Показване на 1 до 15 от 259

Threaded View

  1. #22

    Подразбиране

    Искам да кажа и аз няколко думи в контекста в който се мъчат няколко хора спали в не толкова лоши условия и възмутени от факта че други са се измъчили в ниско бюджетни стаи:
    Замислиха ли се че няма нито едно мнение с благодарност към организаторите и напълно заслужено да няма след като нямаше практически никаква организация и това повод ли е да се правят намеци по въпроса за някакво защитаване?
    Дават ли си сметка че обявявайки другите спали в изключително смрадлив хотел не е било по тяхно желание. Споменавам хотел Фанти в който нощувах и заплатих за закуска при положение че от хотела ни обясниха че такава няма и аз си поисках парите -бяха ми върнати.
    Заплатих нощувка по 24лв -разбрах че е струвала 20 от администраторката.
    След като напира възмущението и мъката защо не се смениха с тях ами се вменява на другите някаква вина че били спали в по-добри условия? Да по-добри и доста ароматни с хиляди скандали на рецепцията отпуснаха печки за през нощта!
    Далаверата с надвзетите ми пари се отнася и за мен.
    Че всички бяхме излъгани/финансово и организационно/ -така е!
    Недоволни бяхме всички-естествено!
    Но човек трябва да може и да се зарадва на това че е видял хора с които е приятел и е държал да се види.
    Майната му на парите и на условията !! Видях си приятелите с които ми е приятно и това на мен ми стига. остава горчивия вкус от огромната лъжа на организаторката но нека ни е за урок на кой възлагаме домакинство за в бъдеще!
    Оптимист съм за момичетата от Плевен че ще направят една достойна среща.
    От мен успех!
    Редактирано от abi1004 : 13.10.2016 в 21:41.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •