Резултати от анкета: Пушите ли?

Гласували
645. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • Твърдо НЕ!

    325 50.39%
  • Понякога

    68 10.54%
  • Редовно

    252 39.07%
Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 342

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Скарлет
    Аз ту пуша,ту не пуша.Когато съм в къщи пия кафе без цигара,сутрин не обичам да пуша,а само когато съм на кафе или на заведение,но тагава пък,пуша много.
    Не мога да си представя да пия без

    Скарлет направо ти завиждам

  2. #2

    Подразбиране

    И аз казвам твардо НЕ Никога не съм пушила и нямам намерение да пуша

  3. #3

    Post

    Аз съм като Скарлет. Пуша само когато съм "на маса", т.е. на заведение или с приятели. Преди бях редовна пушачка и не можех да си представя сутрешното кафе без цигари, но като ги увеличиха миналата година и забраниха употребата им в офисите, се заинатих и ... Цяла година изкарах с един стек "Карелия".

  4. #4

    Подразбиране

    А аз за съжаление ги отказвам и после пак... и пак... и така до безкрай. Но не пуша когато шия тогава мога и цял ден без цигара. Затова шия много, за да не се сещам за Но с кафето задължително паля. Сигурно, за да спра цигарите напълно трябва да спра да пия кафе. Ама ми се вижда невъзможно.

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от marji Виж мнение
    Аз съм като Скарлет. Пуша само когато съм "на маса", т.е. на заведение или с приятели. Преди бях редовна пушачка и не можех да си представя сутрешното кафе без цигари, но като ги увеличиха миналата година и забраниха употребата им в офисите, се заинатих и ... Цяла година изкарах с един стек "Карелия".
    Без една мога ,но с една не.На 11.02.06 год. ги отказах.Много пъти съм се опитвала ,но все ги пропушвах.Но последния път се заклех върху нероденото си внуче че никога няма да пуша.И така цяла година.Иначе пак щях щях да ги пропуша.Обаче килограмите ми се качиха.Аз имам и здравословни проблеми и немога да спазвам диета.

  6. #6

    Подразбиране аз пък

    Не пуших в продължение на 5 години,след това пак в продължение на 1година и сега от 20дни пак не пуша.Не се дразня

  7. #7

    Подразбиране

    Твърдо НЕ!

    П.С.Момичета,защо при мен не излиза меню с емотикони / човеченцата,които слагате в постовете си / ?
    Красотата ще спаси света!

  8. #8

    Подразбиране

    Твърдо ПРОТИВ всичко което вреди на здравето . НИКАКВО

  9. #9

  10. #10

    Подразбиране

    Здравейте и от мен. Допреди 3г пушех така да се каже нон стоп, но един ден като ми стана лошо..... ужас. Мислех, че докато говоря и от устата ми излиза пушек и си казах: Край на цигарите и така ги спряхл Сега дори и не си помислям за тях. А килограми не качих, защото спортувам активно -фитнес, бягане, но в началото след като ги спрях направо се задъхвах, но лека полека всичко премина

  11. #11

    Подразбиране

    az pu6eh ne mn -po 1 kutiq na 2 dena ,no kogato razbrah ,4e 6te imam bebe4e gi sprqh-sled 2-te 4erti ne zapalih i 1 cigara ; i sega sled kato vasi e na 1 g. i 6 m. az vse taka ne pu6a i ne mislq ,4e 6te po4na otnovo...

  12. #12

    Подразбиране

    аз съм от групата на пушачите, но честно да си кажа мога и без цигари , но навика си е навик

  13. #13

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lorki4 Виж мнение
    аз съм от групата на пушачите, но честно да си кажа мога и без цигари , но навика си е навик
    Лош навик. Ако наистина можеш без цигари, по добре ги остави. Аз все още не пуша, след като ги оставих за пореден път и скоро пресметнах, че около 1/3 от заплатата ми би отивала за цигари, ако пуша по 1 кутия на ден!!!

  14. #14

  15. #15

    Подразбиране

    И аз съм в отбора на пушачите

Страница 1 от 2 12 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •