Резултати от анкета: Пушите ли?

Гласували
645. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • Твърдо НЕ!

    325 50.39%
  • Понякога

    68 10.54%
  • Редовно

    252 39.07%
Страница 12 от 23 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследенПоследен
Показване на 166 до 180 от 342
  1. #166

    Подразбиране

    Az ne pu6a i nikoga ne sam opitvala

  2. #167

    Подразбиране

    Пушачка съм.Само когато шия забравям за цигарите.Но кафе без цигара.....

  3. #168

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от m_rija Виж мнение
    ох, мила , а аз си мислех , че съм зле - моя син е на 3 год и тежи 18 кг, а аз със всичкото напъване да напълнея съм едва 50кг. Е не можах да откажа цигарите за да напълнея , но ти ме успокои ,че има и по тежки случаи от нас
    Боже момичета, как ги правите тези фокуси?
    Аз след дъщеря ми си бях 54 кг после се поотпуснах доста...и сега след сина ми направо ме е срам...ама съм 78 кг ( а той е на 2, 9 г. и тежи 15 кг).
    Никога не съм пушила, но ако знам че ще отслабна направо ще пропуша...
    Какви ли не глупости пих за отслабване, какви ли не диети пробвах-поотслабна с 4-5 кг и после пак си ги кача за отрицателно време....
    Мъжът ми ме подиграва,че вече съм почнала и от въздуха да пълнея...

  4. #169

    Подразбиране

    Ieti,не се притиснявай за килограмите си.Да не те плаша, но когато ти отраснат дечицата и те грабнат тяхните вълнения-като виж си се вталила. Не се отслабва от цигари и не ги учи.Аз 15 г. не пуших, а бях по-слаба. Сега пуша и се мразя.

  5. #170

    Подразбиране

    Ieti,послушай vanina . Това с отслабването и пушенето е бабини деветини По добре дебела и здрава от колкото слаба , гладна и недоволна

  6. #171
    Активност Аватара на hige
    Габрово/София/Атина
     
    5 Мнения
     

    Подразбиране

    ТВЪРДО НЕ
    Никога не съм опитвала, а и се съмнявам, че ще почна. От миризмата на цигари винаги ми се гади...

  7. #172

    Подразбиране да

    ЗАБРЕМЕНЯХ 62 КГ.,РОДИЛА БЯХ 105 КГ. ,НЕ ГЛАДУВАХ,НО СУТРИН И ВЕЧЕР ИГРАЕХ КАЛАНЕТИКА,ЗА ГОДИНА И ОСЕМ МЕСЕЦА,СТАНАХ 64 КГ. ЖЕЛАЯ ВИ УСПЕХ,НО ПОМНЕТЕ,ЧЕ УПОРИТОСТА ДАВА РЕЗУЛТАТИТЕ !

  8. #173

    Подразбиране

    i az mnogo pu6a voob6te nese otslabva ot cigarite nese zablugdavaite momi4eta pu6a po edna kutij na den i nesam mradnala edin gram

  9. #174

    Подразбиране

    За съжаление пуша като издънена печка. Не правете като менл

  10. #175

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от marga Виж мнение
    За съжаление пуша като издънена печка. Не правете като менл
    marga,никога не е късно да се откажеш.До 11.02.06 год и аз ги пушех като тебе, понякога стигах до 2 кутии на ден .На тази дата казах СТОП на пушенето и така до ден днешен.,и най важното се чувствам много добре.

  11. #176

    Подразбиране

    пуша точно като комин
    понякога чак се срамувам от себе си,отвратително
    след сегашното основно почистване на дома имам идея да забраня пушенето в къщи.
    Замислям се обаче, аз самата дали ще спазя забраната

  12. #177

    Подразбиране

    i az pu6a mnogo osobeno sled ragdaneto na mojta da6terj pu6a po polovin kutij na den i nemoga da gi otkaga njmam volj

  13. #178

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от кики Виж мнение
    пуша точно като комин
    понякога чак се срамувам от себе си,отвратително
    след сегашното основно почистване на дома имам идея да забраня пушенето в къщи.
    Замислям се обаче, аз самата дали ще спазя забраната
    Кики ще я спазиш, но това не означава , че ще намалиш пушенето.А аз така опитах, в къщи не пушим, но навън........

  14. #179

    Подразбиране

    аз съм пушач по-принцип, но в момента състоянието ми не го позволява /бременност/

  15. #180

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от didy Виж мнение
    И аз пуша доста и се срамувам малко , но никога не пуша в къщи. Може да съм пушач, но не обичам да се наслагва миризмата по мебелите.
    И как го правиш тоя номер? Явно не си безнадежден случай като мен.Ако можех да не пуша в къщи,никога не бих запалила и навън

Страница 12 от 23 ПърваПърва ... 2101112131422 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •