #218

    Подразбиране

    За мен срещата с колежките по хоби беше с много положителни емоции, въпреки "селските тарикатлъци". И за протокола Валя с идойде със стокаратовата си естествена усмивка, а не със служебната, тип "не ми пука". Едва ли някой от нас е за 10 лв., но не сме и толкова балами. Въпроса е до възпитание и честност. Допускаш грешка, извиняваш си, а не нападаш.

  9. #219

    Подразбиране

    Здравейте, това са снимки от вчера в залата и от купона снощи http://dox.bg/files/dw?a=8ee39087b6 линка е активен до 23,10,16. Макар и с несгодите с хотела, вечерта беше страхотна

  10. #220
    Активност
    Варна-Стара Загора
     
    17 Мнения
     

    Подразбиране

    не съм присъствала, но все пак се чудя дали хората, които се записаха на срещата бяха предупредени за условията, в които ще бъдат настанени, по снимките личат мръсно бельо и хавлии, ако идваш от 600-700 км едва ли си носиш и това. При такива далечни дестинации, организатора не трябва да разчита само на забележителностите на града, ами да се постарае да изпипа и най-дребните детайли. Защо хората не са платили на рецепция. Срещите се провеждат с доброволни усилия на домакините, ако всеки ще си плаща комисионни, то тогава по-удачно е да се наеме фирма организатор...

  11. #221

    Подразбиране

    Искам да благодаря на Даката, че ни носеше толкова настроение и позитивност!!!! Явно ни трябват повечко "Петлета " във форума.
    Форумът е бил и ще бъде за мен мястото, където намерих приятели. Болно ми е, че има толкова много хора в него тази вечер, когато има наранени и обидени прекрасни за мен хора.......
    Благодаря на всички, че Ви има!!!!!
    Ние също бяхме в друг хотел. Нямахме закуска, но ни възстановиха парите за нея.

  12. #222

    Подразбиране

    Умишлено не откликнах веднага с впечатленията си от последната нац.среща, но исках да отмине поне един ден, да се уталожат поне частично всички емоции и да опиша какво ме вълнува. Както се казва, преброй до 10, преди да кажеш каквото и да е.
    Преди всичко искам да се извиня на всички присъствали на последната среща за излъганите им очаквания. Извинявам се, защото аз бях тази, която даде предложението за това домакинство и, че до последно го защитавах.
    След като след срещите в Пловдив, Варна и София всяко следващо домакинство се приемаше след многократни кандърми, навивки и всичко от този вид и постоянното отхвърляне на предложението на Скорпион те да бъдат домакини, най-вече заради отдалечеността на града, накрая се стигна до момента, в който вече и кандърмите не помагаха друг да поеме тази отговорност и имаше опасност да няма следваща среща. Е, тогава както удавник се хваща за сламката, така и ние приехме тази последна възможност. Моля Дида от Силистра да потвърди думите ми!
    Изпълнена съм с противоречиви чувства. Спомням си Първите реакции след откриването на темата за срещата, които бяха меко казано, недоброжелателни. Навярно момичетата са имали по-добра интуиция от мен и са усетили всичко това,което се случи. Признавам си, че аз се доверих, но....... , за съжаление........

    Не искам да бъда разбрана неправилно. Отношението лично към мен беше страхотно, но това не ми е достатъчно и не ме прави щастлива виждайки как се чувстват останалите.
    Относно настаняването – лично аз нямах каквито и да е проблеми, но това не значи,че не вярвам на останалите. Без да обвинявам домакините за това, защото никой не е застрахован от отхвърлянето на договорките от другата страна. Лично аз съм го изпитала, макар и на местно ниво, да се променя резервация в последния момент, камо ли това да се случи на национално ниво. Но упреквам домакините за това, че макар и в последния момент трябваше да уведомят в темата за тази промяна и второ, но също важно – да уговорят по-ниски цени вследствие на тази промяна.
    Относно залата – не мога да кажа кой е плащал наем зала на повечето срещи. На някои е включена таксата в общия пакет с кафе паузата, но този наем, който заплащахме беше символичен. Със сигурност казвам, че за варненската среща не сме събирали наем зала от участниците. Във Видин при такса наем зала от 6 лв. очаквах нещо по-различно и като състояние, и като обурудване. Не можем да се оправдаваме,че собствениците са обещали едно, а са направили друго. Ако ги бяхме проверили поне един ден преди срещата със сигурност нямаше да има толкова голяма издънка. Постоянни проверки му е майката, за да си сигурен,че всичко ще е ОК.
    Нямаше определени места за гоблените и за конкурсните и за общата изложби. Не можеше да се види красотата на всички изложени гоблени. За общата изложба не можеше да се предвиди колко гоблена ще се донесат, освен евентуалният максимален брой. Което също е подвеждаща информация. Добре е още при записването наред с другите данни всеки да каже, не само брой на нощувки и на вечери, но и брой гоблени, които ще носи и колко от тях ще са рамкирани.
    Информация трябва да се събира, за да няма пропуски. Трябваше да се осъществява кореспонденция между организиращият срещата и организаторите на анонимните конкурси. Те са наясно колко гоблена от конкурсните ще се донесат на срещата за живото гласуване. Да не говоря, че наградите на публиката от първите три анонимни конкурси ги осигуряваха домакините на срещата. На сегашния конкурс домакините бяха освободени и от това задължение.
    Баджовете. – Аз, и не само аз, а и много други си пазим всички баджове от националните срещи, в които сме участвали. Няма да правим супа от тях, но това е един от символите на националната среща. Той носи много информация – пореден номер на срещата, годината и града домакин, ник във форума и реалното име. Ами, аз познавам човека виртуално с ника му, но след като пред мен стои истински човек, бих искала да знам и неговото истинско име.
    Плакат – първите снимки от албума на нац.среща са на плаката на срещата. Да се види за какво иде реч. Липсваше. Нито имаше някакво упътване къде какво ще бъде – щандове, зала, изложби. Трябваше да се питаме един друг кое къде е.
    Дневен ред на деловата част. – Без коментар. Не искам още повече да нажежавам и без това нажежената атмосфера.
    Вечерята – прочитайки информацията,че който иска може да си носи алкохол, аз приветствах,мислейки,че в куверт от 25 лв. ще присъства поне 50 гр ракия, чаша вино и една вода или безалкохолно и предположих,че домакините са уредили тази екстра, за тези,които това от куверта няма да им е достатъчно, и за да им излезе по-евтино, могат да си донесат. Не,че съм голяма пиячка, но все пак на едно такова събитие си позволявам толкова пиене. Вярно е,че храната беше добра и в достатъчно количество, но едва ли е покрила сумата от цената на целия куверт. Имам богат опит и то в един от скъпите градове – Варна при съставянето на такива куверти, но дори за по-ниска цена, в менюто е присъствало и по 50 гр.ракия, чаша вино /бяло или червено и безалкохолно.


    Няма да е честно да не отбележим и хубавите неща – за първи път на нац.среща имаше организирано мероприятие за петък вечер. За първи път имаше организирана туристическа обиколка на забележителностите на града. Това са допълнителни екстри, за които искрено благодарим, но те отвлякоха вниманието на организаторите в друга посока и ги отклониха от истинското събитие и неговата цел.

    Силно се надявам несгодите да се забравят и единствено дълго да се помнят емоциите от двете вечери, щастливите срещи със стари и нови приятели и нетърпението в очакването на следващата среща.
    Благодаря на домакините за това, което направиха и за това, което не направиха. Последното също е полезно, защото от грешките се учим.


    Надявам се с този коментар да помогна на следващите организатори и отново да се извиня на всички!
    Благодаря ви за търпението,че изчетохте всичко и се надявам да не ви е било досадно.

    И като финал - Довиждане ВИДИН, очаквай ни ПЛЕВЕН!
    Редактирано от NIA : 09.10.2016 в 22:15.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  13. #223

    Подразбиране

    Потвърждавам думите на Ниа. Никой не поиска доброволно от мен или момичетата да се заеме с организиране на следваща среща. Моля и аз да бъда извинена!!!

  14. #224

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от tosheto83 Виж мнение
    Здравейте, това са снимки от вчера в залата и от купона снощи http://dox.bg/files/dw?a=8ee39087b6 линка е активен до 23,10,16. Макар и с несгодите с хотела, вечерта беше страхотна
    Моля ви, погледнете прекрасните снимки и вижте колко усмивки има!!!!
    И май забравихме да пишем - Плевен и региона приеха да бъдат наши домакини през 2017 година. Пожелавам много емоции и приятни моменти на момичетата!!!
    Редактирано от Дида : 09.10.2016 в 22:32.

  15. #225

    Подразбиране

    Реклама:
    Здравейте и от мен!Няма да нажежавам повече обстановката, като споделя и моето възмущение от организацията на завършилата вече среща във Видин, на която нито бяхме посрещнати, нито някой ни изпрати...
    Пиша тук, като един от организаторите на следващата среща в Плевен през 2017 година Обещаваме много да се постараем с организацията, за да не се стига повече до такива неприятни недоразумения и негативни преживявания...Нека само да сме здрави

Страница 15 от 18 ПърваПърва ... 51314151617 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •