Резултати от анкета: Пушите ли?

Гласували
645. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • Твърдо НЕ!

    325 50.39%
  • Понякога

    68 10.54%
  • Редовно

    252 39.07%
Страница 20 от 23 ПърваПърва ... 101819202122 ... ПоследенПоследен
Показване на 286 до 300 от 342
  1. #286

    Подразбиране

    твърдо не!

  2. #287

  3. #288

    Подразбиране

    Отказах цигарите дъвчейки корени на билката блатен аир.

  4. #289

    Подразбиране

    Какво му е действието на този аир и от къде се взимат корени?За пръв път чувам и ми стана интересно а и мъжът ми се отказва в момента НОООО му е много трудно.Мисля си даже че се крие от мен а то от кого е.......

  5. #290

    Подразбиране

    Първият път когато се опитах да откажа цигарите ми беше по-лесно да извадя коренчето от устата си и да запаля цигара. Вторият път държех коренчето в устата си и като ми се допушеше го стисках леко. Като че ли вкусът и ароматът му наподобяват този на цигарите. Така за 1 месец намалих и отказах цигарите. След като спрях цигарите още малко продължих да дъвча блатен аир. Билката се купува от аптеката. Има я и в този сайт http://www.thalloderma.com/
    За този начин на отказване от тютюнопушене научих от книгата "Здраве от аптеката на господ", която много ценя. http://atanas.mipa-bg.com/herbs/mariatr.html
    Успех!

  6. #291

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Lazarova Виж мнение
    Първият път когато се опитах да откажа цигарите ми беше по-лесно да извадя коренчето от устата си и да запаля цигара. Вторият път държех коренчето в устата си и като ми се допушеше го стисках леко. Като че ли вкусът и ароматът му наподобяват този на цигарите. Така за 1 месец намалих и отказах цигарите. След като спрях цигарите още малко продължих да дъвча блатен аир. Билката се купува от аптеката. Има я и в този сайт http://www.thalloderma.com/
    За този начин на отказване от тютюнопушене научих от книгата "Здраве от аптеката на господ", която много ценя. http://atanas.mipa-bg.com/herbs/mariatr.html
    Успех!
    Благодаря .Много ценни сайтове си дала.

  7. #292

    Подразбиране

    Бях страстна пушачка, но от 28.08.2010 не съм докосвала цигара.

  8. #293

    Подразбиране

    Аз пък от 1 седмица съм на електронна цигара и не съм докосвала истинска!

  9. #294

    Подразбиране

    здравейте аз съм нова във форума и пуша4ка

  10. #295

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от elka_dobreva Виж мнение
    Аз пък от 1 седмица съм на електронна цигара и не съм докосвала истинска!
    ако наистина имам гаранция - ще се пробвам. Да не мислте, че е лесно

  11. #296

    Подразбиране

    Лесно е Ванче,много е лесно.Казваш КРАЙ и спираш от веднъж.Всичко е до психиката.Аз пуших 15-16 години всеки ден по 1кутия и половина и ги спрях от раз.Трябва да се настроиш че няма да пушиш и това е.
    neli0909@abv.bg
    Отрежеш ли крилете на жената,тя ще полети на метла!

  12. #297

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от ne6ic Виж мнение
    Здравейте момичета.
    Аз отказах цигарите преди 9 месеца съвсем на шега Движа се активно защото работата ми е такава, но напоследък надебелявам. Нямам достатъчно воля за отслабване.
    Дайте съвет.
    Фитнес

  13. #298

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от neli0909 Виж мнение
    Лесно е Ванче,много е лесно.Казваш КРАЙ и спираш от веднъж.Всичко е до психиката.Аз пуших 15-16 години всеки ден по 1кутия и половина и ги спрях от раз.Трябва да се настроиш че няма да пушиш и това е.
    Миличка, някой беше казал, че няма нищо по-лесно да откажеш цигарите, той го правил поне 100 пъти. Еее, аз не съм пробвала 100, но поне 20 пъти съм се пробвала.Да не говорим, че претърпях тежка операция, 14 дни не пуших и в момента, в който можех сама без, ,придружител да сляза долу на двора пафнах една цигара, но ми се зави свят. Може би тогава беше момента на отказа, но.... не стана. Не се гордея с това, напротив срамувам се.

  14. #299

    Подразбиране

    На мен това ми беше първият опит за отказване и беше успешен.Вече 3 год.не пуша но аз имах основателна и наложителна причина да ги откажа-забременях и не исках да си тровя детето.
    neli0909@abv.bg
    Отрежеш ли крилете на жената,тя ще полети на метла!

  15. #300

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от ВанчетоМОД Виж мнение
    ако наистина имам гаранция - ще се пробвам. Да не мислте, че е лесно
    Засега действа! Не съм палила цигара.

Страница 20 от 23 ПърваПърва ... 101819202122 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •