Страница 8 от 18 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследенПоследен
Показване на 106 до 120 от 259
  1. #106

    Подразбиране

    Може би се е обсъждала следващата национална среща, но това са си вътрешни обсъждания по групите. Самата Светлана Петрова , виждам , че е записана на доста почетно 20 място за Националната. Редно е авторката на поста да поясни какво е имала предвид - с цитати. Иначе чувствам, че психиката ми се дисбалансира, четейки поста на nefibov в темата за Национална среща.
    И да използвам случая , да попитам, трябва ли да се запиша, все пак съм учител, със скромния 17 г. пед. стаж?
    maleks - една съботна нощувка, с вечеря и останалото.
    P.S. - вероятно малко след мен ще се запише и Nasysy, двете обсъждахме евентуално автобусно предвижване.
    Насето не е учител, та ще се крия зад нейния гръб.
    http://www.youtube.com/watch?v=UFNV7tcI2ho
    "Рандеву" в Кичука, 13.00 часа


  2. #107

    Подразбиране

    Запишете и мен - 1 нощувка, вечеря и останалото. Атанаска Райкова - nasysy. 1 двойна стая заедно с Малекс.
    Редактирано от nasysy : 26.08.2016 в 13:35.

  3. #108

    Подразбиране

    Запивам се 2нощувки 2 вечери ,кафе, корабче, Баба Вида,Петя Тахрилова
    Редактирано от petya55 : 26.08.2016 в 09:32.

  4. #109

    Подразбиране

    Пиша пак едно уточнение...Краси123 е всъщност Krassimira123 и е както писа Ния по-горе Красимира Станчева.

  5. #110

    Подразбиране

    Записвам се и аз (Иванка Нашкова)+ 1 гост , за 2 нощувки петък и събота в двойна стая + вечеря + зала и кафе пауза за мен и госта -останалото ще решаваме на място
    На ЛС, без прикачена картинка не отговарям
    dianita_12345@abv.bg

  6. #111

    Подразбиране

    Да помоля викамммм,да не си изказвате мнението,без да ви визират...оставете огранизаторите,да движат темата!!!

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  7. #112

    Подразбиране

    Предвид малкото време, което остава, бих искала да помоля организаторката да влиза по- често в темата и да обновява списъка. Той е много важен, както за малките награди, които се подготвят по градове, така и за организаторите на анонимните конкурси. Трудно е да обхождаме страниците и да следим кой се е записал и какво би се случило, ако пропуснем някого в анкетите за гласуване. Също не видях краен срок за записване. Съгласна съм, че Видин може да приема хора, дошли в последния момент, но този краен срок е важен, отново за да се направят анкетните листи за живо гласуване.

  8. #113

    Подразбиране

    Здравейте! Записвам се и аз + 1 гост- 2 нощувки, двойна стая, 2 вечери, зала, разходка с кораб и Калафат(Стефка Петрова)
    Редактирано от stefp : 24.08.2016 в 20:34.

  9. #114

    Подразбиране

    Записваме се bisy_k и steffanni в двойна стая - 2 нощувки, вечеря, зала и кафе-пауза.

  10. #115

    Подразбиране

    .Краси123 /ясно-оправяме нещата/
    за протокола-влизам, следя, но за да не пиша след всеки пост прескачам по няколко и тогава отговарям.
    Дами, спокойно се подготвяйте! Тук, дори и да се обърка някоя последователност като дойдете всичко ще е ОК!
    Малекс, за теб имам специална изненадка като за колежка по игла и показалка.
    Редактирано от skorpion : 30.08.2016 в 14:54.

  11. #116

  12. #117

    Подразбиране

    Записвам се : Дарина Манолова -2 нощувки , 2 вечери , зала и кафе пауза и разходка в събота И за нас с Галя Димитрова една двойна стая, че съм пропуснала да уточня това
    Редактирано от darma_rz : 26.08.2016 в 17:31.

  13. #118

  14. #119

    Подразбиране

    Записвам все пак
    megim + 1 гост 2 нощувки, 2 вечери, среща Миглена Георгиева
    desi13 + 1 гост 2 нощувки, 2 вечери, среща Десислава Стефанова
    2 двойни стаи

  15. #120

    Подразбиране

    Реклама:
    Записвам се и аз-1 нощувка,вечеря,зала и кафе -пауза.

Страница 8 от 18 ПърваПърва ... 678910 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •