Резултати от анкета: Пушите ли?

Гласували
645. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • Твърдо НЕ!

    325 50.39%
  • Понякога

    68 10.54%
  • Редовно

    252 39.07%
Страница 14 от 23 ПърваПърва ... 41213141516 ... ПоследенПоследен
Показване на 196 до 210 от 342
  1. #196

    Thumbs up

    Не пуша.Но преди време бях пристрастена.Щастлива съм,че преодолях тази зависимост,сега имам друга любов-парфюмите.По мое мнение цигарите и парфюмите не си подхождат.Затова избрах парфюми!

  2. #197

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от dvebrezi Виж мнение
    Не пуша.Но преди време бях пристрастена.Щастлива съм,че преодолях тази зависимост,сега имам друга любов-парфюмите.По мое мнение цигарите и парфюмите не си подхождат.Затова избрах парфюми!
    Ще споделиш ли с нас страстните пушачи как успя?

  3. #198

    Подразбиране

    Здравейте мили момичета.На 11 февруари ще станат кръгли 3 години откак съм ги оставила.Чувствам се прекрасно.По 2 че понякога и до 2.5 кутии съм стигала.Представете си колко съм била пристрастена.Пожелавам на всички пушачи да бъдат инати като мен и да кажат "КРАЙ ДО ТУК БЕШЕ "

  4. #199

    Smile

    И аз си казах -СТИГА .Не искам да мириша вече на пепелник!Реших,че на 1 след новата година ги спирам.Това си го повтарях до Нова Година и на първи не запалих,после и на 2-ри и разбрах,че няма да пуша.Дори започна да ми става лошо от тютюнев дим.След време ми беше все едно дали пушат около мен.Мисля,че всичко е до нагласа и голямо желание.Намери си стимул!Аз избрах парфюмите.

  5. #200

    Подразбиране

    Не пушачка съм от години
    но и този занаят съм опитала,като вас
    нещо не ми приляга и се чувствам по-добре
    с друго аз се забавлявам
    и сякъш по красива ставам...

  6. #201

  7. #202

    Подразбиране

    БЛАЗЕ НА НЕПУШАЧИТЕ!!!
    Аз прадължавам да пуша като издънена печка и май ми харесва!

  8. #203

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от marga Виж мнение
    БЛАЗЕ НА НЕПУШАЧИТЕ!!!
    Аз прадължавам да пуша като издънена печка и май ми харесва!
    Това ми хареса!
    На един хал сме с теб

  9. #204

    Подразбиране

    Здравейте,
    и аз съм от пушачите,дето само се канят да ги откажат и все не ми достига воля.Когато съм болна все си казвам - никакво пушене вече,но като оздравея толкова ми е сладко да запаля, че нямам думи.А трябва да ги откажа.Моля помогнете ми.

  10. #205

    Подразбиране ...

    Пуших две години, всичко живо около мен пушеше и аз да не остана по-назад, но така и не ми допаднаха тия цигари. Един ден срещнах бивш мой съученик, като ме видя с цигарата каза: "Кво се излагаш с тия цигари, бързаш да умреш ли...?", загасих я пред него и му казах, че това ми беше последната цигара и от тогава не съм се сетила даже за тях

  11. #206

    Cool

    Когато бях пушачка,всяка вечер оставях цигарите.......................................... ..
    на шкафчето за да са ми по-близо сутринта.......................................... ...............

  12. #207

    Подразбиране

    I AZ VE4E NE PU6A. KAZAH KRAI I TOLKOZ

  13. #208

    Подразбиране :)

    от 15 години не пуша
    много лесно е да откажеш цигарите като си била бременна и само от вида на кутията ти се е гадило
    после 6 месеца кърмене...
    и после вече твърде много време е минало,за да пропушваш пак наново

  14. #209

    Подразбиране

    и аз мога да се похваля
    непуша вече 6месеца....
    чуствам се чудесно
    трябжа да сте добре мотивирани
    за да ги откажете
    успех

  15. #210

    Smile

    Реклама:
    В книгата-Методът Силва е описан много добър метод на отказване от цигари.Също и за отслабването.Който не е чел може да прочете.

Страница 14 от 23 ПърваПърва ... 41213141516 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •