Страница 7 от 18 ПърваПърва ... 5678917 ... ПоследенПоследен
Показване на 91 до 105 от 259

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Записвам се и аз от петък - две нощувки,вечеря,зала,кафе-пауза. За другите мероприятия ще решавам на място.

  2. #2

    Подразбиране

    Здравейте , записвам се и аз + гост, 1 нощувка събота в двойна стая + вечеря + зала за мен и гост

  3. #3

    Подразбиране

    Записвам и Росен Поптомов - гост с две нощувки , зала и кафе-пауза.За останалото ще мисли
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  4. #4

    Подразбиране

    Записвам и Краси123 по нейна заръка с две нощувки,кафето и залата,екскурзия също-за компания!

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от galya_kost Виж мнение
    Записвам и Краси123 по нейна заръка с две нощувки,кафето и залата,екскурзия също-за компания!
    Да допълня,че Галя е пропуснала някои подробности.
    ник - Краси123
    име - Красимира Станчева
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  6. #6

    Подразбиране

    Валентина Георгиева Запис и от мен. Две нощувки,вечеря,зала,кафе-пауза.
    Редактирано от walentiina : 21.08.2016 в 06:50. Причина: р

  7. #7

    Подразбиране

    Дияна Карагьозова
    Записвам се с две нощувки, вечеря,зала, кафе

  8. #8

  9. #9

    Подразбиране

    Здравейте,уточнявам -2 нощувки,2 вечери,зала ,разходка с кораб и до Калафат.
    Ако може да се комбинираме в двойна стая с вкящсъ.Записана съм 10 номер.
    Нели Петкова

  10. #10

    Подразбиране

    Здравейте,
    ще се състой ли срещата във Видин,защото Светла Петрова дава последен шанс и желанието и е на друго място.
    Може би желае да ни покани всички в Бургас.Всички се събираме да се видим и веселим,а не да налагаме собствено мнение.
    Не сме ученици и нямаме нужда от учители.Надявам се,че всичко ще е наред.
    С нетърпение очаквам да се видим.

  11. #11

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от nefibov Виж мнение
    Здравейте,
    ще се състой ли срещата във Видин,защото Светла Петрова дава последен шанс и желанието и е на друго място.
    Може би желае да ни покани всички в Бургас.Всички се събираме да се видим и веселим,а не да налагаме собствено мнение.
    Не сме ученици и нямаме нужда от учители.Надявам се,че всичко ще е наред.
    С нетърпение очаквам да се видим.
    Не зная доколко ти е актуална информацията, но никъде не пише,че няма да се състои срещата във Видин. Напротив, точно обратното, домакините се стремят да направят срещата максимално интересна. Може би в това им е грешката,че прекалено много питат какво искаме. За разлика от всички досегашни домакинства, когато организацията се предоставяше изцяло на домакините и никой не им се бъркаше за нищо.
    Съвсем добронамерено призовавам всички да се въздържат от подобни изказвания.
    Когато се избира домакинство за всяка следваща среща, всички се дърпат, и домакинството е приемано след колебания, убеждения и кандърми.За първи път домакинството е желано. А, ако има желаещи за домакинство, нека се свържат с домакините на предстоящата среща. Ако пък има много желаещи за домакинство на следващата среща, не ни остава нищо друго освен да преминем към гласуване /явно или тайно - това всички ще решим/.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  12. #12

    Подразбиране

    Здравейте , записвам се и аз + 1 гост , за 2 нощувки петък и събота в двойна стая + вечеря + зала и кафе пауза за мен и госта -останалото на място допълнително
    Желка Иванова
    ник zhak

  13. #13

    Подразбиране

    Записвам все пак
    megim + 1 гост 2 нощувки, 2 вечери, среща Миглена Георгиева
    desi13 + 1 гост 2 нощувки, 2 вечери, среща Десислава Стефанова
    2 двойни стаи

  14. #14

    Подразбиране

    Записвам се и аз-1 нощувка,вечеря,зала и кафе -пауза.

  15. #15

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от gal4eto71 Виж мнение
    Записвам се и аз-1 нощувка,вечеря,зала и кафе -пауза.
    Така де,забравих да напиша ,че искаме настаняване в двойна стая с Димка Дилкова. Аз съм Галя Йошовска.

Страница 7 от 18 ПърваПърва ... 5678917 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •