Страница 13 от 18 ПърваПърва ... 31112131415 ... ПоследенПоследен
Показване на 181 до 195 от 259
  1. #181

    Подразбиране

    Здравейте! За сведение на организаторите - по независещи от мен причини -
    отписвам се от присъствие на срещата , заедно с госта ми , съжалявам!

    Пожелаваме успех на всички и ще чакаме снимки.

    Хубав ден! Да Ви е сладко кафенцето!
    „Когато човек силно желае нещо,цялата Вселена му съдейства.“
    donka_1951@abv.bg

  2. #182

    Подразбиране

    Жалко! Намаляваме, но пък скоро идва моментът...

  3. #183

    Подразбиране

    Я за малко настроение преди срещата - песента на форума.

    https://www.youtube.com/watch?v=acfd...ature=youtu.be
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  4. #184

  5. #185

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dimcheto Виж мнение
    Добър ден! Имам въпрос към домакините - възможно ли е да добавите към моето име в списъка още двама гости с по 1 нощувка, вечеря и зала? Дано да не е късно....
    Виждам, че срещу името ми няма нанесени промени, т.е. не са добавени гостите Да не се окаже проблем?

  6. #186

    Подразбиране

    dimcheto, едва ли ще има проблем при толкова много отказали се.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  7. #187

    Подразбиране

    Добро утро, милички!!! Ниа, откраднах нашата песничка и си я постнах във фейса. Нямам търпение вече ♥

  8. #188

    Подразбиране

    Ох, момичета и момчета, завиждам ви малко , но се веселете и да не забравите усмивките ! Желая ви ползотворна среща и снимкиии! Обичам ви!Ния, песента е прекрасна ! Поздравления за музиканта !

  9. #189

    Lightbulb

    Много се надявах да присъствам на първата за мен национална среща и то в родния ми град, но по същото време имаме фирмено събитие на другия край на България...
    Пожелавам на всички, които ще присъстват, приятно прекарване и незабравими положителни емоции!
    cruzeiro@abv.bg

    Всичко е наред...

  10. #190

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Lora Kamenova Виж мнение
    Много се надявах да присъствам на първата за мен национална среща и то в родния ми град, но по същото време имаме фирмено събитие на другия край на България...
    Пожелавам на всички, които ще присъстват, приятно прекарване и незабравими положителни емоции!
    Е това си е вече за ядосване. Цяла България да дойде при теб на единия край на България и то веднъж на високосна година и ти да си на другия край на България. Айде до съвсем скороооооо. Нямам търпение за купона
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  11. #191

    Подразбиране

    Много, много съжалявам за всички, които няма да могат да дойдат.Зная, че сме далеч, но Ви очаквам с огромно нетърпение...даже започнах вече да се замислям кое от всичкото, което искам да Ви кажа да махна от речта

  12. #192

    Подразбиране

    Кажи си всичко,което ти е на сърце, сега ти е паднало. Но си имай и едно на ум, че искаме повече време за среща с приятели.
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  13. #193

    Подразбиране

    Скъпи съфорумки и съфорумци, стягам багажа......

  14. #194

  15. #195

    Подразбиране

    Реклама:
    Направила съм прическата, токчетата в куфара....

Страница 13 от 18 ПърваПърва ... 31112131415 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •