Страница 17 от 18 ПърваПърва ... 715161718 ПоследенПоследен
Показване на 241 до 255 от 259
  1. #241

    Подразбиране

    И аз пиша като страничен наблюдател, който не защитава никой в случая.Но се питам защо не беше даден линк на хотела в самото начало.Или защо не беше повдигнат въпроса още в самото начало за разминаването в цените отникой,....А едва сега .???

  2. #242

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от VenezS Виж мнение
    И аз пиша като страничен наблюдател, който не защитава никой в случая.Но се питам защо не беше даден линк на хотела в самото начало.Или защо не беше повдигнат въпроса още в самото начало за разминаването в цените отникой,....А едва сега .???
    Сега се говори, защото имаше разминаване в условията за спане - това няма как да се види от сайта на хотела! Аз си бях настояла за апартамент, още от лятото - не защото искам супер-лукс, а по простата причина, че качвам много стока в стаята, и ако е 2-ка стая - ще я задръстя с панами. Спахме в апартамента 4 момичета, условия бяха добри, но имаше хора които спаха в супер-лукс, други на мизерни условия! Това разминаване трябваше да е избягнато от организаторите! Не може да плащаш еднаква цена за МУХЪЛ и за лукс /вана с тангентор/!
    В самия сайт пише - стая - 10 лева, а се прибират 23+23=46 лева за МУХЪЛ????? ЗАЩО? Нашият апартамент беше хубав, и чист - но в сайта им пише 80лв/вечер, а ние платихме 92лв/вечер? Който ме познава, знае че не издребнявам, за 12 лева, но разминавате в цените е очебийно!
    На тръгване помолих на рецепцията за фактура за спането - и ми беше отговорено, че не знаят за КОЛКО ПАРИ СЪМ СПАЛА? и ми отказаха категорично, защото съм дала пари на друг, НЕ НА ХОТЕЛА! Ако на Вас не Ви мирише това, на мен ми смърди !!!! И няма да си слагам розови очила само и само да спазвам милия тон! В този форум имам много приятели, с които имам и финансови отношения - винаги съм била точна и коректна с абсолютно всеки! И очаквам същото отношение към мен, може би това ми е проблема....
    Както и да е, знаете поговорката бития - бит....................... няма да се обаждам повече!
    Редактирано от Ирка88 : 13.10.2016 в 16:54.

  3. #243

    Подразбиране

    По лични причини не можах да присъствам тази година на срещата.Като стара съфорумка, зная,че на Диана не може да се има доверие.Винаги се забърква в нещо, отнася се несериозно и не изпитва срам или притеснение, затова бях много изненадана ,че възложихте на нея организацията за домакинството ! Това си пролича от самото начало, но защо момичетата от Видин не споделиха ,че са игнорирани от нея! Направи ми впечатление цената за зала - 6лв. и отделно 5 лв. за кафе-пауза..Погледнах в сайта на хотела и се изумих...http://www.hotelrovno.com/meetings....вижте и вие...Далаверата се очертава доста голяма...Не виждам защо трябва да се неглижира проблема, за мен това е една от причините форумът да е със затихващи функции...Криво разбрана толерантност, различно мислещите се наказват с блокиране...Ако ви бях казала,че може да се отиде във Видин и да няма кой да ви посрещне ,как щяхте да реагирате ?

  4. #244

    Подразбиране

    Искам да кажа и аз няколко думи в контекста в който се мъчат няколко хора спали в не толкова лоши условия и възмутени от факта че други са се измъчили в ниско бюджетни стаи:
    Замислиха ли се че няма нито едно мнение с благодарност към организаторите и напълно заслужено да няма след като нямаше практически никаква организация и това повод ли е да се правят намеци по въпроса за някакво защитаване?
    Дават ли си сметка че обявявайки другите спали в изключително смрадлив хотел не е било по тяхно желание. Споменавам хотел Фанти в който нощувах и заплатих за закуска при положение че от хотела ни обясниха че такава няма и аз си поисках парите -бяха ми върнати.
    Заплатих нощувка по 24лв -разбрах че е струвала 20 от администраторката.
    След като напира възмущението и мъката защо не се смениха с тях ами се вменява на другите някаква вина че били спали в по-добри условия? Да по-добри и доста ароматни с хиляди скандали на рецепцията отпуснаха печки за през нощта!
    Далаверата с надвзетите ми пари се отнася и за мен.
    Че всички бяхме излъгани/финансово и организационно/ -така е!
    Недоволни бяхме всички-естествено!
    Но човек трябва да може и да се зарадва на това че е видял хора с които е приятел и е държал да се види.
    Майната му на парите и на условията !! Видях си приятелите с които ми е приятно и това на мен ми стига. остава горчивия вкус от огромната лъжа на организаторката но нека ни е за урок на кой възлагаме домакинство за в бъдеще!
    Оптимист съм за момичетата от Плевен че ще направят една достойна среща.
    От мен успех!
    Редактирано от abi1004 : 13.10.2016 в 21:41.

  5. #245

    Подразбиране

    За пореден път няма да отговоря на нападките и вменяването, което се опитва да се направи за хората спали в други хотели, че сме били в невероятен лукс и сме влезли в някакъв заговор. Мисля, че съм доказал пред хората, които ме познават, че не съм такъв тип човек. Аз съм бил не по-малко разочарован повярвайте ми, но бях щастлив че пътувах с прекрасни хора, че се срещнах и запознах на живо с нови страхотни хора и че се забавлявах страхотно. В края на краищата нещата са такива каквито човек сам си ги направи. Аз се прибрах в хотела просто за да има къде да поспя. За пореден път ще кажа, че всички бяхте страхотни, че запазихте усмивките си, че опитахте да се забавлявате и не провалихте събитието още на място, за това заслужавате моят аплауз Ето това помня аз, пък ...........
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  6. #246

    Подразбиране

    Не може да се каже майната на парите, Аби и Данчо! Поне аз така мисля. И не обвинявам кой къде е спал - казвам само, че не биваше да има тези драстични разлики в настаняването! И ако сега кажем майната му - срещите на форума ще се превърнат в нещо друго, на което аз лично няма да присъствам!

  7. #247

    Подразбиране

    Здравейте, чета и не мога да повярвам ,че трябва да се премиря с това което се случи във Видин.Ако вие сте платили само за себе си тогава добре, но когато си платил за още хора става страшно. Не съм писала никъде че искам мизерна стая .Когато разбрах и за другите далавери се оказа че не само съм пила студена вода, а направо ледена. Мило" скорпионче " тези пари съм ги изкарала с много труд за да дойда . Предлагам на видинската организаторка да преведе с банков превод всички разлики на новите домакини .Като сложа на кантар хубавото и лошото на тази среща резултата е 30:70. Как да се чувствам щастлива, напротив чувствам се излъгана и унижена .Благодаря на всички който ни подкрепиха.
    Редактирано от nina55 : 13.10.2016 в 23:55.

  8. #248

    Подразбиране

    Уважаеми съфорумци, болно ми е. Първо ми е болно, че не можах да дойда. Записах се и по здравословни причини се отказах. Второ чакам прекрасни отзиви, снимки, радостната възбуда която и аз 5 пъти преживах идвайки на тези срещи, а какво се случва просто не е за вярване! И аз ще попитам, защо нямаше линк към хотела? Там снимките са напудрени, но цените са реални! Какво излиза? Организаторката най-нагло краде. Зала 150 лева, тя събира 300. Стая за нощувка 10 лева, тя събира по 23 лева от всеки. Настаняване в един хотел, тя ги разпръсква из целия град. Куверт за вечеря като че омари са сервирани, защото в куверта не влиза и една минерална вода, да не говорим за алкохол. Аз нямам спомен от 5-те срещи на които съм присъствала да не съм се регистрирала с личната си карта на рецепцията. Ами как ще дадат фактура, като не знаят в този хотел ли сте били настанени? И аз мога да искам фактура, нищо че не съм и помирисала Видин. И мен и вас не са регистрирали на рецепцията. Диана, отчети се с документ за парите, които прибра от всички присъстващи. Може и от село да сме, но не ядем доматите с колците. На мен ми е обидно и болно, горчи ми, а не си бръкнала в моя джоб. Не оставяйте една особа да опорочава толкова важно и чакано цяла година събитие. Въпроса който тук се дискутира не е маловажен. Организаторката се е облагодетелствала с голяма сума за ваша сметка.
    Редактирано от toni68 : 14.10.2016 в 01:14.

  9. #249

    Подразбиране

    Нас ни регистрираха на рецепцията, бяхме вторите регистрирани. Когато Симеонов поиска да доплати за по-прилична стая, с мотива, че на такова легло не е спал от детската градина,му казаха,че всъщност не е до пари. Първите дошли се настаняват в лошите стаи, следващите в по-хубави. Управителката на хотела изрази учудване, че стаята не ни харесва-банята била луксозна...и чак жал да му стане на човек като я слуша-ами не е ходила жената, откъде да знае, че боядисана баня в цвят *овно не е баш много лукс...
    Организаторката обаче ми разби всички представи-аз поначало нямам доверие на хора, които се усмихват преди девет сутринта, ама да се хилиш цял ден...
    Накрая преди да си тръгнем като я слушах колко хубаво е било всичко взех да се чудя аз всъщност бах ли там или не...

  10. #250

    Подразбиране

    Трудно ми е да повярвам, че Госпожа Скорпион, за пореден път ни манипулира и прави на луди. Един път се подигра с нас, след като провали, чаканата от нас среща. Провали я, не само, присвоявяйки голяма сума пари, а и беше абсолютно немарлива към организацията, официалната част беше истинска пародия. Сега прави втори опит да ни настрои един срещу друг и до момента и това й се получава успешно. Всява раздор и неразбирателство и отклонява вниманието от себе си.Поне това, което аз видях е, че хората нямаха избор, къде да се настанят, те просто бяха насочвани от госпожата. Още с влизането в хотела ни беше казано, че там са двойните стаи, а единичните са на друго място. Няма повече да изпадам в буквализъм, искам да помоля всички да останем така сплотени, както бяхме преди Видин, защото иначе Скорпион ще ни води с 2 : 0.
    Искам да кажа нещо и на "честната усмихнага женица" ! Моля, не продължавай с опитите да ни разделяш и манипулираш, не ни квалифицирай и не се измъквай с празни и голи думи, както и с обвинения срещу самите нас. Тук има поне 40 човека, които могат да подадат жалба в полицията за измама Тогава ще влязат нужните органи в хотела и заведенията, те ще боравят с цифри и доказателства и ще стане ясно, дали сме" вълци, които те глозгат" или се оказахме стадо овце, с които се подиграваш.

  11. #251

  12. #252

    Подразбиране

    Аз мислех да не си изразявам мнението писменно , но почти цяла седмица болката и обидата от срещата не ме оставят да работя спокойно .
    Болка и обида от това ,че всичко това се случи в моят роден град , среща която очаквах с нетърпение .
    Аз бях от привилегированите , защото не спах в хотелите и имах една лична молба към Диана , относно вечерята , понеже не ям месо и предварително се разбрахме за различно меню за което и благодаря .
    Но въпреки благодарностите за специалното меню не мога да остана безразлична към всичко на което бях свидетел.
    1. Диана одавна очаква тази среща , ние бяхме от първите коли които пристигнаха и много се изненадах като разбрах ,че е на работа и не може да си посрещне гостите /Само за уточнение , по голяма част от присъстващите сме работещи и си планувахме отпуски за този ден /
    2. Второто ми разочарование беше от първата вечеря , организирана на няколко километра от основният хотел и всички трябваше да се придвижват с таксита под неспиращият цяла вечер и цяла нощ проливен дъжд , и механата в която вечеряхме бяхме в две зали , между нас имаше маси със свободна консумация.
    3.Още преди да съм се събудила на другата сутрин момичетата ми звъннаха ,че да донеса мокри кърпички понеже всичко е потънало в прах и не могат да подредят щанда а няма от къде да си купят , понеже наоколо няма магазини .
    4.Залата не беше предварително подготвена , Диана беше на екскурзия , представителите на Коутс едва ли ще присъстват на друга наша среща , един час чакаха да им кажат къде да си направят щанда и тъкмо си наредиха нещата и им казаха ,че се налага да им заменят правоъгълните маси с кръгли , понеже .............
    5.Ще си спестя коментарите от момичета от Видин които дойдоха да разгледат изложбата и не пожелаха да присъстват на "ОФИЦИАЛНАТА ЧАСТ" , НО ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ще отидат в Плевен.
    6.След толкова дълго очаквано домакинство си мислех ,че официалната част ще е добре организирана .....пълен фарс , отбиване на номера , половин час ни се разказваше какво има в пликовете с подаръци от групите , които всеки си е видял преди срещата , дори не бяха пъхнати всички подаръци. Добре ,че бяха двата конкурса за да запълнят времето.
    .............
    мога още толкова по десет да напиша но ..... спирам , много ,много съм огорчена и разочарована .

    Най хубавото , поне за мен беше ,че се видях с много приятели които не бях виждала одавна ,запознах се със Сашка и Елена , които отнесоха срама като домакини и специално и от мен благодарности и за трите , на другото момиче не запомних името , ако не бяха те и това нямаше да го има.

  13. #253

    Подразбиране

    Малей, а на мен ми беше криво , че не съм с вас , момичета и момчета...Означава , че съм си спестила разочарованието.Благодаря ви за снимките , които публикувахте ,че сте доволни от срещата с приятелите. Мога само за това да съжалявам, че не се видяхме.

  14. #254

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от walentiina Виж мнение
    Трудно ми е да повярвам, че Госпожа Скорпион, за пореден път ни манипулира и прави на луди. Един път се подигра с нас, след като провали, чаканата от нас среща. Провали я, не само, присвоявяйки голяма сума пари, а и беше абсолютно немарлива към организацията, официалната част беше истинска пародия. Сега прави втори опит да ни настрои един срещу друг и до момента и това й се получава успешно. Всява раздор и неразбирателство и отклонява вниманието от себе си.Поне това, което аз видях е, че хората нямаха избор, къде да се настанят, те просто бяха насочвани от госпожата. Още с влизането в хотела ни беше казано, че там са двойните стаи, а единичните са на друго място. Няма повече да изпадам в буквализъм, искам да помоля всички да останем така сплотени, както бяхме преди Видин, защото иначе Скорпион ще ни води с 2 : 0.
    Искам да кажа нещо и на "честната усмихнага женица" ! Моля, не продължавай с опитите да ни разделяш и манипулираш, не ни квалифицирай и не се измъквай с празни и голи думи, както и с обвинения срещу самите нас. Тук има поне 40 човека, които могат да подадат жалба в полицията за измама Тогава ще влязат нужните органи в хотела и заведенията, те ще боравят с цифри и доказателства и ще стане ясно, дали сме" вълци, които те глозгат" или се оказахме стадо овце, с които се подиграваш.

    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  15. #255

    Подразбиране

    Реклама:
    само едно мога да напиша :ако организацията беше споделена с нас,които не сме малко всичко щеше да е различно.аз също не присъствах на срещата поради причини,но когато някой ти каже ,,АЗ",всичко е до тук...за жалост Сашка и Елена са го отнесли,но...живот и здраве в Плевен ще отидем с кеф...

Страница 17 от 18 ПърваПърва ... 715161718 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •