Страница 11 от 18 ПърваПърва ... 910111213 ... ПоследенПоследен
Показване на 151 до 165 от 259
  1. #151

    Подразбиране

    И на мен ми добавете 1 гост с 2 вечери и 2 нощувки само.

  2. #152

  3. #153

  4. #154

    Подразбиране

    Дами, пиша тук, но ще копна писанието и ще го сложа под първия пост: моля да ме ориентирате коя ще носи гоблени.Няма значение по колко, но ми трябва инфо, за да напечатам ник-неймовете и имената.

  5. #155

    Подразбиране

    Практиката до сега е такава- в торбичките с материали и подаръци (ако има такава) се слагат и листчета ( 3 броя) с ника на участника.За изложбите от конкурсни гоблени организаторите им си ги подготвят сами
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  6. #156

  7. #157

    Подразбиране

    да се запиша овреме

    Radostina stefanova
    rodich- 2 нощувки + 2 закуски, 2 вечери, зала и кафе пауза
    Редактирано от rodich : 12.09.2016 в 20:30.


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  8. #158

  9. #159

    Подразбиране

    Ще има щанд на www.8888bg.com Ако някой иска конци, определена марка, моля да ми пуснете списъци на лични. На щанда ще се предлагат панами, аксесоари, рамки, и мн. мн. други. Но за конци - моля на лични, защото е невъзможно да се пренасят.

  10. #160

    Подразбиране

    Да, както е писала Иренка-ще има.За сега имам потвърждение от Иренка, Кичка, Бакалова, Ани Йовева.За съфорумките да кажа от сега-дамите с щандове ще се "изложат" още с пристигането си и няма да махат нещата си до неделя, което е много удобно за всички ни.Тамън няма да има опашки пред щандовете

  11. #161

    Подразбиране

    Записвам още един гост шофьора ми,две нощувки,две вечери калафат баба Вида ако има корабче,без зала и кафе пауза благодаря

  12. #162

  13. #163

    Подразбиране

    и аз и хрисиписи имаме допълнителен гост,моля отбележете

    папальона

  14. #164

    Подразбиране

    Момичета и момчета, въпреки скритата ми надежда да присъствам, с огромно съжаление, няма да мога.За първи път ще е от Варненската среща насам .Желая ви здраве и ще бъда духом с вас , ще чакам да видя снимките от и еуфорията на срещата.Усмихвайте се и заради мен! Обичам ви !

  15. #165

    Подразбиране

    Реклама:
    Много ми е неприятно и моля да приемат организаторите моите извинения , но по стечение на обстоятелствата се оказа , че няма да мога да присъствам на срещата. На всички пожелавам незабравими мигове и горещи емоции !!!

Страница 11 от 18 ПърваПърва ... 910111213 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •