Резултати от анкета: Пушите ли?

Гласували
645. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • Твърдо НЕ!

    325 50.39%
  • Понякога

    68 10.54%
  • Редовно

    252 39.07%
Страница 19 от 23 ПърваПърва ... 91718192021 ... ПоследенПоследен
Показване на 271 до 285 от 342
  1. #271

    Подразбиране

    Страстен пушач

  2. #272

    Подразбиране

    Страстен пушач, с което не се гордея

  3. #273

    Подразбиране

    Пушех като комин, но сега открих нови цигари и пуша само по 10 цигари на ден

  4. #274

    Подразбиране

    И аз пушех много,всеки ден по кутия и половина и то тежки цигари.Като забременях с голямата ми дъщеря ги спрях от раз и повече не съм запалила-вече 2 год.и 10 месеца Наистина ми се пуши от време на време,няколко пъти сънувах че пуша но устоях на изкушението.Знам че ако запаля - няма спиране.Аз не съм от хората с по 2-3 цигари на ден за съжаление.Ако можех да се огранича до тази бройка ще си пуша-но не мога.
    neli0909@abv.bg
    Отрежеш ли крилете на жената,тя ще полети на метла!

  5. #275

    Подразбиране

    Еми мога да ви кажа,че от средата на септември до днес привършвам втора кутия.Смятайте колко пуша.Преди да забременея пушех по една кутия на ден,но по време на бременността не пушех,защото от цигарите ми се гадеше(от нищо друго не ми се гадеше,само от цигари).А освен това у нас не се пуши,заради детето и все трябва да излизам на терасата,което не всеки път ми е приятно и така ги намалих.Даже сега в по-студените дни,когато се случва да не излизам на никъде,даже и не паля с дни.
    rossyemilova@mail.bg
    "Остави на времето да уреди нещата, които искаш."
    http://rosicaemilova.snimka.bg/tapes...gobleni.534348

  6. #276

    Подразбиране

    От 1.01.2010г не съм палила цигара и се чувствам чудесно,при условие,че бях страстен пушач.

  7. #277

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от христина69 Виж мнение
    Пушех като комин, но сега открих нови цигари и пуша само по 10 цигари на ден




    И какви са тези вълшебни цигари ?

  8. #278

    Подразбиране

    Цигарите са MORE червени, самите цигари са като пурети, кафяви са, пушат се дълго

  9. #279

    Подразбиране

    От 15 годишна пушех, после около проблеми кутиите станаха над 2 броя на ден при което през 2006 година реших, че е време да спра да се самоубивам бавно. От тогава не съм палила нито една цигара, защото знам, че запаля ли ще ги подхвана отново.
    Има дни в които инстинктивно отварям чекмеджето и си търся цигарите и то след толкова години без тях. Това си е наркомания, която не се забравя и с която винаги трябва да се боря.

  10. #280

  11. #281

    Подразбиране

    Много обичам да пуша . Твърдо ДА

  12. #282

    Подразбиране

    Твърдо и категорично НЕ на цигарите и ДА на наргилето. Никога не съм пушила в живота си, палила цигара - да, но не ми харесва

  13. #283

    Подразбиране

    Преди три години ги спрях, и от тогава цигара не съм запалила. Вярно има моменти, когато страшно много ми се пуши, но те отминават. Страх ме е, че при един такъв момент отново ще пропуша, а ги спрях доста трудно.

  14. #284

    Подразбиране

    Zdraveite, az sam ot grupata na nepushachite.
    Pushila sam, no edin den osaznah che zigarite sa zavisimost a iskah da sam nezavisima. Tova me motivira i krai.
    Sega se opitvam da nakaram moja saprug da ne pushi. Trudno e. Toi pochti uspiava. Pone gi e namalil do 2 zigari na den. I tova e postijenie.
    Minalata godina nash blizak pochina or rak na belia drob. Edno e da ti kazvat che e vredno da se pushi a drugo e da go vidish i prejiveesh. Tozi chovek go poznavahme ot skoro. Biahme do nego prez zialoto vreme dokato beshe bolen. Toi ne stradashe stava vapros fizicheski no strada dushevno. Zaradi semeistvoto si. Sajaliavashe gorchivo che e pushil. Prestana vednaga kato se razbolia. Biah svidetel kak se izmachvashe semeistvoto mu. Kato ne mojeha da mu pomognat i vijdaha kak si otiva. Bezsilni i lekari i vsichki. Biah svidetel na vsichko tova i stradah zaedno s tezi hora.
    Iskam da prizova vsichki pushachi da si misliat za semeistvoto i dali iskat da im prichiniavat stadanie. Mislia che tova sthe im dade sili da sprat. Mislete za dezata si , te sa nevinni ne im prichniavaite bolka i razocharovanie.
    Dano tezi dumi nakarat pone edin chovek da ima sili da se prebori.

  15. #285

    Подразбиране

    Реклама:
    Пушех 18г и от 2003г не пуша.

Страница 19 от 23 ПърваПърва ... 91718192021 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •