Показване на 1 до 10 от 10
  1. #1

    Подразбиране Проблем със сайт - файлообменник http://files.webfile.ru/

    Здравейте,
    малко далече от темата за гоблени имам следният въпрос . Някой от Вас ползвалил ли е този сайт за файлообмен http://files.webfile.ru/ .
    Аз си направих акаунт преди две години - по съвет и препоръки на един модератор тук от форума .
    Да не бях влизала от няколко месеца - но преди съм го ползвала сайта и там имам доста архив с файлове.
    И вчера реших да влезна , но ми излезна това съобщение от снимката .


    Въпросът и молбата ми е някой има ли там акаунт или ако знае действително ли има проблем със сайта , временно ли е или се е сринал.
    Много ще съм благодарна за отговорът на моя въпрос, защото действително не знам към кого да се обърна за отговор.
    Писах на контакта за обратна връзка от сайта - по рано ми отговаряха , но сега се върна писмото като не доставено. Предварително благодаря !!!

  2. #2

    Подразбиране

    аз съм го ползвала преди време без проблем , после трябваше да се прави регистрация , после май стана платен
    но най много коментари за този сайт и неговото ползване съм чела в девочника , но от доста време не са писали нищо
    п.п и при мен излиза същото съобщение, възможно е да имат профилактика

  3. #3

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от zhak Виж мнение
    аз съм го ползвала преди време без проблем , после трябваше да се прави регистрация , после май стана платен
    но най много коментари за този сайт и неговото ползване съм чела в девочника , но от доста време не са писали нищо
    п.п и при мен излиза същото съобщение, възможно е да имат профилактика

    Благодаря Zhak за отговорът. Дано действително да е профилактика. За платено съм пропуснала нещо - имаше опция до определени мгбайта да се ползва безплатно, а за повече - платено. Но изцяло платено - нищо не знам !?
    Междувременно ще потърся тези коментари в девочника - не съм чела там нищо .

  4. #4

    Подразбиране

    рускините много се оплакват че не могат да теглят от този сайт и затова модераторите направиха отделна тема с пояснения , но аз досега не съм имала проблем и не съм много чела коментарите

  5. #5

    Подразбиране

    Аз като вляза с интернет експлорер мога да тегля, а с мозила или гугъл хром-дава проблем
    rusinova@mail.bg

  6. #6

    Подразбиране

    Аз за съжаление не мога да ползвам друг браузер освен chrom google . Остава само да чакам , ако е технически проблем да се оправи.
    Zhak, може ли да те помоля за линк към темата във този Девочник по отношение на сайта. Никога не съм ползвала този руски форум и ми е напълно непознат, вчера се опитах да го открия намерих devichnik.ru , не знам дали е същият , за който говориш, а днес е недостъпен и не мога да влезна и там .Не знам дали говорим за едно и също форум место ???
    Ако не те затруднява разбира се, ще съм ти благодарна и задължена.

  7. #7

    Подразбиране

    RUSINOVA65 , а ти към днешна дата ли говориш, че теглиш с други браузери или по принцип . Защото аз пробвах на друго место с Мозила излиза същият надпис за техническите им ремонти на сайта !???

  8. #8

    Подразбиране

    да за същият форум говорим , но аз влизам там няма проблем ,въпроса е че и аз не мога да намеря темата за която ти казах ,много отдавна не са писали нищо за нея , а не си спомням точно как бе името и -търся я и ако я открия ще ти пусна линкф

  9. #9

    Подразбиране

    Ссылки на вебфайле и не только-това е името на темата , а това е линка
    http://rukodelie.devichnik.ru/topic/...e-tolko/page-4
    от януари не са писали нищо и затова трудно я открих

  10. #10

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от zhak Виж мнение
    Ссылки на вебфайле и не только-това е името на темата , а това е линка
    http://rukodelie.devichnik.ru/topic/...e-tolko/page-4
    от януари не са писали нищо и затова трудно я открих
    БЛАГОДАРЯ ти zhak . Регистрирах се и писах там с въпроси. След като имат тема може и да са по-напред с информацията . Дано се разбере в крайна смета и всичко да е ок. Лека вечер !

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •