Резултати от анкета: Пушите ли?

Гласували
645. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • Твърдо НЕ!

    325 50.39%
  • Понякога

    68 10.54%
  • Редовно

    252 39.07%
Страница 9 от 23 ПърваПърва ... 789101119 ... ПоследенПоследен
Показване на 121 до 135 от 342
  1. #121

    Подразбиране

    марк твен е казал,че "НАЙ-ЛЕСНОТО НЕЩО Е ДА ОТКАЖЕШ ЦИГАРИТЕ" не е прав. много етрудно да откажеш цигарите. по принцип е възможно, но е трудно . аз съм пушачка и се срамувам от това

  2. #122

    Подразбиране

    Аз също съм пушачка. Преди време попаднах на тази схемичка и моят приятел(той много мрази цигарите) ми каза да я избродирам и да я сложа на входната врата. Е, не му се вързах на акъла, но от доста време се каня да спра цигарите.
    Прикрепени изображения Прикрепени изображения
    • Тип на файла: jpg 1.jpg‎ (279.2 KB, 12 показвания)

  3. #123

    Подразбиране

    И аз пуша цигари, но малко

  4. #124

    Подразбиране

    Aми и аз малко но се чувствам мого зле от това. Просто ми е много приятно. Не мога да се спра. А пуша много рядко. Предпочитам да ги спра изобщо.
    какъв хубав ден...и сесията скоро свършва...

  5. #125

    Подразбиране

    Твърдо НЕ!

    П.С.Момичета,защо при мен не излиза меню с емотикони / човеченцата,които слагате в постовете си / ?
    Красотата ще спаси света!

  6. #126

    Подразбиране

    Твърдо ПРОТИВ всичко което вреди на здравето . НИКАКВО

  7. #127
    Активност Аватара на sonya_t
    Селановци, обл. Враца
     
    43 Мнения
     

    Подразбиране

    Аз пуша страшно много. Дайте съвет как да спра! Help!

  8. #128

    Подразбиране

    Аз дори не съм ги опитвала през живота си... А относно отказването-sonya_t, пробвай с tabex. Има голям ефект.

  9. #129
    Активност Аватара на sonya_t
    Селановци, обл. Враца
     
    43 Мнения
     

    Подразбиране

    Пробвах и Табекс, но вероятно не ми достига воля.

  10. #130

    Подразбиране

    Твърдо против цигарите

  11. #131

    Подразбиране

    Твърдо не от 7 години!

  12. #132

    Подразбиране

    И аз съм С -пуша повечко. 10цигари на ден си ги зная

  13. #133

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от sonya_t Виж мнение
    Аз пуша страшно много. Дайте съвет как да спра! Help!
    аз отказах цигарите преди една година и осем месеца пушех от 20 години и то в последните 3-4 год една кутия не ми стигаше имах проблеми в службата, лични и така се бях хванала с цигарите че и през ноща ставах да пуша когато си помислех да ги отказвам направо изтръпвах и запалвах цигара
    разказвам ви това за да ми повярвате и на 01,07,2005 год започнах табекс и издържах 20 дена -нищо
    след това обаче започнах да ги намалям като не запалвах тогава когато най-много ми се пуши /когато пия кафе ,след като се наобядвам/просто отлагах го запалването на цигарата за около един час и така се борих със себе си 6 месеца и то се свиква защото ако не запалиш с кафето а запалиш един час след като си бил на кафе то удоволствието го няма вече повярвай ми направи го това и пак ще си говорим никакъв табекс никакви работи решила ли си ще го направиш
    сега съм много доволна от себе си

  14. #134

    Подразбиране

    М не пуша. Благодарна съм на моя приятел за това тъй като той ми беше забранил а бях точно във възраста в която всеки опитва и така подминах годините и сега изобщо и не си помислям за цигара струват ми се отваратителни миришещи. Даже като ми дадат да подържа цигара и лошо ми става

  15. #135

    Подразбиране Съвет

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от sonya_t Виж мнение
    Аз пуша страшно много. Дайте съвет как да спра! Help!
    Аз пушех по една кутия цигари.Просто един ден реших,че повече няма да пуша.Беше преди седем години.Това,че съм пушила е единственото нещо,за което дълбоко съжалявам.Повярвай ми - кафето може да се пие без цигара и цигарите никога не могат да ти решат проблемите!Те са едно излишно перо от бюджета ти, страшно много влияят на здравето ти и страшно на гадно миришат!Единствено- когато отказах цигарите се чудех къде да си дяна ръцете,но свремето и на тях им намерих място!Обади се като ги откажеш!Успех!

Страница 9 от 23 ПърваПърва ... 789101119 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •