Страница 16 от 18 ПърваПърва ... 61415161718 ПоследенПоследен
Показване на 226 до 240 от 259
  1. #226

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dimcheto Виж мнение
    Здравейте и от мен!Няма да нажежавам повече обстановката, като споделя и моето възмущение от организацията на завършилата вече среща във Видин, на която нито бяхме посрещнати, нито някой ни изпрати...
    Пиша тук, като един от организаторите на следващата среща в Плевен през 2017 година Обещаваме много да се постараем с организацията, за да не се стига повече до такива неприятни недоразумения и негативни преживявания...Нека само да сме здрави
    С вас сме!
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  2. #227

    Подразбиране

    Мили, момичета от Плевен, ЧЕСТИТО домакинство! Радвам се за Вас! Много усмивки, спорна работа
    и успех!


    "Времето е по-ценно от парите. Можеш да спечелиш повече пари, но не можеш да спечелиш повече време." Джим Рон
    Е- поща - a_pepsigold1@abv.bg


    http://dl9.glitter-graphics.net/pub/...ng0pn1236e.gif

  3. #228

    Подразбиране

    Аз късно намирам време да напиша моето впечатление от срещата - и то е следното -
    Немарливо отбиване на номера, никаква мисъл и естетика, присвояване на голяма сума пари, и ГАДНА ОБИДА КЪМ НАС!

    Гордейте се, че ни разкарахте от цяла България, изхарчете си със здраве горницата, и бъдете здрави!

    Относно усмивките по снимките - те НЕ СА за организацията! А за приятелите, които спяха на мръсни чаршафи, само за да сме заедно! Гордейте се със себе си, аз лично спах на луксозни условия, но това ме кара да ми е крайно неудобно от Валя, Мишел, Ани Йовева, Нина, и много други, които платиха същите пари за мизерни стаи....

    Аз бях предупредена за подобна перспектива, но сгреших, подведена от желанието си да се видя с приятели от години.

    Относно новите домакини от Плевен - спокойно, момичета, след Видин няма начин да се изложите! Аз съм насреща за всякаква помощ, ако се нуждаете!
    Редактирано от Ирка88 : 10.10.2016 в 20:26.

  4. #229

    Подразбиране

    Аз чак днес успях да вляза да видя какво се случва и чак не исках да повярвам. Не бях на срещата -беше ми далече, признавам си. До последно се чудех мога ли някак да се напъна да присъствам. Може би и срамът от това, че не успях да си завърша конкурсните гоблени, доста допринесе за окончателния ми отказ да дойда и аз.
    И сега гледам, че само съм спечелила май.
    Ужасно е това, че момичетата от Бургас примерно са били такива убийствени километри за да студуват и да им е неприятно да си легнат.
    Пък това дето Валя отишла сърдита.... МОЛЯ?! Това някой виждал ли го е? Валя е един от най-позитивните хора във форума. Ако по някаква причина е била сърдита, може би някой е допринесъл за това...
    Когато масата хора са на едно мнение, значи проблемът не е в тях.
    Не че беше важно да си кажа мнението и аз, ама това за Валя.... почувствах се някак си лично засегната

  5. #230

    Подразбиране

    Здравейте,
    И аз бях в нискобюджетна стая,от рецепцията ни дадоха печка поне бяхме на топло.Предлагам на организаторите да вземат фактура от хотела и ресторанта и много лесно ще се разбере кой прав кой крив.

  6. #231

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от petya55 Виж мнение
    Здравейте,
    И аз бях в нискобюджетна стая,от рецепцията ни дадоха печка поне бяхме на топло.Предлагам на организаторите да вземат фактура от хотела и ресторанта и много лесно ще се разбере кой прав кой крив.
    Направен е опит да се поиска фактура от хотела, но им е било отказано с обяснението, че те не са взимали пари от нощуващите!? Миреше, та чак вони на добре организирана измама!

  7. #232

    Подразбиране

    HАко искат да изчистят подозренията самите организатори могат да поискат фактура

  8. #233

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от petya55 Виж мнение
    HАко искат да изчистят подозренията самите организатори могат да поискат фактура
    Няма как да изчистят далаверата, след като самата организаторка я е създала!

  9. #234

    Подразбиране

    Хора, престанете най-после! Чета, виждам, чувам, пишете ми на лични и едните и другите.Спрете се! Живота не е далавера, ако това Ви се върти в главата.Толкова години очаквах да дойдете във Видин, пък то се оказа, че съм канила вълци да ни оглозгат. Някоя зададе ли си въпросът защо едни са сами в стая без да са обявили предварително? А питахте ли ги защо си замълчаха и че заради тях другите пострадаха с наистина лоши стаи? Попитахте ли колко пъти ни извиваха ръцете със свободни стаи и как до последния момент ни държаха в неведение? Никой обаче не казва и това, че повечето се бяха прегрупирали преди да дойдат тук изобщо и бяха предприели всякакви действия, за да се заформи сериозна интрига, както и стана още първата вечер и това изобщо не включваше нас по никакъв начин.Идеята си беше много различна, а това после развилня недоволството, на което се търсеше пукнатина, за да избухне. Едни над други показват непотребно надмощие за нищо :пример: в личен разговор известно време преди срещата една съфорумка ми каза, че цялата група чака нейното заветно "ДА!", за да се запише.Още ред неща изникват, но няма да ги спомена.Не е редно. Мога да преглътна още от отровата, която сипете. Време е, обаче всяка да седне и сериозно да се замисли върху въпросите, които задавам по-горе в поста ми.Може да намерите правилните отговори.Има и още, но ще се огранича дотук.Не съм чела постовете Ви - те са толкова злобни , че трябва човек да е много, много лош, за да го мисли и пише. Не искам да съм такава и не съм. Сашка и Елена пък изобщо не заслужават да преживяват този ужас.Ограничете се върху мен, моля.

  10. #235

    Подразбиране

    Ако има значение аз също мисля, че темата трябва да се заключи от админите и да се прекрати всичко това. Забравихме любовта към изкуството, която ни събра там.
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  11. #236

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от skorpion Виж мнение
    Сашка и Елена пък изобщо не заслужават да преживяват този ужас.Ограничете се върху мен, моля.
    Моляяя,че къде видя да се визират техните имена,целия срам е твой,не го стоварвай на момичетата,които са изнесли цялата среща,ти къде си била хм е друг въпроса? Боже такава наглост не бях видяла!

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

  12. #237

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от flame_froide Виж мнение
    Ако има значение аз също мисля, че темата трябва да се заключи от админите и да се прекрати всичко това. Забравихме любовта към изкуството, която ни събра там.
    Въобще не си прав! Не си присъствал на нито една предишна среща и нямаш представа, как са се представяли предишните домакини!
    Защо трябва да се оставят без последствие безобразията, които са се случили на тази среща, защо трябва да се забранява на хората да изказват недоволството си!?
    Любовта към изкуството е нещо съвсем различно, не разбирам защо я намесваш?

  13. #238

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от кроти Виж мнение
    Въобще не си прав! Не си присъствал на нито една предишна среща и нямаш представа, как са се представяли предишните домакини!
    Защо трябва да се оставят без последствие безобразията, които са се случили на тази среща, защо трябва да се забранява на хората да изказват недоволството си!?
    Любовта към изкуството е нещо съвсем различно, не разбирам защо я намесваш?
    Грешка беше в Шумен!
    Редактирано от abi1004 : 12.10.2016 в 21:14.

  14. #239

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от кроти Виж мнение
    Въобще не си прав! Не си присъствал на нито една предишна среща и нямаш представа, как са се представяли предишните домакини!
    Защо трябва да се оставят без последствие безобразията, които са се случили на тази среща, защо трябва да се забранява на хората да изказват недоволството си!?
    Любовта към изкуството е нещо съвсем различно, не разбирам защо я намесваш?
    Успокой се моля те и си насочи злобата в друга посока не към мен МОЛЯ!
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  15. #240

    Подразбиране

    Реклама:
    Така .... мълчах достатъчно! Мълчах, защото очаквах от няколко човека да се обадят тук и с достойнство да кажат къде, при какви условия и за какви пари спаха във Видин, докато техните ПРИЯТЕЛИ бяха унижени в мизерни условия. Но това така и не стана! Очаквах от тези хора да е останало поне малко нещо човешко у тях....за което моля всички засегнати за извинение! Такава съм, наивна и винаги вярваща в доброто. Вместо това тези хора се скриха зад лицемерните си усмивки, любовта към нашето хоби и в опити да защитят Диана, не заради нея, а за да не лъсне тяхната подлост. Далеч съм от мисълта, че Диана е невинна за кашата във Видин, но тя може да излезе пред всички и да покаже отчет за парите, които взе от хората и да обясни защо се е получило така, а не само да намеква или да се притеснява да посочи факти и имена!
    И ето, казах си и аз мнението! Да, точно аз, дето нямам мнение или съм "фурнаджийска лопата" в опити да се харесвам на всички. Ама хич не ми дреме кой ме харесва или не, когато са засегнати хора, които харесвам и уважавам! А и хич не ми пука колко дълбоко бръкнах в гнездото с осите, плюйте ме колкото искате .... важното е да имате тема да чоплите и запълвате времето си, вместо да шиете!
    Моля Диана да покаже какви пари е платила в хотелите, където имаше отседнали хора, а не и тя да се крие зад голи обвинения кой е бил сърдит, кой бил нападал злобно!
    От всички останали съфорумци, моля за извинение, че ставате свидетели на грозните ми обвинения. Но от доста време ми е писнало от тия неща!
    И като последно държа да отбележа, че аз и близките ми хора във Видин спахме в прилични условия. Чисти стаи, бани, кърпи и чаршафи, и с климатик за 23 лева на човек/на вечер. За което още първия ден получих подмятане, че "сме взели нечии апартамент". Това ме кара да мисля, че просто сме имали късмета да сме пристигнали рано в хотела. И въпреки това по цените от сайта на хотел Ровно, ние също сме платили в повече. Аз не искам да ми се връщат пари, всичките тия писания не са от финансови съображения, а от морални! Така, че дъвчете ме колкото искате ... не на мен трябва да се обяснявате!

Страница 16 от 18 ПърваПърва ... 61415161718 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •