Показване на 1 до 15 от 259

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Ще оставя писанията Ви без думи. Наясно сте, че не съм аз собственик на хотела, нито пък можех да направя каквото и да е, въпреки усилията ми, а Вие това много добре го разбрахте. Ти Валентина просто си дойде сърдита и такава си остана през цялото време. Не само ти всъщност...Доста интриги се завъртяха, вероятно подготвени предварително, но хората са наясно кой какво прави и как го прави. Ще Ви помоля да се упражнявате върху семействата си и да не ме вкарвате в тези филми.
    Повече няма да отговарям на постовете Ви. Все пък някой, който не е бързал толкова много ще се намери да каже, че е бил и щастлив и че е бил сред приятелски настроени хора. Все си мисля, че повечето искрено показаха, че са щастливи да са заедно. Едно не може да се отрече : каквото и да говорите-бяхте плътно през цялото време на случващото се с останалите.

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от skorpion Виж мнение
    Ще оставя писанията Ви без думи. Наясно сте, че не съм аз собственик на хотела, нито пък можех да направя каквото и да е, въпреки усилията ми, а Вие това много добре го разбрахте. Ти Валентина просто си дойде сърдита и такава си остана през цялото време. Не само ти всъщност...Доста интриги се завъртяха, вероятно подготвени предварително, но хората са наясно кой какво прави и как го прави. Ще Ви помоля да се упражнявате върху семействата си и да не ме вкарвате в тези филми.
    Повече няма да отговарям на постовете Ви. Все пък някой, който не е бързал толкова много ще се намери да каже, че е бил и щастлив и че е бил сред приятелски настроени хора. Все си мисля, че повечето искрено показаха, че са щастливи да са заедно. Едно не може да се отрече : каквото и да говорите-бяхте плътно през цялото време на случващото се с останалите.
    Виж какво skorpion като страничен наблюдател,мисля че доста нагло отговаряш на момичетата,не ти прави чест! Ако има нещо сгафено,объркано....просто се извини,а не пиши с тоя тон,че нещо леко подразваш вече! Валентина не вярвам да е дошла сърдита,познавам я прекалено добре,за да го повярвам.....
    Най-големия филм в момента си ти мила,никой не те вкарва...сама си го изиграла предишните три дни,но явно за актриса не ставаш,и с най-добри чувства и съвет.....не се пробвай повече никога!!!!!

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от skorpion Виж мнение
    Ще оставя писанията Ви без думи. Наясно сте, че не съм аз собственик на хотела, нито пък можех да направя каквото и да е, въпреки усилията ми, а Вие това много добре го разбрахте. Ти Валентина просто си дойде сърдита и такава си остана през цялото време. Не само ти всъщност...Доста интриги се завъртяха, вероятно подготвени предварително, но хората са наясно кой какво прави и как го прави. Ще Ви помоля да се упражнявате върху семействата си и да не ме вкарвате в тези филми.
    Повече няма да отговарям на постовете Ви. Все пък някой, който не е бързал толкова много ще се намери да каже, че е бил и щастлив и че е бил сред приятелски настроени хора. Все си мисля, че повечето искрено показаха, че са щастливи да са заедно. Едно не може да се отрече : каквото и да говорите-бяхте плътно през цялото време на случващото се с останалите.
    Нямах намерение да пиша.Каквото имах да казвам го казах лице е лице.Знам , че както във Видин, така и тук ще бъдеш нагла.Една от малкото съм , които е присъствала на всичките девет срещи до сега.Тази е пример как НЕ трябва да се прави такава.Работи се в колектив, а не се казва на всяка втора дума "АЗ".Мъчно ми е за момичетата, които опъваха през цялото време от петък до днес когато ни изпатиха, че не каза една добра дума за тях.
    А що се отнася до "интриги се завъртяха, вероятно подготвени предварително" това е твое мнение, което нямам намерение да оборвам.Ако всички тези, които пишат сега бяха предварително настроени те просто нямаше да пътуват 600 км.
    Въпреки всичко се радвам, че се срещнах с приятели и ако е речено пак ще прекося България на длъж, за да се видя с тях,но не при твоята организация и най-вече некоректност
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •