Страница 2 от 18 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 259
  1. #16

    Подразбиране

    Уважаеми гобленари и гобленарки, ситуацията се изясни най-накрая
    Обиколих централните хотели и се спрях на х-л "Ровно" защото ни предлагат и конферентна зала, имат и повечко места за нощувка.Легловата база е както следва: 24 единични стаи, 12 спални за по 2 човека, 8 двойни, 4 тройни, апартаменти-3 бр за по 4 човека, 1 троен и 3 двойни Общо 97 нощуващи. Имат и един допълнителен етаж на който има 6 двойни и 6 тройни стаи.=30 човека
    Цени: Нощувка със закуска 23 лв
    Вечеря събота вечер ресторант 25 лв /вкл: салата, основно с гарнитура, хляб, десерт, DJ/пиенето се поръчва по желание или си носите
    входни такси за Баба Вида и Кръстата казарма + беседи общо 8 лв
    Наем зала + мултимедия и озвучител 6лв
    Кафе-пауза :кафе или чай+мин.вода+сладки разни 5лв
    Събота вечер-концерт театър Видин 6лв
    ..............................................
    Ако повечето дойдат още в петък, освен дневната туристическа програма, вечерта съм подготвила посещение на местна механа с жива музика и луди спомени....цената на куверта е същата, както в ресторанта в събота-25 лв./ отново салата, основно, гарнитура, десерт, тук е вкл сервизни за музикантите някакви/
    .................................................. .................
    Първия описан пакет с 1 нощувка по моя калкулатор възлиза на 73 лв на човек /спане, вечеря, тур.посещения, наеми, кф пауза, театър/
    Оттук нататък следва, който вече си знае програмата да ми пише.Започвам да Ви подреждам желанията.С хотела сме се уговорили да правя аз списък/запазила съм го целия за събота, а според записванията ще уговоря и петъка/.Всичко, от което имате нужда ще отправяте към мен , защото Ви обичаммммм :
    Ако се запълнят местата в този хотел-съвсем наблизо има други и мисля, че няма да е проблем да ги запълним и тях.
    .............................................
    Относно написаното посещение за неделната сутрин до хубавия Калафат - цената е 12 лв на човек двупосочно.транспорта Ви кара до там и изчаква, за да върне обратно.

  2. #17

    Подразбиране

    Остава да обмисляме и да се записваме.

  3. #18

    Подразбиране

    Сега да попитам:
    Ще има ли нова тема за записване?
    Ще искаш ли на имейл данните на лицата, с никовете и истинските имена и уточняване на брой нощувки , и т.н. ?
    В колко часа е тръгването за Калафат и колко ще ни чака автобуса - напр. 2 или 3 часа?

  4. #19

    Подразбиране

    Да, трябва да има отделна тема за запусване, за да мога да следя внимателно кой гост, кой наш и такива неща. Според мен е добре да пишете никнейм и името срещу него / членовете/ и да се дописва с + броя гости
    Калафат - тръгване 9.30 връщане 11.00 - автобуса чака
    О, да и всеки ще си пише броя нощувки.
    Много благодаря, че ме подсещате.....

  5. #20

    Подразбиране

    Благодаря, миличка!!!! Сега ще обсъдим Калафат....

  6. #21

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Дида Виж мнение
    Докато Дорис не е видяла - да се запиша от петък, всичко............Само за неделя сутрин до Калафат ще обмислим.....
    Всичко виждам аз..

  7. #22

    Подразбиране

    Никой не може да отнема ПЪРВОТО място на Дорис
    А сега по темата - не е необходимо да се пуска нова.Записването да става тук, а организаторите имат възможност да следят записванията.
    Не разбрах трябва ли да се изпращат в някаква пощенска кутия ник и име на записаните.Ако "Да" , моля адреса да е записан в поста с цените.
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  8. #23

    Подразбиране

    Приемам на Дорис първото записване само срещу лек подкуп - капучино, френско кафе или нещо друго френско ♥
    За концерта в събота вечер - от колко часа ще е, колко време ще продължи и задължителен ли е? Някои съфорумци ще са пътували в събота и ще са скапани. Ще искат да отморят преди вечерята или да се видят с друг съфорумец.

  9. #24

    Подразбиране

    Запона сееееее. Концерта е в събота вечер. Петък е механата с живата мюзика и многото спомени....

  10. #25

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Дида Виж мнение
    Приемам на Дорис първото записване само срещу лек подкуп - капучино, френско кафе или нещо друго френско ♥
    За концерта в събота вечер - от колко часа ще е, колко време ще продължи и задължителен ли е? Някои съфорумци ще са пътували в събота и ще са скапани. Ще искат да отморят преди вечерята или да се видят с друг съфорумец.
    Айде сега пък и задължително....моного ви моля...

  11. #26

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Дида Виж мнение
    Приемам на Дорис първото записване само срещу лек подкуп - капучино, френско кафе или нещо друго френско ♥
    За концерта в събота вечер - от колко часа ще е, колко време ще продължи и задължителен ли е? Някои съфорумци ще са пътували в събота и ще са скапани. Ще искат да отморят преди вечерята или да се видят с друг съфорумец.
    Диде, изобщо не го поставяй под сумнение! Първото място е за мен! И в Петък вечер, ще е късно за кафе _ще пием френски коняк .. Само да се преброим , да знам колко бутилки да нося..

  12. #27

    Подразбиране

    Да уточним - в петък вечер от теб коняка от мен усмивките ♥

  13. #28

    Подразбиране

    Божеееее, най- накрая да попадна на компания с коняк! Три пъти "Ура!" Моите приятелки жулят уиски и аз все не се вписвам, обаче наесеннннн.....ще има конячки срещу уискаджийки. Който е със слабо сърце да не гледа!

  14. #29

    Подразбиране

    Записвам мен и Даката с 2 самостоятелни стаи/петък и събота нощувки/ Съботно се записваме на всичко което се предлага без концерта.
    Обмисляме неделното ходене до Калафат за което ще кажем допълнително.
    Ох , да идва по-бързо националната да си се видим всички
    Данчо Даналев -flame_froide
    Албена Георгиева-abi1004

    Потвърждаваме и за Калафат....Даката ме нави със 2 думи "може да намерим и Румънски гоблени там"
    Редактирано от abi1004 : 09.06.2016 в 23:39.

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Да , не пропуснете .. Записвам се аз и коняка , от петък ....

Страница 2 от 18 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •