Показване на 1 до 15 от 259

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Леле, тук се заформя купонджийска среща с елементи на .........какво ли не. Първо да отговоря на въпроса за концерта в събота.Беше предвиден да е специално за участниците в срещата и по повод на нея, но като че ли повечето искат да имат свободно време за общуване и е възможно да не се състои.Това ще кажете Вие.Няма проблем да не го направим, а да си поговорим по-дълго време.
    Дами, моля да се чувствате свободни да изразявате предложения и мнения.Много ще се радвам да бъда полезна на всички и да направим тези дни незабравими и приятни.Няма никакъв проблем да променяме часове и програми, ако повечето искат.Аз съм на разположение, Видин-също!

  2. #2

    Подразбиране

    Питам се ,защо има две теми за записване и немога да си отговоря.Едната може би е за ника ,но досега тази тема беше лична за организаторите. на които се изпращаше на лични и общия списък не виждам.
    Роденият да пълзи няма как да полети!
    http://abazova.snimka.bg/other/moyat...28684.20293928

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от skorpion Виж мнение
    Дами, моля да се чувствате свободни .................
    Тук на дискриминация ли ми мирише или ...
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •