Уважаеми дами, след като от доста дни не влизах, за което моля за извинение и с обещанието да не се повтори, отговарям на въпросите:
До идния понеделник ще ми е готов компютъра и всеки ден ще съм на линия и на Ваше разположение /понякога нещата не зависят от мен, но това не е оправдание/
ще сложа цялата програма на първа страница, за да може да бъде видима и удобна.
В програмата има часове, цени и всичко необходимо, което мислим да предложим.
относно втората тема за записвания - бях получила съвет да направя такава, за да е по-удобно.Оказва се, че това не е вариант и ще пренеса информацията оттам в тази тема когато направя новото оформление на темата/като ми върнат компа от ремонт/
Относно концерта-няма проблем да го има, както и да го няма.Участниците са местни групи и изпълнители, които са се съгласили да участват, но не е проблем да им откажа до тогава.... решението за него ще е общо и очаквам Вие да кажете искате или не да го има
Отново се извинявам на всички, които мислят, че карам нещата през пръсти, но бъдете сигурни, че организирам прекрасен празник и не съм от тези, които ще се изложат.очаквам от толкова години да съм домакин на гобленарска среща, че просто нямам търпение.
Приемам критики, съвети, предложения и всичко, което мислите, че ще е полезно от сърце.