Показване на 1 до 5 от 5

Подразбиране Поръчка на хранителни продукти онлайн

Не знам аз ли правя нещо неправилно, но за да отида да напазарувам губя два часа. Уж магазинът не е много далече от нас, даже бях смятала губя близо час и нещо, за да стигна до там, да напазарувам, да чакам на касите, защо има 15 каси, от които работят 3 не знам, след това да замъкна всичко до нас. Все едно попадам в някаква черна дупка и без това от както съм с малко дете 24 часа изобщо не ги усещам, но това с пазаруването е станало като черна дупка за времето ми. Една колежка ми каза, че поръчва всичко онлайн, сестра и живеела в Англия и там всички така правели, но на мен ми се вижда странно. Използва сайта - https://www.supermag.bg/index.html мисля, че този беше. И исках да Ви попитам пробвали ли сте и дали сте доволни?

Подразбиране

Боже какво ли не правят хората в името на рекламата. Дали намирате нормално подобно запитване да е във форум за гоблени? Аз НЕ признавам си
    Животът е като клавишите на пианото, белите са щастието и любовта, а черните са разочарованието и тъгата. Но за да се получи хубава мелодия трябва да докоснеш и двете.

Подразбиране

Цитат Първоначално написано от flame_froide Виж мнение
    Боже какво ли не правят хората в името на рекламата. Дали намирате нормално подобно запитване да е във форум за гоблени? Аз НЕ признавам си
    Не следя много форуми и няма кого да попитам. Прецених, че в тази категория не е проблем да попитам, все пак има и за фитнес и за красота, така като гледам не е само за гоблени. Следя само два формума, от скоро имам време и съм нова, мислех, че винаги можеш да попиташ за нещо, а накрая какво се оказва все някой те напада, все не спазваш някое правило и се намира кой да ти се скара. Следя този форум, защото по време на бременността се запалих по бродирането, просто имах въпрос. Аз когато нямам отговор, просто не коментирам.

Подразбиране

Реклама:
    Качествени копирайтинг услуги - Всеки уеб сайт преди всичко е още един начин за реклама на дейността на Вашата компания. Без качествен текст, създаването на уеб сайт няма смисъл. И най-красивия и удобен сайт без качествени текстови материали ще си остане просто красива картин
    Редактирано от SweetSissy : 27.11.2018 в 15:59.

Тагове към тази тема

Правила за писане

• Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •