Резултати от анкета: Пушите ли?

Гласували
645. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • Твърдо НЕ!

    325 50.39%
  • Понякога

    68 10.54%
  • Редовно

    252 39.07%
Страница 15 от 23 ПърваПърва ... 51314151617 ... ПоследенПоследен
Показване на 211 до 225 от 342
  1. #211

    Подразбиране

    Аз съм твърдо НЕ! Когато бях на около 15 две мои приятелки се опитваха да ме научат,но толкова се отвратих,че до ден днешен не съм опитала.

  2. #212

    Подразбиране

    аз съм от групата на пушачите, но честно да си кажа мога и без цигари , но навика си е навик

  3. #213

  4. #214

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lorki4 Виж мнение
    аз съм от групата на пушачите, но честно да си кажа мога и без цигари , но навика си е навик
    Лош навик. Ако наистина можеш без цигари, по добре ги остави. Аз все още не пуша, след като ги оставих за пореден път и скоро пресметнах, че около 1/3 от заплатата ми би отивала за цигари, ако пуша по 1 кутия на ден!!!

  5. #215

    Подразбиране

    Не пуша .Получавам пристъпи и ми мирише много кофти.За сметка на това колегите ме окъдяват порядъчно

  6. #216

    Подразбиране

    здравей Зоя ,аз все още пуша но се опитвам да ги откажа.Ти как успя с хапчета или с воля?

  7. #217

    Подразбиране

    Аз настинах много лошо в края на Февруари и кашлях цял месец. Т.е. от 24.02.2009 спрях цигарите. В края на Март някъде или началото на Април спрях да кашлям. Преди Великден -16,04- като ми се припуши и пуших цялата седмица до 26,02,2009 включително. Но изненада - пак започнах да кашлям. Сега пак съм в процес на отказване. Кажете ми ще ги откажа ли въобще, и има ли връзка с кашлянето?

  8. #218

    Подразбиране

    Доколкото знам, макар аз самата никога да не съм пушила, редовните пушачи си кашлят.
    15 години дишах дима на двамата си родители - пушеха толкова много, че димът се виждаше как се носи из стаята. В един ден започнах да се давя в кашлица като болно куче и като стана това няколко пъти - спряха да пушат в къщи. Но и до ден днешен попадам на някои нахали, с които съм седяла на една маса и са ми издухали няколко цигари в лицето - въпреки, че винаги си показвам неодобрението - и всеки път започвам да кашлям....
    Мисля, че кашлицата си върви с дима - независимо , дали пушиш или те опушват.

  9. #219

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Dayli Виж мнение
    Твърдо НЕ

  10. #220

    Подразбиране

    Аз ще кажа, че никога не съм пробвала да пуша и нямам такова намерение

  11. #221

  12. #222

  13. #223

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Зоя Виж мнение
    И аз съм от хората ,които не пушат На 27.08.ще направя 10 г.И аз като Диана съм стигала до 2 к.на ден.Сега си задавам въпроса-Как съм могла? По това време работех в ресторант и нали знаете-като нямаш работа-пушиш. .
    Това е така. Не че е оправдание, но като нямам работа в офиса, гледам да се занимавам с друго, но ми се пуши. А най-сладко е като има много работа и изпушвам да запаля като се поуспокои. Иначе като съм си вкъщи, почти не се сещам. Другият фактор е в училище. Толкова е приятно като се съберем цялата компания в междучасието и слезем за по цигара и да обсъждаме колко са ужасни учителите.
    Когато имаш любов край себе си, имаш всичко. Когато я нямаш, не е важно какво друго имаш...

  14. #224

    Подразбиране

    И аз съм в отбора на пушачите

  15. #225

    Подразбиране

    Реклама:
    Не пуша от седмица.Горда съм от себе си,защото издухвах по кутия на ден.Спрях ги от раз,без преходен период.Допушва ми се по навик,не по необходимост.Като цяло не ми прави впечатление,че около мен пушат,а аз не.

Страница 15 от 23 ПърваПърва ... 51314151617 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •