Страница 14 от 18 ПърваПърва ... 41213141516 ... ПоследенПоследен
Показване на 196 до 210 от 259
  1. #196

    Подразбиране

    Хайде, приятно и спокойно пътуване на всички....Видин чакай ни....Идваме.....
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  2. #197

    Подразбиране

    ПОТЕГЛЯМЕЕЕЕЕ, Чакайте ниииии
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  3. #198

    Подразбиране

    Здравейте домакини,
    от вчера сутринта не се чувствам много в кондиция за среща и си останах у дома
    Иначе приготвих багажа, направих си прическа ....
    Ще следя снимките и ще ви се радвам!

    На добър път на всички!!!!


    All smart things begin with griddlers

    rodich@abv.bg

  4. #199

    Подразбиране

    Леко и безаварийно пътуване.....
    Повеселете се и вместо нас и не забравяйте - чакаме снимки

  5. #200

    Подразбиране

    Здравейте, домакини!
    За съжаление няма да мога да присъствам , налага се да отложа пътуването по семейни причини.
    Желая на всички много и положителни емоции!

  6. #201

    Подразбиране

    Дорис,да не си забравила приятелите!...Желая ви весела и ползотворна среща !Усмихнете се днес е денят на Усмивката.

  7. #202

    Подразбиране

    Явно аз се прибирам първа или никой не желае да пише тук. Учудвам се защо, на предишните срещи в Шумен и Асеновград тук валяха благодарности, а радостната емоция ни държеше с дни. Сега се връщам разочарована, обидена, тъжна от преживяното. Преди всичко искам да благодаря от цялото си сърце на няколко видински момичета - Сашка, Ева и едно име ми бяга в момента. Те направиха всичко възможно, за да заличат горчивия вкус, който все още имам аз / а и много други/. Главната организаторка, сама каза, че се е подготвяла с години за това събитие. Уви! Усилията й са били напразни. Първото, което заварихме, беше огромен проблем с хотела и резервациите. В резултат на някъкъв проблем са ни били взети обещаните стаи, за което не мога да си обясня, защо не бяхме уведомени. Всички бяхме разпръснати в два или три хотела. Разбрахме, че имало и реновирани стаи но много от нас бяха настаненни в истинска мизерия. Оказа се, че това са нискобюджетни стаи, които хотелът продава по 20 лева на вечер, а ние платихме 46 лева за стая. По 26 лева излишък, от шест или седем стаи, за две вечери, това прави около 300 лева, които аз искам да знам къде са!? За първи път не бяхме допуснати да платим на рецепция, а бяхме задължени да плащаме на организаторката. В самия ден на срещата имаше момичета, които стояха с куфарите си почти до 14 часа и нямаше къде да отседнат. Хаосът с организацията беше тотален, струва ми се, че никой не знаеше, къде се намира и какво прави.В официалната част дългогодишната подготовка за това събитие се изчерпа с изслушване на гобленарския химн и изреждане на предишните домакини. Само благодарение на Сашка и Ева, успяхме да подредим конкурсните гоблени, отново хиляди благодарности към тези момичета, които бяха със сълзи на очи от всичко, което се случваше. Смятам, че Скорпион се отнесе безотговорно и нехайно към ролята, чакана от нея с години. Не само това, за мен това отношение е огромна обида и горчивина. Възмутена съм и бясна в момента, но не съжалявам за първичната си реакция да напиша всичко това.
    Ще приложа и снимки на стаята, на които за съжаление не се виждат мръсните чаршафи, дупките и жълтите петна по кърпите. 14606468_927725814000457_1607357951290825993_n.jpg14642233_927725577333814_1035305976922416221_n.jpg

  8. #203

    Подразбиране

    Здравейте, преди малко се прибрахме и прочетох поста на Валя. Съгласна съм с всичко което е написала тя. Такава слаба организация не е имало досега. Не ми отговориха защо заплащам стая, а ни настаняват в кочина .Чакам да си получа разликата в парите/заплатени са 2 нощувки на 3-ма човека в "апартамент" за сумата от 138,00лв,а за тази стая е трябвало да заплатим 60,00 лв./ затова настаняване. Въпреки обещанието в залата ,че до края на деня ще бъдат разрешени проблемите със стаите, това не стана.Качвам няколко снимки за да не съм голословна. Това на прозореца е лепенка защото беше счупен и са го залепили и въпреки това духаше много от него. Направи ми лошо впечатление от това , че главната отговорничка не се постара да се облече малко по-официално за срещата, това е един жест на уважение към гостите . Не оспорвам някой добри неща, но те бяха малко на брой. Благодаря на другите момичета от групата на организаторите, а на СКОРПИОН "благодаря "че дори не дойде да ни изпрати .
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения

  9. #204

    Подразбиране

    Извинявайте за снимките че са на обратно, но не разбрах защо стана така.

  10. #205

    Подразбиране

    Подкрепям написаното от момичета. И аз бях в една от стаите на третия етаж, от така н.р. ниско бюджетни стаи. Няма да описвам мизерията и студа, искам само да допълня, че Госпожа домакинята така и не намери време нито да ни посрещне и нито да ни изпрати. За мен това си е отбиване от номер или може би друго. Не знам, но да изминеш 600 и повече километри да се отнесат по този начин е доста обидно. Благодаря на момичета от Видин, че положиха усилия да заличат срама на Скорпион.

  11. #206

    Подразбиране

    Съгласна съм с момичетата. Слава Богу, че не ни се наложи да спим във Видин. На фона на огромните претенции на организаторката останах много разочарована. Останалите момичета бяха много мили и към тях нямам забележки. Когато си поканил гости, с връхна дреха ли ги посрещаш? Всички бяха дошли да се видим и прекараме приятно, според мен можеше и без подаръци да минем , но поне да имаше направени като хората баджове/ моят беше сгрешен и накриво отрязан, поставен как да е/. На другите не бяха по-хубави. Нали се искаха и имената освен ника. На всяка среща това е неизменно. Нали идват и нови лица и не се познаваме лично с новите. И нямам нищо против културния туризъм, но първо си свърши добре работата, а останалото е бонус. И тъй като скорпион спомена съпруга си, ще си позволя да цитирам моя , който идва винаги с мен. " Голям хаос, има много недоволни". Да е първа среща разбирам да има проблеми, но за девети път...

  12. #207

    Подразбиране

    Как защо сте минали толкова път!? За да пъхнем в джоба на госпожата по около 25 лева на човек. Когато й беше поискана сметка, тя се държа грубо и нахално. Щяла да ни върне парите от учителската си заплата и да сме отивали отсреща.

  13. #208

    Подразбиране

    Ще оставя писанията Ви без думи. Наясно сте, че не съм аз собственик на хотела, нито пък можех да направя каквото и да е, въпреки усилията ми, а Вие това много добре го разбрахте. Ти Валентина просто си дойде сърдита и такава си остана през цялото време. Не само ти всъщност...Доста интриги се завъртяха, вероятно подготвени предварително, но хората са наясно кой какво прави и как го прави. Ще Ви помоля да се упражнявате върху семействата си и да не ме вкарвате в тези филми.
    Повече няма да отговарям на постовете Ви. Все пък някой, който не е бързал толкова много ще се намери да каже, че е бил и щастлив и че е бил сред приятелски настроени хора. Все си мисля, че повечето искрено показаха, че са щастливи да са заедно. Едно не може да се отрече : каквото и да говорите-бяхте плътно през цялото време на случващото се с останалите.

  14. #209

    Подразбиране

    skorpion, аз не съм била на срещата и чета коментарите като независим наблюдател. Момичетата в поствете по-горе коментират конкретни неща, а не прочетох в твоя коментар никакъв отговор,само общи приказки....
    rusinova@mail.bg

  15. #210

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от skorpion Виж мнение
    Ще оставя писанията Ви без думи. Наясно сте, че не съм аз собственик на хотела, нито пък можех да направя каквото и да е, въпреки усилията ми, а Вие това много добре го разбрахте. Ти Валентина просто си дойде сърдита и такава си остана през цялото време. Не само ти всъщност...Доста интриги се завъртяха, вероятно подготвени предварително, но хората са наясно кой какво прави и как го прави. Ще Ви помоля да се упражнявате върху семействата си и да не ме вкарвате в тези филми.
    Повече няма да отговарям на постовете Ви. Все пък някой, който не е бързал толкова много ще се намери да каже, че е бил и щастлив и че е бил сред приятелски настроени хора. Все си мисля, че повечето искрено показаха, че са щастливи да са заедно. Едно не може да се отрече : каквото и да говорите-бяхте плътно през цялото време на случващото се с останалите.
    Виж какво skorpion като страничен наблюдател,мисля че доста нагло отговаряш на момичетата,не ти прави чест! Ако има нещо сгафено,объркано....просто се извини,а не пиши с тоя тон,че нещо леко подразваш вече! Валентина не вярвам да е дошла сърдита,познавам я прекалено добре,за да го повярвам.....
    Най-големия филм в момента си ти мила,никой не те вкарва...сама си го изиграла предишните три дни,но явно за актриса не ставаш,и с най-добри чувства и съвет.....не се пробвай повече никога!!!!!

    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=35692 -моите творби

    Всеки край е едно ново начало!
    Човек е толкова голям, колкотo са големи мечтите му!

Страница 14 от 18 ПърваПърва ... 41213141516 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •