Страница 1 от 18 12311 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 259
  1. #1

    Подразбиране IX НАЦИОНАЛНА СРЕЩА НА GOBLENITE.ORG / Видин

    Уважаеми съфорумки и съфорумци, както и всички почитатели, привърженици и последователи на това древно изкуство, Ние - видинските Фиданки с извинение за малкото закъснение най-сетне правим тема, с която обявяваме старт на организацията по предстоящата национална среща.
    По традиция срещите се организират всеки втори уикенд на м. октомври, ние в никакъв случай няма да изневерим на традициите и обявяваме датите за предстоящото удоволствие 7,8,9.Х. 2016г. Това са дните петък, събота и неделя.
    Предвидили сме няколко интересни събития, които се надяваме да доведем до реализация и за които ще напишем малко по-нататък, но които ни карат да обявим, че предвид отдалечеността на прекрасния ни старинен и пълен със забележителности град, би било добре да откраднете още един ден от ежедневието си и да пристигнете в четвъртък. Това може да изглежда по следния начин: "Мъжо, отивам командировка в чужбина и ще се върна, когато успея. Поливай фикуса и не звъни по телефона-нямам обхват!"
    Предвидена е разходка по р.Дунав с корабче, която трае около час и половина. Организирано ще посетим крепостта Баба Вида, за да се включим в събитие, което обмисляме във Ваша чест, така ще постъпим и с музей Кръстата казарма, която вероятно ще поеме и други наши инициативи за Ваше удоволствие.Видин има няколко църкви, но две от тях са много стари и имат особено място в историята на града.По тази причина ще включим и тях в туристическата обиколка.Някакъв чуден поздравителен концерт ни се върти в главите и скоро ще се избистри, но това ще е подарък, за който няма да говорим сега, просто да си го имате предвид. Ще предложим стандартните инициативи, които всяка година си организираме по време на националните срещи, тях ще обсъждаме периодично.Предвидена е като възможност една разходка през хубавия нов мост до отсрещния гр.Калафат, информацията за която ще има в готовата програма.
    Тук записвам съфорумките от Видин, които сме домакини на срещата с уговорката, че ще допиша 2-3 като ми дадат никнеймовете си:
    Abby sashka58 eva86 skorpion
    ..............................................
    Обиколих централните хотели и се спрях на х-л "Ровно" защото ни предлагат и конферентна зала, имат и повечко места за нощувка.Легловата база е както следва: 24 единични стаи, 12 спални за по 2 човека, 8 двойни, 4 тройни, апартаменти-3 бр за по 4 човека, 1 троен и 3 двойни
    Цени: Нощувка със закуска 23 лв
    Вечеря събота вечер ресторант 25 лв /вкл: салата, основно с гарнитура, хляб, десерт, DJ/пиенето се поръчва по желание или си носите
    входни такси за Баба Вида и Кръстата казарма + беседи общо 8 лв
    Наем зала + мултимедия и озвучител 6лв
    Кафе-пауза :кафе или чай+мин.вода+сладки разни 5лв

    ..............................................
    Ако повечето дойдат още в петък, освен дневната туристическа програма, вечерта съм подготвила посещение на местна механа с жива музика и луди спомени....цената на куверта е същата, както в ресторанта в събота-25 лв./ отново салата, основно, гарнитура, десерт, тук е вкл сервизни за музикантите някакви/
    .................................................. .................
    Първия описан пакет с 1 нощувка по моя калкулатор възлиза на 73 лв на човек /спане, вечеря, тур.посещения, наеми, кф пауза, театър/
    Оттук нататък следва, който вече си знае програмата да ми пише.Започвам да Ви подреждам желанията.С хотела сме се уговорили да правя аз списък/запазила съм го целия за събота, а според записванията ще уговоря и петъка/.Всичко, от което имате нужда ще отправяте към мен , защото Ви обичаммммм :
    Ако се запълнят местата в този хотел-съвсем наблизо има други и мисля, че няма да е проблем да ги запълним и тях.
    .............................................
    Относно написаното посещение за неделната сутрин до хубавия Калафат - цената е 12 лв на човек двупосочно.транспорта Ви кара до там и изчаква, за да върне обратно.

    Нека бъде 15 септември крайната дата за записване

    Списък със записалите се:

    1. Стуто + 1 гост - 2 нощувки в двойна стая, 2 вечери, зала, разходка в събота
    2. Tsvety - самостоятелна стая, 2 нощувки, зала, 2 вечери, разходка в събота, Калафат и ако има концерт
    3. flame_froide - самостоятелна стая, 2 нощувки, зала, две вечери, разходка в събота и Калафат
    4. doris - 2 нощувки, зала, две вечери, разходка в събота и Калафат
    5. abi1004 - самостоятелна стая, 2 нощувки, зала, две вечери, разходка в събота и Калафат
    6. Дида - 2 нощувки, зала, две вечери, разходка в събота и Калафат
    7. Stavrozova - 2 нощувки, зала, две вечери, разходка в събота и Калафат
    8. mari_mari - 2 нощувки, зала, две вечери, разходка в събота и Калафат
    9. galq_iva - 2 нощувки, зала, две вечери, разходка в събота и Калафат
    [B]10.
    [B]11.
    12. Michelle - 2 нощувки, зала, две вечери, разходка в събота и Калафат
    13. Vili_SS - 2 нощувки, зала, две вечери, разходка в събота и Калафат
    14.
    15.
    16. nina55 + 2 гости - стая с три легла, 2 нощувки, зала и вечеря
    17. rositsa - 2 вечери, зала
    18.
    19. Светла Петрова - 2 нощувки, вечеря, зала, кафе - пауза
    20. вкящсъ - самостоятелна стая, 2 нощувки, вечери, разходка с корабче и Калафат
    21. hrisipisi + 1 гост - 2 нощувки, 2 вечери, зала и кафе пауза
    22. Димитрина Аксаково - 2 нощувки, 2 вечери, зала и кафе пауза
    23. NIA - 2 нощувки, 2 вечери, зала и кафе пауза
    24. delhina+ 1 гост - 2 нощувки, 2 вечери, зала и кафе пауза
    25. galia_kost - 2 нощувки, 2 вечери, зала и кафе пауза,Баба Вида
    26.
    27. Borqnac - 2 нощувки, 2 вечери, зала, кафе-пауза, разходка в събота и Калафат в неделя
    28. Ирка88 - 2 нощувки, 2 вечери, зала и кафе пауза
    29.
    30. shebek1733- двойна самостоятелна стая +1 гост две нощувки,две вечери, зала, кафе пауза
    31.
    32. vili val4eva - 2 нощувки, 1 вечеря, зала и кафе пауза
    33. nikaaa73 - самостоятелна стая, 2 нощувки, 2 вечери, зала и кафе пауза
    34. ksenitka - 2 нощувки, 1 вечеря, зала и кафе пауза
    35. Milena Krusteva + 1 гост - 1 нощувка в двойна стая, 2 вечери, зала и кафе пауза
    36. Росен Поптомов - гост - 2 нощувки, зала, вечеря
    37. Krassimira 123 - 2 нощувки, 2 вечери, зала и кафе пауза, екскурзия
    38. Walentiina - 2 нощувки, 2 вечери, зала и кафе пауза
    39. diana karagiozova - 2 нощувки, вечеря, зала, кафе пауза
    [B]40.
    41. maleks - 1 нощувка, зала, вечеря, кафе пауза
    42. nasysy - 1 нощувка, зала, вечеря, кафе пауза
    43. petya55 + 1 гост- 2нощувки, 2 вечери ,зала, кафе, корабче, Баба Вида
    [B]44.
    45. stefp + 1 гост - 2 нощувки, 2 вечери, зала, кафе пауза, разходка в събота и Калафат в неделя
    46. bisy_k - 2 нощувки, 2 вечери, зала, кафе пауза
    47. steffanni - 2 нощувки, 2 вечери, зала, кафе пауза
    48. darma_rz - 2 нощувки, вечеря, зала, кафе пауза, разходка в събота
    [B]49.
    [B]50.
    51. gal4eto71 - 1 нощувка, вечеря, зала и кафе пауза
    52. dimcheto - 1 нощувка, вечеря, зала и кафе пауза
    53. lilipi1970 - 2 нощувки, 2 вечери, зала, кафе пауза
    54. muchinova - 2 нощувка, зала, вечеря, кафе пауза
    55.
    [B]56.
    57. кики - самостоятелна стая, 2 нощувки, вечеря, зала, кафе пауза
    58. ddimitrova - 3 - ка стая с номер 59 и 60 , 2 нощувки, вечеря, зала, кафе пауза
    59. Радика - 2 нощувки, вечеря, зала, кафе пауза
    60. sofia - 2 нощувки, вечеря, зала, кафе пауза
    61. Nedka Sivakova - 1 нощувка, зала, вечеря, кафе пауза
    62. mamanuchi + 1 гост - зала, кафе пауза
    63. Ducky - 2 нощувки, 2 вечери, кафе пауза, зала
    [B]64.
    65. nikoll - 2 нощувки, 2 вечери, зала, кафе пауза
    66. rodich- 2 нощувки + 2 закуски, 2 вечери, зала и кафе пауза
    67. dianavateva + 6 госта - зала и кафе пауза
    68.jelana 79 -2 нощувки, 2 вечери, зала, кафе-пауза, Баба Вида

    От името на всички видинлийки и лично от мое име /повечето от Вас знаят как мечтая да съм Ви домакин/ ОБЕЩАВАМЕ незабравима среща!
    моля да ме ориентирате коя ще носи гоблени.Няма значение по колко, но ми трябва инфо, за да напечатам ник-неймовете и имената.
    Редактирано от skorpion : 03.10.2016 в 19:55.

  2. #2

    Подразбиране

    Записвам се + гост
    2 нощувки, зала, две вечери, разходка в събота
    Редактирано от Стуто : 16.08.2016 в 14:38.

  3. #3

    Подразбиране

    Диде, много се радвам, че още една наша национална среща е подготвена. Търпение нямаме вече......
    Само да попитам - записването ще става при обявени цени на нощувки, вечери и т.н., нали? Ще те моля на нощувките цената да е отделна, че не знам кой колко ще иска да нощува. Въртят ни се тук 3 нощувки като идея, но е рано още да кажем.
    Спорна работа!!!! Целувки ♥

  4. #4

    Подразбиране

    И аз се записвам от сега

  5. #5

    Подразбиране

    Там съм, само обявете кога почва записването. СТРАХОТНИ СТЕ!
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  6. #6

    Подразбиране

    Много искам да дойда!Само че, очертава ми се неуравновесено битие, ще ставам дубългърлбаба, очаква се преобразуване и свиване на местоработата ми .....но пък съм сдиплила парите отдавна, на Дунав в България не съм плавала и в румънско не ме е вял вятър. Дано всичко да ми се подреди!
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  7. #7

    Подразбиране

    Записвам се ! Всичко , което е необходимо..
    Малко закъснях,ама все пак..
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  8. #8

    Talking

    Ще обособя сумите поотделно, за да може всеки да си избере пакет " удоволствия" по желание. Много съм щастлива, че вече има нетърпеливи. Така времето ще мине по- бързо. До средата на май няма да правя списък. После като сложа цени и програма записвам, но Вие тук си пишете. Аз ще се ръководя оттук. Между другото- днес е Цветница и името на групата ни има имен ден. Хайде- на хаирлия да ни е!

  9. #9

    Подразбиране

    А така, да ви е честит празника, Диде!!!!Много здраве и положителни емоции на групата ♥

  10. #10

    Подразбиране

    Ха сега де, честит празник!Видях ви по телевизията с автентичните танци !Поздравления Весел Великден!

  11. #11

    Подразбиране

    DSC_1232.jpgЧестит празник,Фиданки! Снимката е от концерт на Фолклорен ансамбъл ''Иглика''-Пловдив.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  12. #12

    Подразбиране

    Малииии. звучи страхотно!


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  13. #13

    Подразбиране

    Дами и господа, значи положението е следното:
    петък 7.10.2016 -пристигате...който е дръзнал да дойде по-рано или още от четвъртък имам подготвена тур обиколка, която ще е различна от съботната + вечеря в местна механа /жива музика, видинска скара, дунавска риба и други глезотии/
    събота 8.10.2016г - който е нощувал-закусва, после в 9.30 тръгваме на туристическа обиколка /тук бих искала мнението Ви дали да наемем местен транспорт, който вероятно ще оскъпи с 3-4-5 лв гостуването, от друга страна пък обектите не са далеч-все централно са та, моля да се изкажете, за да организирам/ обяд 13.00 до 13.40 в хотела, който ще ползваме /х-л Ровно за сега ще е хотел-майка/ от 14.30 предлагам да започнем срещата, която ще включи и кафе пауза, изложби на конкурсните гоблени от мин.годишните теми и такива неща...това всичкото до 17.30 18.00-18.30 в драм театър Видин специален концерт за гражданството и участниците /докато свърши/ и след това купоннннн /гала-купон/ с пълна програма удоволствия и изненади.
    неделя 9.10.2016г при проявен интерес има възожност да се разходите на кратък тур през Дунав мост 2 до гр Калафат.транспорта до там с изчакването и връщане обратно е около 12 лв
    До няколко дни ще опиша подробно сумите, които изискват отделните обекти и мероприятия, за да може всеки да се включи по желание.
    Има още една много приятна опция, но за нея трябва да имаме 80-90 човека-разходка по р Дунав с корабче, разходката трае около 90 мин и е много хубаво, но нека оставим този тур за накрая.

  14. #14

    Подразбиране

    Миличка, да видим малко цени за нощувките и вечерята. ♥

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Много богата програма ни готвят фиданките. Трябваше ми няколко пъти да я прочета,че да запомня всичко.
    Дано да ме пуснат малките принцеси, за да не стане първото ми отсъствие от нац.среща.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

Страница 1 от 18 12311 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •