Показване на 1 до 15 от 259

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Уважаеми съфорумци, болно ми е. Първо ми е болно, че не можах да дойда. Записах се и по здравословни причини се отказах. Второ чакам прекрасни отзиви, снимки, радостната възбуда която и аз 5 пъти преживах идвайки на тези срещи, а какво се случва просто не е за вярване! И аз ще попитам, защо нямаше линк към хотела? Там снимките са напудрени, но цените са реални! Какво излиза? Организаторката най-нагло краде. Зала 150 лева, тя събира 300. Стая за нощувка 10 лева, тя събира по 23 лева от всеки. Настаняване в един хотел, тя ги разпръсква из целия град. Куверт за вечеря като че омари са сервирани, защото в куверта не влиза и една минерална вода, да не говорим за алкохол. Аз нямам спомен от 5-те срещи на които съм присъствала да не съм се регистрирала с личната си карта на рецепцията. Ами как ще дадат фактура, като не знаят в този хотел ли сте били настанени? И аз мога да искам фактура, нищо че не съм и помирисала Видин. И мен и вас не са регистрирали на рецепцията. Диана, отчети се с документ за парите, които прибра от всички присъстващи. Може и от село да сме, но не ядем доматите с колците. На мен ми е обидно и болно, горчи ми, а не си бръкнала в моя джоб. Не оставяйте една особа да опорочава толкова важно и чакано цяла година събитие. Въпроса който тук се дискутира не е маловажен. Организаторката се е облагодетелствала с голяма сума за ваша сметка.
    Редактирано от toni68 : 14.10.2016 в 01:14.

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •