Резултати от анкета: Пушите ли?

Гласували
645. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • Твърдо НЕ!

    325 50.39%
  • Понякога

    68 10.54%
  • Редовно

    252 39.07%
Страница 13 от 23 ПърваПърва ... 31112131415 ... ПоследенПоследен
Показване на 181 до 195 от 342

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Ieti,не се притиснявай за килограмите си.Да не те плаша, но когато ти отраснат дечицата и те грабнат тяхните вълнения-като виж си се вталила. Не се отслабва от цигари и не ги учи.Аз 15 г. не пуших, а бях по-слаба. Сега пуша и се мразя.

  2. #2

    Подразбиране

    Ieti,послушай vanina . Това с отслабването и пушенето е бабини деветини По добре дебела и здрава от колкото слаба , гладна и недоволна

  3. #3

    Подразбиране да

    ЗАБРЕМЕНЯХ 62 КГ.,РОДИЛА БЯХ 105 КГ. ,НЕ ГЛАДУВАХ,НО СУТРИН И ВЕЧЕР ИГРАЕХ КАЛАНЕТИКА,ЗА ГОДИНА И ОСЕМ МЕСЕЦА,СТАНАХ 64 КГ. ЖЕЛАЯ ВИ УСПЕХ,НО ПОМНЕТЕ,ЧЕ УПОРИТОСТА ДАВА РЕЗУЛТАТИТЕ !

  4. #4

    Подразбиране

    i az mnogo pu6a voob6te nese otslabva ot cigarite nese zablugdavaite momi4eta pu6a po edna kutij na den i nesam mradnala edin gram

  5. #5

    Подразбиране

    За съжаление пуша като издънена печка. Не правете като менл

  6. #6

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от marga Виж мнение
    За съжаление пуша като издънена печка. Не правете като менл
    marga,никога не е късно да се откажеш.До 11.02.06 год и аз ги пушех като тебе, понякога стигах до 2 кутии на ден .На тази дата казах СТОП на пушенето и така до ден днешен.,и най важното се чувствам много добре.

  7. #7

    Подразбиране

    пуша точно като комин
    понякога чак се срамувам от себе си,отвратително
    след сегашното основно почистване на дома имам идея да забраня пушенето в къщи.
    Замислям се обаче, аз самата дали ще спазя забраната

  8. #8

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от кики Виж мнение
    пуша точно като комин
    понякога чак се срамувам от себе си,отвратително
    след сегашното основно почистване на дома имам идея да забраня пушенето в къщи.
    Замислям се обаче, аз самата дали ще спазя забраната
    Кики ще я спазиш, но това не означава , че ще намалиш пушенето.А аз така опитах, в къщи не пушим, но навън........

  9. #9

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от didy Виж мнение
    И аз пуша доста и се срамувам малко , но никога не пуша в къщи. Може да съм пушач, но не обичам да се наслагва миризмата по мебелите.
    И как го правиш тоя номер? Явно не си безнадежден случай като мен.Ако можех да не пуша в къщи,никога не бих запалила и навън

  10. #10

    Подразбиране

    Аз пушех преди,но ги отказах от раз в деня,в който теста за бременост показа двете чертички.Не пуша от 1,7г.Още го кърмя ,но и като спрем да се кърмим не смятам да ги почвам,не виждам смисъл

  11. #11

    Подразбиране отговор

    аз никога не съм пушила и не изпитвам потребност от цигари последваите примера ми

  12. #12

    Подразбиране отговор

    и аз не мога да се откажа от сладкото

  13. #13

    Подразбиране

    твърдо НЕ на цигарите
    от малка ги мразя ненавиждам всички около мен винаги са били пушачи
    Човек се ражда на земята, за да измине път не лек, с една професия - професията на ЧОВЕК
    http://sineokata.multiply.com http://www.snimka.bg/album.php?album_id=340393
    sineokata@abv.bg

  14. #14

    Подразбиране

    i az pu6a mnogo osobeno sled ragdaneto na mojta da6terj pu6a po polovin kutij na den i nemoga da gi otkaga njmam volj

  15. #15

    Подразбиране

    аз съм пушач по-принцип, но в момента състоянието ми не го позволява /бременност/

Страница 13 от 23 ПърваПърва ... 31112131415 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •