Страница 12 от 18 ПърваПърва ... 21011121314 ... ПоследенПоследен
Показване на 166 до 180 от 259
  1. #166

    Подразбиране

    Съжалявам дами! Беше хубаво да се видим и да сме заедно, но пък ще има и следваща среща....

  2. #167

    Подразбиране

    Здравейте, Искам да запиша за участие в срещата и кафе-паузата мен dianavateva + шест госта.

  3. #168

    Подразбиране

    Здравей! Записвам с удоволствие!

  4. #169

    Подразбиране

    Момичета много се извинявам но отпишете от срещата lili 49 и Ge4i1970.Пожелаваме успех на всички и ще чакаме снимки.

  5. #170

    Подразбиране

    Приятно изкарване момичета! Ще чакам снимки от срещата!

  6. #171

    Подразбиране

    Здравейте! Какъв е шанса да се запиша като закъсняла за срещата?

  7. #172

    Подразбиране

    Само уточни броя нощувки, гости и какво от описаните неща би искала да полваш

  8. #173

    Подразбиране

    Моля организаторите да приемат моите извинения,че немога да присъствам на срещата.
    Пожелавам много емоции и незабравими мигове!

  9. #174

    Подразбиране

    Съжалявам мноооого...по стечение на обстоятелства, независещи от мен, няма да мога да присъствам на срещата.Знам колко е неприятно и никога не го правя, запиши се...отпиши се, но сега просто се налага . Много моля да бъда извинена!

  10. #175

    Подразбиране

    Момичета много се извинявам на домакините , но отпишете от срещата zhak и госта -№40 в списъка.Пожелаваме успех на всички ,много приятни емоции и да се надяваме до нови срещи.

  11. #176

    Подразбиране

    С извинение към организаторите моля заличете от списъка №№ 49 и 50 megim и desi13, заедно с гостите

  12. #177

    Подразбиране

    Дано няма повече отказали се... Съжалявам, че изникват непредвидени ангажименти!

  13. #178

    Подразбиране

    Добър ден! Имам въпрос към домакините - възможно ли е да добавите към моето име в списъка още двама гости с по 1 нощувка, вечеря и зала? Дано да не е късно....

  14. #179

  15. #180

    Подразбиране

    Реклама:

    Възникаха ми лични ангажименти, моля отпишете ме!
    Извинявам се!
    Пожелавам един прекрасен празник на всички присътващи!


    "Времето е по-ценно от парите. Можеш да спечелиш повече пари, но не можеш да спечелиш повече време." Джим Рон
    Е- поща - a_pepsigold1@abv.bg


    http://dl9.glitter-graphics.net/pub/...ng0pn1236e.gif

Страница 12 от 18 ПърваПърва ... 21011121314 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •