Показване на 1 до 15 от 259

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от flame_froide Виж мнение
    Ако има значение аз също мисля, че темата трябва да се заключи от админите и да се прекрати всичко това. Забравихме любовта към изкуството, която ни събра там.
    Въобще не си прав! Не си присъствал на нито една предишна среща и нямаш представа, как са се представяли предишните домакини!
    Защо трябва да се оставят без последствие безобразията, които са се случили на тази среща, защо трябва да се забранява на хората да изказват недоволството си!?
    Любовта към изкуството е нещо съвсем различно, не разбирам защо я намесваш?

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от кроти Виж мнение
    Въобще не си прав! Не си присъствал на нито една предишна среща и нямаш представа, как са се представяли предишните домакини!
    Защо трябва да се оставят без последствие безобразията, които са се случили на тази среща, защо трябва да се забранява на хората да изказват недоволството си!?
    Любовта към изкуството е нещо съвсем различно, не разбирам защо я намесваш?
    Грешка беше в Шумен!
    Редактирано от abi1004 : 12.10.2016 в 20:14.

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от кроти Виж мнение
    Въобще не си прав! Не си присъствал на нито една предишна среща и нямаш представа, как са се представяли предишните домакини!
    Защо трябва да се оставят без последствие безобразията, които са се случили на тази среща, защо трябва да се забранява на хората да изказват недоволството си!?
    Любовта към изкуството е нещо съвсем различно, не разбирам защо я намесваш?
    Успокой се моля те и си насочи злобата в друга посока не към мен МОЛЯ!
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •