Страница 7 от 18 ПърваПърва ... 5678917 ... ПоследенПоследен
Показване на 91 до 105 от 259
  1. #91

    Подразбиране

    Записвам се за две нощувки в единична стая + вечери, кафе пауза, зала...Нина Донкова

  2. #92

    Подразбиране

    Записвам се и аз от петък - две нощувки,вечеря,зала,кафе-пауза. За другите мероприятия ще решавам на място.

  3. #93

    Подразбиране

    Здравейте , записвам се и аз + гост, 1 нощувка събота в двойна стая + вечеря + зала за мен и гост

  4. #94

    Подразбиране

    Записвам и Росен Поптомов - гост с две нощувки , зала и кафе-пауза.За останалото ще мисли
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  5. #95

    Подразбиране

    Записвам и Краси123 по нейна заръка с две нощувки,кафето и залата,екскурзия също-за компания!

  6. #96

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от galya_kost Виж мнение
    Записвам и Краси123 по нейна заръка с две нощувки,кафето и залата,екскурзия също-за компания!
    Да допълня,че Галя е пропуснала някои подробности.
    ник - Краси123
    име - Красимира Станчева
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  7. #97

    Подразбиране

    Валентина Георгиева Запис и от мен. Две нощувки,вечеря,зала,кафе-пауза.
    Редактирано от walentiina : 21.08.2016 в 06:50. Причина: р

  8. #98

    Подразбиране

    Дияна Карагьозова
    Записвам се с две нощувки, вечеря,зала, кафе

  9. #99

  10. #100

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от skorpion Виж мнение
    Дами, както писах в началото, за да няма разсърдили се попълвам списъка на нощувките според заявките. До Ирка88 приключват единичните стаи на хотела. Тези, които са заявили двойки и тройки съм записала отделно.Моля, ако нямате против следващите, пожелали единични стаи да пишат имат ли против да бъдат настанени в двойни с още някого от съфорумките.От хотела ми казаха, че имат още един етаж, за който утре ще попитам допълнително какви стаи има.Има свободни още 7 двойни, 2 тройни и 5 апартамента по 4 човека
    Скорпионче, има някакво недоразумение. Всички от варненската група са с другарче в двойна стая. Предполагам,че и при другите е така. За това не сме уточнявали в каква стая. Уточнява се изрично само, който иска да е сам в единична стая.
    И, за да не стане утежняване на темата да започнем да се обясняваме в каква стая искаме и отново всеки записал се да не започне пак да се записва,че ще стане пълна каша, нека това уточнение стане при самото настаняване.Като свършат едните стаи, ще се настаняват в другите.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  11. #101

    Подразбиране

    И да освежим малко темата.

    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  12. #102

    Подразбиране

    Здравейте,уточнявам -2 нощувки,2 вечери,зала ,разходка с кораб и до Калафат.
    Ако може да се комбинираме в двойна стая с вкящсъ.Записана съм 10 номер.
    Нели Петкова

  13. #103

    Подразбиране

    Здравейте,
    ще се състой ли срещата във Видин,защото Светла Петрова дава последен шанс и желанието и е на друго място.
    Може би желае да ни покани всички в Бургас.Всички се събираме да се видим и веселим,а не да налагаме собствено мнение.
    Не сме ученици и нямаме нужда от учители.Надявам се,че всичко ще е наред.
    С нетърпение очаквам да се видим.

  14. #104

    Подразбиране

    Здравейте , записвам се и аз + 1 гост , за 2 нощувки петък и събота в двойна стая + вечеря + зала и кафе пауза за мен и госта -останалото на място допълнително
    Желка Иванова
    ник zhak

  15. #105

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от nefibov Виж мнение
    Здравейте,
    ще се състой ли срещата във Видин,защото Светла Петрова дава последен шанс и желанието и е на друго място.
    Може би желае да ни покани всички в Бургас.Всички се събираме да се видим и веселим,а не да налагаме собствено мнение.
    Не сме ученици и нямаме нужда от учители.Надявам се,че всичко ще е наред.
    С нетърпение очаквам да се видим.
    Не зная доколко ти е актуална информацията, но никъде не пише,че няма да се състои срещата във Видин. Напротив, точно обратното, домакините се стремят да направят срещата максимално интересна. Може би в това им е грешката,че прекалено много питат какво искаме. За разлика от всички досегашни домакинства, когато организацията се предоставяше изцяло на домакините и никой не им се бъркаше за нищо.
    Съвсем добронамерено призовавам всички да се въздържат от подобни изказвания.
    Когато се избира домакинство за всяка следваща среща, всички се дърпат, и домакинството е приемано след колебания, убеждения и кандърми.За първи път домакинството е желано. А, ако има желаещи за домакинство, нека се свържат с домакините на предстоящата среща. Ако пък има много желаещи за домакинство на следващата среща, не ни остава нищо друго освен да преминем към гласуване /явно или тайно - това всички ще решим/.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

Страница 7 от 18 ПърваПърва ... 5678917 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •