Страница 4 от 18 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 259
  1. #46

    Подразбиране

    Дано да не ставам досадна,но и аз да добавя...отначало пишете концерт в събота-цена 6 лв,това означава,че има изпълнители,кои са те,пишете,след това на моето запитване пишете-ако не стане-няма да има,но те са уговорени предварително,щом има цена,това не е ли обидно за артистите,и кои все пак са те?Може пък да се намери начин и желаещи да съчетаят концерта с купона!Не се свенете и по-подробно опишете мероприятието!

  2. #47

    Подразбиране

    Много моля организаторите да пуснат списък със записалите се за националната за да има някаква ориентация за броя на желаещите участници.
    Редактирано от abi1004 : 29.06.2016 в 14:07.

  3. #48

    Подразбиране

    Уважаеми дами, след като от доста дни не влизах, за което моля за извинение и с обещанието да не се повтори, отговарям на въпросите:
    До идния понеделник ще ми е готов компютъра и всеки ден ще съм на линия и на Ваше разположение /понякога нещата не зависят от мен, но това не е оправдание/
    ще сложа цялата програма на първа страница, за да може да бъде видима и удобна.
    В програмата има часове, цени и всичко необходимо, което мислим да предложим.
    относно втората тема за записвания - бях получила съвет да направя такава, за да е по-удобно.Оказва се, че това не е вариант и ще пренеса информацията оттам в тази тема когато направя новото оформление на темата/като ми върнат компа от ремонт/
    Относно концерта-няма проблем да го има, както и да го няма.Участниците са местни групи и изпълнители, които са се съгласили да участват, но не е проблем да им откажа до тогава.... решението за него ще е общо и очаквам Вие да кажете искате или не да го има
    Отново се извинявам на всички, които мислят, че карам нещата през пръсти, но бъдете сигурни, че организирам прекрасен празник и не съм от тези, които ще се изложат.очаквам от толкова години да съм домакин на гобленарска среща, че просто нямам търпение.
    Приемам критики, съвети, предложения и всичко, което мислите, че ще е полезно от сърце.

  4. #49

    Подразбиране

    П.П. Списък със записалите се до момента ще публикувам в началото на идната седмица, предивид гореописания технически проблем

  5. #50

    Подразбиране

    Записвам се и аз от петък - две нощувки, вечери, зала, разходките в събота и Калафат в неделя


    "Времето е по-ценно от парите. Можеш да спечелиш повече пари, но не можеш да спечелиш повече време." Джим Рон
    Е- поща - a_pepsigold1@abv.bg


    http://dl9.glitter-graphics.net/pub/...ng0pn1236e.gif

  6. #51

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от pepsssi Виж мнение
    Записвам се и аз от петък - две нощувки, вечери, зала, разходките в събота и Калафат в неделя
    Има друга тема за записване по-надолу.
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  7. #52

    Exclamation

    Цитат Първоначално написано от skorpion Виж мнение
    П.П. Списък със записалите се до момента ще публикувам в началото на идната седмица, предивид гореописания технически проблем
    Скъпи организатори нека внеса малко пояснение защо настояваме да има някакъв списък със записани учасници.
    На повечето от групите по градове списъка ще послужи за подготвяне на някаква изненада което е традиция в срещите проведени до сега.
    Техническите проблеми не би трябвало да са пречка в случая, при положение че националната не се организира от един човек . Малко несериозно звучи всичките организатори да имат "технически проблем".
    Забравих да добява за кашата с 2-те теми за записване.... направете я една най-на края не да се разхожда човек по темите и да търси!!!!!
    Редактирано от abi1004 : 05.07.2016 в 17:02.

  8. #53

    Подразбиране

    Подкрепям напълно Аби, въздържах се до сега да го напиша, но към момента какафонията е пълна, дано скоро се оправят нещата. Весел и усмихнат ден на всички
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

  9. #54

    Подразбиране

    Омръзна ми вече...Такава какафония никога НЕ е била."Техническите причини" и липсата на време в никакъв случай не е оправдание.Когато човек иска винаги може да намери и компютър и време.
    Лично аз давам последен шанс на Видинки ( както казах и на Дияна в телефонен разговор) официално заявявам, че ще сменим мястото на срещата.Смятам, че ще получа подкрепа
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  10. #55

    Подразбиране

    Светле, незная защо държиш да постъпиш така. Готова е цялата програма, която е обсъдена и с общински служители, които ще помагат. Уведомени са медии, разговарях с някои участници в евентуален концерт / който, както обясних по- горе ще се състои, ако пожелаете/. Готови са половината подаръци. Имате цени за всяка стъпка от програмата. По съвет на съфорумки направих две теми, от които едната е за записване и попитах да я махна ли. Нищо не казахте, но ще събера информацията само тук за по- голямо удобство. Що за български обичай да заплашваме и обиждаме без смисъл, само и само да се натрупва напрежение? Аз представлявам цял един град! На моите години едва ли ще си позволи някой да посрещне десетки хора неподготвен. Ще направя след малко страница първа, според изискванията и тогава / защото единствено това е проблема / твоите думи ще висят безсмислено.
    Очаквам Ви тук с такъв копнеж, какъвто може само по- широка душа да разбере. Няма нужда никой да се чувства угнетено или подозрително. Въпреки това нямам нищо против да давате предложения и да казвате какво би Ви зарадвало.

  11. #56

    Подразбиране

    Привет,
    Да попитам докога ще приемате записвания, за да си знаем и да пренаредим другите ангажименти?
    cruzeiro@abv.bg

    Всичко е наред...

  12. #57

    Подразбиране

    Извинявайте но Светла не е виновна, подкрепям я, подкрепям и Аби. И двете са прави да са ядосани, и аз съм ядосана и вероятна още сто жени са ядосани. Какви предложения искате да ви даваме, първата тема е направена преди повече от два месеца. Някой до сега да е писал какъв концерт да му организирате, или пък екскурзия. Ние се събираме за да се видим, да си поговорим, защото се виждаме веднъж в годината. Не ни трябват екстри, трябва ни хотел, зала и вечеря, нищо повече.
    v_g_g@mail.bg

  13. #58

    Подразбиране

    Погледнете първа страница и кажете така добре ли е, и какво да променя или добавя.Моля!

  14. #59

    Подразбиране

    Сложи само една номерация и броя или мената на организаторите.
    И още един въпрос- ще изпращаме ли някъде данните си - ник и име.Това ще ви е необходимо за баджове(ако правите такива)
    ------------------------------------------------------
    swetla_wp@abv.bg
    http://swetlapetrowa.snimka.bg/tapes...20586.24997050

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Ще сложа номера на всеки записан, но ще погледна внимателно да не пропусна някого.
    Мисля, че записването трябва да приключи в края нс септември, но и в последния момент някой да реши да дойде няма да бъде върнат.
    Относно ник- неймовете - добре е да ги имам, макър, че на повечето ги зная. Гостите ще бъдат както до сега с бадж за гост

Страница 4 от 18 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •