Резултати от анкета: Пушите ли?

Гласували
645. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • Твърдо НЕ!

    325 50.39%
  • Понякога

    68 10.54%
  • Редовно

    252 39.07%
Страница 11 от 23 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследенПоследен
Показване на 151 до 165 от 342

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране Съвет

    Цитат Първоначално написано от sonya_t Виж мнение
    Аз пуша страшно много. Дайте съвет как да спра! Help!
    Аз пушех по една кутия цигари.Просто един ден реших,че повече няма да пуша.Беше преди седем години.Това,че съм пушила е единственото нещо,за което дълбоко съжалявам.Повярвай ми - кафето може да се пие без цигара и цигарите никога не могат да ти решат проблемите!Те са едно излишно перо от бюджета ти, страшно много влияят на здравето ти и страшно на гадно миришат!Единствено- когато отказах цигарите се чудех къде да си дяна ръцете,но свремето и на тях им намерих място!Обади се като ги откажеш!Успех!

  2. #2
    Активност Аватара на sonya_t
    Селановци, обл. Враца
     
    43 Мнения
     

    Подразбиране

    Пробвах и Табекс, но вероятно не ми достига воля.

  3. #3

    Подразбиране

    Твърдо против цигарите

  4. #4

    Подразбиране

    Пушач,за съжаление

  5. #5

    Подразбиране

    ПРеди пушех но сега не и даже вече ми пречи когато някой пуши в стаята в която съм но пък почнах да компенсирам цигарите с шоколад.

  6. #6

    Подразбиране

    Пушенето е огромен порок, и страшно вредно.

  7. #7

    Подразбиране

    Опитвам се да откажа цигарите. Миналата година не пуших 3 месеца и мислех, че съм ги отказала, но 1 цигара и пак старата история. Яд ме е на мене си. Как може улегнала жена да се съобразява с 10 сантиметрова цигара. Колкото до килограмите и като пушех си ги качвах. Надявам се след месец да напиша, че съм успяла после след два, след три, след година, след две.

  8. #8

    Подразбиране

    Ако си решила твърдо да ги оставиш цигарите ще успееш щом си изкарала три месеца без да пушиш значи можеш .Аз пушех 20 год по нагоре съм писала за МОЯ начин да ги откажа вече една година и девет месеца
    пожелавам ти успех мила три седмици е трудно след това е по-лесно

  9. #9

    Подразбиране

    И аз не пуша!!!Защо да се тровя допълнително,по добре да давам пари за ХОБИТОООО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    искам да зная още....

  10. #10

    Подразбиране

    Ами то от шиене не ни остава време за други удоволствия. То това му е една от хубавите черти на шиенето - предпазва от пороци!!!!

  11. #11

    Подразбиране

    Възхищавам се на хората, които казват и от раз ги спират...БРАВО НА ВАС МОМИЧЕТА! Но уви аз не съм от тях....пуша, но не по много, но не нямам волята да ги спра...

  12. #12

  13. #13

    Подразбиране

    аз през целият си живот не съм запалила нито веднъж

  14. #14

    Подразбиране

    здравейте аз пушех,но ги отказах преди седмица и се надявам повече да не ги пипна

  15. #15

    Подразбиране

    Бързам да се похваля, че и аз ги отказах - преди 1г и 2 месеца. Много съм доволна от себе си, защото бях страстен пушач 12-13 год. Качих килограми, но се надявам да си сваля скоро.
    Някой друг има ли същия проблем и как се е справил - с килограмите.

Страница 11 от 23 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •