Страница 5 от 18 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 259
  1. #61

    Подразбиране

    най-после нещата почват да се подреждат по малко. nina55 я имате два пъти в списъка
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  2. #62

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Vili_SS Виж мнение
    Извинявайте но Светла не е виновна, подкрепям я, подкрепям и Аби. И двете са прави да са ядосани, и аз съм ядосана и вероятна още сто жени са ядосани. Какви предложения искате да ви даваме, първата тема е направена преди повече от два месеца. Някой до сега да е писал какъв концерт да му организирате, или пък екскурзия. Ние се събираме за да се видим, да си поговорим, защото се виждаме веднъж в годината. Не ни трябват екстри, трябва ни хотел, зала и вечеря, нищо повече.
    Абсолютно си права - много приказки за странични неща. Ние се събираме за да се насладим на нашето хоби и да се видим.

  3. #63

    Подразбиране

    Съжалявам но така както прочетох програмата отново се акцентира на тур посещения - защо бабини видини кули и съботен концерт са включени в пакета???? Какъв е проблема да се посочат имената на "всички" виденлийки???

  4. #64

    Подразбиране

    Дами, точно това исках да направите : да си кажете желанията. Аз съм предвидила в свободно време който иска да разгледа и забележителностите на Видин. Нали затова всяка стъпка от двата дни е с отделна цена. Събитията не се препокриват часово и няма проблем всеки сам да си избере как да премине престоят му тук. Ще се съобразя с всяко желание.Не се съобразявайте със т. нар. пскетна цена. Тя беше направена ориентировъчно след разговор с една съфорумка. Ако държите ще махна сумираната цена да видя какво друго ще измислите, че Ви пречи.

  5. #65

    Подразбиране

    и аз се записвам , с вечеря и всички такси относно срещата /зала , кафе паузи ...../ без спане.

    Хайде и аз да си изразя мнението , въпреки ,че то съвпада с това на останалите , още преди два месеца като прочетох програмата се възмутих , но момичетата от нашта групата ме посъветваха да си мълча .
    Поста на Vili_SS все едно ,че аз съм го писала . Не искам да влизам в конфликт с никого , още повече срещата ще е в родният ми град , познавам някои от организаторите и знам с какъв ентусиазъм очакват тази среща , но , едно голямо НО ......

    1. Нима в другите градове в които са се провеждали нац. срещи няма забележителности с национално значение ?!?!
    2. Аз не виждам за какво е тази екскурзия в Калафат , това е едно малко градче от селски тип и няма нищо интересно и забележително .....само ще се загубят време от това посещение .

    Които иска да разгледа Видин ще има достатъчно време , имаики впредвид колко е голям след официалната среща преди вечеря и не е нужно подобна организация , това го пиша за да отпаднат малко от ангажиментите на организаторите .
    На всички ще ни е приятно да седнем на кафе с приятели до Дунав , има много приятни заведения около реката , но не организирано , а по желание , за да се видим и побъбрим вместо да препускаме по музеи и т.н .

    И не разбрах къде трябва да си пращаме имената и ника

  6. #66

    Подразбиране

    Милички, погледнете цените на всичко в първия пост, изберете си какво ви харесва и си го опишете. Не виждам нищо лошо в предлагането, изборът си е наш. Нека бъде отново една незабравима и пълна с емоции среща. Нещата постепенно се нареждат и отново ще сме заедно. ♥♥♥

  7. #67

    Подразбиране

    Вижте сега, предложила съм Ви да се насладите, както на самата среща, така и на забележителностите на града ни. Имате избор и всички коментари кой какво да прави или не са излишни. Влизате на първа стр. , избирате си програма и пишете. Моя работа и ангажимент е да направя така, че да се почувствате обгрижени и специални. Оставете ме да го направя спокойно така, както до сега се е случвало.

  8. #68

    Подразбиране

    Здравейте, виждам че съм за писана два пъти ,може ли да изтриете единия?БЛАГОДАРЯ

  9. #69

    Подразбиране

    Мен сигурно не ме искат на срещата преди четири дена съм потвърдила участие и ме няма в списъкът

  10. #70

    Подразбиране

    Момичета, искам Ви всички! Наистина! След малко допълвам и теия и така. Онзи ден, когато поправях първият пост може да съм прекалила с техническите умения...Обаче да знаете, че всяка една записвам и по старомодния начин- на лист хартия за сигурност.

  11. #71

    Подразбиране

    Здравейте , записвам се + 1 гост . 1 нощувка , зала , кафе пауза , официалната вечеря , госта ще използва и той тези пакети . Благодаря !
    Редактирано от scorpion4eto : 10.07.2016 в 22:31.

  12. #72

    Подразбиране

    Само аз ли имам чувството, че само един човек движи нещата? От 8 срещи до сега не се ли разбра, че най-много държим на срещите и банкета... И едно е да искаш, друго е да можеш, трето и четвърто - да го направиш...

  13. #73

    Подразбиране

    Здравейте , ще помоля да махнете разходките в събота сутрин , видях ,че започват от 9.30 часа. Извинявайте за неудобството , просто не знам дали ще сме пристигнали.

  14. #74

    Подразбиране

    Хайде да "повлека крак" за Морските звезди - запивам се от петък - две нощувки ,вечеря, зала, кафе-пауза.За историческите забележителности ще мисля на място
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:

Страница 5 от 18 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •