Страница 3 от 18 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 259
  1. #31

    Подразбиране

    Записвам се и аз от петък - Диана Димитрова, две нощувки, вечери, зала, разходките в събота и Калафат в неделя
    Редактирано от Дида : 09.06.2016 в 22:56.

  2. #32

    Подразбиране

    Запис и за мен от петък всичко без концерт,+Калафат.Магдалена Ставрозова

  3. #33

    Подразбиране

    Записвам се и аз, две нощувки, разходки в събота и Калафат в неделя Галя Димитрова

  4. #34

    Подразбиране

    Потвърждаваме и за Калафат....Даката ме нави със 2 думи "може да намерим и Румънски гоблени там"
    [/QUOTE]

    Ами така де, румънски не съм шил, да проучат гидовете дека ке ни водат да има гоблени . Там смеееееееееее
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  5. #35

    Подразбиране

    Хей, аз докато видя, вече сте започнали записването.... Видинчанки са решили да ни запълнят всяка секунда от времето, хм. Очертава се динамична среща, главните заподозрени са на линия, значи идваме! Ще пишем тези дни подробности, таз механа ме блазни за петъка.....

  6. #36

    Подразбиране

    записвам се и аз + 2 гости за две нощувки , зала, вечера - без другите екстри.

  7. #37

    Подразбиране

    Доста разнообразна програма предоставят фиданките!Всичко което пишат е съблазнително,и всяка минута е запълнена!Ще се запиша.

  8. #38

    Подразбиране

    Здравейте и от мен,имам питане за съботната вечер,има концерт...какъв точно и в наша чест ли е или това е част от някакви празненства на града?Ако посетим концерта,какво е времетраенето му и от колко часа след това е нашият купон?

  9. #39

    Подразбиране

    Леле, тук се заформя купонджийска среща с елементи на .........какво ли не. Първо да отговоря на въпроса за концерта в събота.Беше предвиден да е специално за участниците в срещата и по повод на нея, но като че ли повечето искат да имат свободно време за общуване и е възможно да не се състои.Това ще кажете Вие.Няма проблем да не го направим, а да си поговорим по-дълго време.
    Дами, моля да се чувствате свободни да изразявате предложения и мнения.Много ще се радвам да бъда полезна на всички и да направим тези дни незабравими и приятни.Няма никакъв проблем да променяме часове и програми, ако повечето искат.Аз съм на разположение, Видин-също!

  10. #40

    Подразбиране

    Питам се ,защо има две теми за записване и немога да си отговоря.Едната може би е за ника ,но досега тази тема беше лична за организаторите. на които се изпращаше на лични и общия списък не виждам.
    Роденият да пълзи няма как да полети!
    http://abazova.snimka.bg/other/moyat...28684.20293928

  11. #41

    Подразбиране

    Моля, организаторите да напишат в една от двете теми(защо ли трябваше да са две????) , които има да се направи списък на записаните и организаторите.
    И отново питам -трябва ли да се изпращат данни - ник и име на записаните от форума.
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  12. #42

    Подразбиране

    Привет,
    Да попитам какъв е срокът за записване, защото не намирам дали е написано някъде, а в момента още не мога да потвърдя със сигурност... Та, да си знам колко е времето за размисъл
    cruzeiro@abv.bg

    Всичко е наред...

  13. #43

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от skorpion Виж мнение
    Дами, моля да се чувствате свободни .................
    Тук на дискриминация ли ми мирише или ...
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  14. #44

    Подразбиране

    Първо се извинявам на останалите участници от форума за главните букви, но вече не издържам.
    УПРЕЦИТЕ МИ СА ОТПРАВЕНИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ
    1. НЕ Е ДОПУСТИМО ВЕЧЕ 15 ДЕНА ДА НЕ ПОЛУЧА ОТГОВОР НА ВЪПРОСИТЕ СИ (ПЪРВИЯТ ПЪТ ЗАДАДЕН НА 07.О6 И ВТОРИ ПЪТ НА 15.О6)
    2. НЕ Е ДОПУСТИМО ( ПОНЕ ЗА МЕН ) ЧОВЕК ПОЕЛ АНГАЖИМЕНТ ДА НЕ СЕ ИНТЕРЕСУВА КАКВО СТАВА ОТ 15.06 ДО ДНЕС.ЗНАМ, ЧЕ ОРГАНИЗАЦИЯТА НА НАЦИОНАЛНА СРЕЩА НЕ Е МНОГО ЛЕСНА РАБОТА, НО ТРЯБВА ДА НАМЕРИШ ПОНЕ 5 МИНУТИ НА ДЕН, ЗА ДА СЕ "РАЗХОДИШ" ПО ДВЕТЕ ,НИКОМУ НЕ НУЖНИ ТЕМИ - В ЕДНАТА ДА ТЪРСИШ ЦЕНИ И ПРОГРАМИ, А В ДРУГАТА ДА СЕ ЗАПИСВАШ.
    3. ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ ИСКАМ (И НЕ САМО АЗ) ОБЕДИНЯВАНЕ НА ТЕМИТЕ И СПИСЪК НА ЗАПИСАНИТЕ.ТОВА Е В ПОМОЩ НЕ САМО НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ, НО И НА УЧАСТНИЦИТЕ ОТ ДРУГИТЕ ГРАДОВЕ
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  15. #45

    Подразбиране

    Реклама:
    Аз да добавя още нещо към организаторите - напишете си мероприятията с час и цена в логото на обявата за срещата - така всеки ще може да ги прочете в първия пост , а не даги търси по страниците и много по-лесно ще реши къде да се включи и къде не.

Страница 3 от 18 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •