Страница 18 от 18 ПърваПърва ... 8161718
Показване на 256 до 259 от 259

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Ваня, всъщност, точно другите момичета спасиха срещата. Сашка и Елена стояха в дъжда за да ни поръчат такси в проливния дъжд, те мъкнаха тежки маси по високи стълби, за да подредим конкурсните гоблени в последния момент, те ни посрещнаха и изр;пратиха с усмивка и с извинение. Благодаря им от цялото си сърце!

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Дида Виж мнение
    Докато Дорис не е видяла - да се запиша от петък, всичко............Само за неделя сутрин до Калафат ще обмислим.....
    Всичко виждам аз..

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от skorpion Виж мнение
    Дами, както писах в началото, за да няма разсърдили се попълвам списъка на нощувките според заявките. До Ирка88 приключват единичните стаи на хотела. Тези, които са заявили двойки и тройки съм записала отделно.Моля, ако нямате против следващите, пожелали единични стаи да пишат имат ли против да бъдат настанени в двойни с още някого от съфорумките.От хотела ми казаха, че имат още един етаж, за който утре ще попитам допълнително какви стаи има.Има свободни още 7 двойни, 2 тройни и 5 апартамента по 4 човека
    Скорпионче, има някакво недоразумение. Всички от варненската група са с другарче в двойна стая. Предполагам,че и при другите е така. За това не сме уточнявали в каква стая. Уточнява се изрично само, който иска да е сам в единична стая.
    И, за да не стане утежняване на темата да започнем да се обясняваме в каква стая искаме и отново всеки записал се да не започне пак да се записва,че ще стане пълна каша, нека това уточнение стане при самото настаняване.Като свършат едните стаи, ще се настаняват в другите.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  4. #4

    Подразбиране

    И да освежим малко темата.

    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

Страница 18 от 18 ПърваПърва ... 8161718

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •