Резултати от анкета: Пушите ли?

Гласували
645. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • Твърдо НЕ!

    325 50.39%
  • Понякога

    68 10.54%
  • Редовно

    252 39.07%
Страница 16 от 23 ПърваПърва ... 61415161718 ... ПоследенПоследен
Показване на 226 до 240 от 342
  1. #226

    Подразбиране

    Една кутия може да я пуша и две седмици, обикновено паля една сутрин с кафето, не съм страстен пушач така, че твърдо съм в втората категория.

  2. #227

    Подразбиране

    Ужасен пушач БЯХ!!!! Не ми стигаше кутия на ден,често отварях втора,и да се похваля от 10.07-2009 не съм пушила!!!Нямах воля да кажа край,затова пих ТАБЕКС.Първата седмица 2 пъти сънувах,че пуша....И сега се улавям,че ми се ще да запаля ,ПУСТИ НАВИК!Но за сега удържам

  3. #228

    Smile Непушачка.

    Браво на всички,които са се присъединили в групата непушачи не съм запалвала нито веднъж през живота си (на 34 години съм), но за сметка на това съм върла кафежийка и пасивна пушачка.
    didka1975@abv.bg
    Капката дълбае камъка не със сила, а с постоянство.

  4. #229
    Активност Аватара на Дивна
    не там ,където бих искала
     
    24 Мнения
     

    Подразбиране

    И аз съм от отбора на непушачите.Мисля ,че се увеличаваме.Моят мъж казва ,че вече не е модерно да се пуши.Ако изобщо може да се нарече мода

  5. #230

    Подразбиране ЗА

    Съжалявам,но аз съм заклет и проклет пушач,само си представям как не мога да откажа цигарите

  6. #231

    Подразбиране

    и аз съм пушач.но се извинявам с нощните дежурства,че така все пак ми минава по лесно времето.

  7. #232

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ata Виж мнение
    Ужасен пушач БЯХ!!!! Не ми стигаше кутия на ден,често отварях втора,и да се похваля от 10.07-2009 не съм пушила!!!Нямах воля да кажа край,затова пих ТАБЕКС.Първата седмица 2 пъти сънувах,че пуша....И сега се улавям,че ми се ще да запаля ,ПУСТИ НАВИК!Но за сега удържам
    БРАВО, АТА!!! ОТ ЕДИН ЗАКЛЕТ ПУШАЧ

  8. #233

    Подразбиране

    Преди и аз попушвах...доста...имала съм периоди с по две кутии дневно...ВЕЧЕ ПОВЕЧЕ ОТ ЕДНА ГОДИНА НЕ ПУША!!! Нито цигара( това ми е втори "опит"- първия път не пуших около две години)...Имам намерение да си остана непушач...
    Всяко пътуване започва с една единствена крачка...

  9. #234

    Подразбиране Здравейте

    От един месец съм непушач, надявам се завинаги

  10. #235

    Подразбиране

    Не съм пушачка ,не съм била никога

  11. #236

    Подразбиране

    Пушач съм от много години ,но мисля да ги отказвам да видим дали ще успея

  12. #237

    Подразбиране

    Гордея се със себе си!
    Пуших няколко години, а сега вече от 5години и 8м съм непушач. Имала съм моменти, в които ми се щеше да запаля /с прителки/, но устоях. Бях твърдо решена да не си причинявам това и успях! Сега вече неми пука къде съм и кой пуши. Сядам дърдоря си с приятелки, пушека от цигарите "не го виждам" и си тръгвам усмихната и горда . Никога неговоря на приятелите си за отказване от цигарите, защото знам, че това е битка която може да бъде спечелена единственно когато човек истински я пожелае. Радвам се когато ми кажат, че в моята компания са се чувствали много добре и почти не са пушили. Желая на всички здраве! и нека всеки да прецени какво е добро за него/я.

  13. #238

    Подразбиране

    Аз пък си пуша . Заклет пушач съм и нямам намерение да ги отказвам !

  14. #239

    Подразбиране

    пушех, спрях ги за 8 месеца, но сегс пак отново за сажаление...

  15. #240

    Подразбиране

    Реклама:
    твърдо НЕ на цигарите
    от малка ги мразя ненавиждам всички около мен винаги са били пушачи
    Човек се ражда на земята, за да измине път не лек, с една професия - професията на ЧОВЕК
    http://sineokata.multiply.com http://www.snimka.bg/album.php?album_id=340393
    sineokata@abv.bg

Страница 16 от 23 ПърваПърва ... 61415161718 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •