Страница 6 от 18 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 259
  1. #76

    Подразбиране

    И тук да се запиша за срещата във Видин! Две нощувки+ вечери, без да се включват музей и театър.Останалото по програма разходка с корабче и Калафат.

  2. #77

  3. #78

    Подразбиране

    Записвам се и аз hrisipisi - Христина Хубенова и Димитрина - Аксаково с 2 нощувки, 2 вечери, зала и кафе пауза засега другите мероприятия ще ги уточним по- късно .

  4. #79

    Подразбиране

    Хайде и аз най-после, не може да не присъствам на нац.среща.
    Виргиния Нешева - две нощувки, две вечери, зала, кафе пауза. За другите предложения - на по-късен етап.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  5. #80

    Подразбиране

    и аз се записвам - Даниела Христова,две нощувки и всички екстри,но сме от далече и незная дали ще успеем всичко да видим и да посетим...

    папальона

  6. #81

    Подразбиране

    Почнахме да се събираме от Варна

  7. #82

    Подразбиране

    Записвам се и аз-Галина Иванова две нощувки,две вечери,естествено зала и кафето-пауза.Добавете и Бабините Видини кули,пък да видим...дали ще се успее за всичко.Бих желала и Калафат,но всичко зависи от това,с какъв транспорт ще дойда.Засега го оставям в резервите.Напишете моля,има ли срок за записване на тази среща?Живо ни интересува тези,дето сме от по-далечни краища!

  8. #83

    Подразбиране

    И аз се записвам - с две нощувки и всичко предложено
    надявам се да покажа най-накрая завършен гоблен по картина на Майстора

  9. #84

    Подразбиране

    Боже не остава ред да се запиша . Записвам се с всички екстри - 2 нощувки , разходка с корабче , до Калафат - всичкооо . И инфо моля - помощ от приятел - от Пловдив с какво и как ще стигна до Видин Нямам никакво търпение вече .

  10. #85

    Подразбиране

    Моля, и аз се записвам за 2 нощувки, вечери, кафе-пауза и зала. За допълнителните екскурзии - се въздържам за сега, на место ще видим дали ще се включа. Нямам търпение да видя всички приятелки ! До скоро!

  11. #86

    Подразбиране

    Гергана Иванова - две нощувки, две вечери, зала, кафе пауза.

  12. #87

    Smile

    И аз се записвам Ирена Стефанова двойна самостоятелна стая +1 гост две нощувки,две вечери, зала, кафе пауза.За останалото ще се разберем допълнително.Нямам търпение да се видим.
    Редактирано от shebek1733 : 21.08.2016 в 12:31.

  13. #88

  14. #89

    Подразбиране

    Записвам се и аз.Лили Станкева Христова ник lili49.Две нощувки, вечеря,зала,кафе.За другото ще уточнявам на място.

  15. #90

    Подразбиране

    Реклама:
    Записвам се от петък - две нощувки, вечеря, зала, кафе-пауза. За другите атракции ще решавам на място.

Страница 6 от 18 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •