Резултати от анкета: Пушите ли?

Гласували
645. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • Твърдо НЕ!

    325 50.39%
  • Понякога

    68 10.54%
  • Редовно

    252 39.07%
Показване на 1 до 15 от 342

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране Пушачи или непушачи...

    И аз съм от хората ,които не пушат На 27.08.ще направя 10 г.И аз като Диана съм стигала до 2 к.на ден.Сега си задавам въпроса-Как съм могла? По това време работех в ресторант и нали знаете-като нямаш работа-пушиш. В един такъв ден се майтапехме с колегите и те ми казват -"Не можеш да спреш цигарите? Мога.Но преди това,се настройвах с думите -Трябва да спреш цигарите-те не са ти полезни.Колегите естествено не знаеха това.Даже последните 2бр. ги подарих. Постоянно си повтарях думите. После съм опитвала 3-4 пъти-беше ми много неприятно-в смисъл след като си дръпна от нея. И така-толкова години-вече не ми прави впечатление,че покрай мене се пуши.

  2. #2

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Зоя Виж мнение
    И аз съм от хората ,които не пушат На 27.08.ще направя 10 г.И аз като Диана съм стигала до 2 к.на ден.Сега си задавам въпроса-Как съм могла? По това време работех в ресторант и нали знаете-като нямаш работа-пушиш. .
    Това е така. Не че е оправдание, но като нямам работа в офиса, гледам да се занимавам с друго, но ми се пуши. А най-сладко е като има много работа и изпушвам да запаля като се поуспокои. Иначе като съм си вкъщи, почти не се сещам. Другият фактор е в училище. Толкова е приятно като се съберем цялата компания в междучасието и слезем за по цигара и да обсъждаме колко са ужасни учителите.
    Когато имаш любов край себе си, имаш всичко. Когато я нямаш, не е важно какво друго имаш...

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •