Показване на 1 до 15 от 259

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    И аз пиша като страничен наблюдател, който не защитава никой в случая.Но се питам защо не беше даден линк на хотела в самото начало.Или защо не беше повдигнат въпроса още в самото начало за разминаването в цените отникой,....А едва сега .???

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от VenezS Виж мнение
    И аз пиша като страничен наблюдател, който не защитава никой в случая.Но се питам защо не беше даден линк на хотела в самото начало.Или защо не беше повдигнат въпроса още в самото начало за разминаването в цените отникой,....А едва сега .???
    Сега се говори, защото имаше разминаване в условията за спане - това няма как да се види от сайта на хотела! Аз си бях настояла за апартамент, още от лятото - не защото искам супер-лукс, а по простата причина, че качвам много стока в стаята, и ако е 2-ка стая - ще я задръстя с панами. Спахме в апартамента 4 момичета, условия бяха добри, но имаше хора които спаха в супер-лукс, други на мизерни условия! Това разминаване трябваше да е избягнато от организаторите! Не може да плащаш еднаква цена за МУХЪЛ и за лукс /вана с тангентор/!
    В самия сайт пише - стая - 10 лева, а се прибират 23+23=46 лева за МУХЪЛ????? ЗАЩО? Нашият апартамент беше хубав, и чист - но в сайта им пише 80лв/вечер, а ние платихме 92лв/вечер? Който ме познава, знае че не издребнявам, за 12 лева, но разминавате в цените е очебийно!
    На тръгване помолих на рецепцията за фактура за спането - и ми беше отговорено, че не знаят за КОЛКО ПАРИ СЪМ СПАЛА? и ми отказаха категорично, защото съм дала пари на друг, НЕ НА ХОТЕЛА! Ако на Вас не Ви мирише това, на мен ми смърди !!!! И няма да си слагам розови очила само и само да спазвам милия тон! В този форум имам много приятели, с които имам и финансови отношения - винаги съм била точна и коректна с абсолютно всеки! И очаквам същото отношение към мен, може би това ми е проблема....
    Както и да е, знаете поговорката бития - бит....................... няма да се обаждам повече!
    Редактирано от Ирка88 : 13.10.2016 в 16:54.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •