Уважаеми гобленари и гобленарки, ситуацията се изясни най-накрая
Обиколих централните хотели и се спрях на х-л "Ровно" защото ни предлагат и конферентна зала, имат и повечко места за нощувка.Легловата база е както следва: 24 единични стаи, 12 спални за по 2 човека, 8 двойни, 4 тройни, апартаменти-3 бр за по 4 човека, 1 троен и 3 двойни Общо 97 нощуващи. Имат и един допълнителен етаж на който има 6 двойни и 6 тройни стаи.=30 човека
Цени: Нощувка със закуска 23 лв
Вечеря събота вечер ресторант 25 лв /вкл: салата, основно с гарнитура, хляб, десерт, DJ/пиенето се поръчва по желание или си носите
входни такси за Баба Вида и Кръстата казарма + беседи общо 8 лв
Наем зала + мултимедия и озвучител 6лв
Кафе-пауза :кафе или чай+мин.вода+сладки разни 5лв
Събота вечер-концерт театър Видин 6лв
..............................................
Ако повечето дойдат още в петък, освен дневната туристическа програма, вечерта съм подготвила посещение на местна механа с жива музика и луди спомени....цената на куверта е същата, както в ресторанта в събота-25 лв./ отново салата, основно, гарнитура, десерт, тук е вкл сервизни за музикантите някакви/
.................................................. .................
Първия описан пакет с 1 нощувка по моя калкулатор възлиза на 73 лв на човек /спане, вечеря, тур.посещения, наеми, кф пауза, театър/
Оттук нататък следва, който вече си знае програмата да ми пише.Започвам да Ви подреждам желанията.С хотела сме се уговорили да правя аз списък/запазила съм го целия за събота, а според записванията ще уговоря и петъка/.Всичко, от което имате нужда ще отправяте към мен , защото Ви обичаммммм :
Ако се запълнят местата в този хотел-съвсем наблизо има други и мисля, че няма да е проблем да ги запълним и тях.
.............................................
Относно написаното посещение за неделната сутрин до хубавия Калафат - цената е 12 лв на човек двупосочно.транспорта Ви кара до там и изчаква, за да върне обратно.