Резултати от анкета: Пушите ли?

Гласували
645. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • Твърдо НЕ!

    325 50.39%
  • Понякога

    68 10.54%
  • Редовно

    252 39.07%
Страница 3 от 23 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен
Показване на 31 до 45 от 342

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от lorki4 Виж мнение
    аз съм от групата на пушачите, но честно да си кажа мога и без цигари , но навика си е навик
    Лош навик. Ако наистина можеш без цигари, по добре ги остави. Аз все още не пуша, след като ги оставих за пореден път и скоро пресметнах, че около 1/3 от заплатата ми би отивала за цигари, ако пуша по 1 кутия на ден!!!

  2. #2

  3. #3

    Подразбиране

    И аз съм в отбора на пушачите

  4. #4

    Подразбиране

    Не пуша от седмица.Горда съм от себе си,защото издухвах по кутия на ден.Спрях ги от раз,без преходен период.Допушва ми се по навик,не по необходимост.Като цяло не ми прави впечатление,че около мен пушат,а аз не.

  5. #5

    Подразбиране

    Една кутия може да я пуша и две седмици, обикновено паля една сутрин с кафето, не съм страстен пушач така, че твърдо съм в втората категория.

  6. #6
    Verche_98
    Guest

    Подразбиране

    Аз твърдо не пуша за това,че димът от цигарити ми действа зле в смисъл не мога да го понасям и за това съм абсолютно против цигарите.

  7. #7

    Подразбиране

    Пуших много,по кутия на ден цели 15 години(въпреки,че съм само на 30).Но сега съм горда с постижението си-от 08.06.2009г не съм слагала цигара в устата си.
    eхooooooooooooooo

  8. #8

  9. #9

    Подразбиране

    Много интересно! Преди дни се питах точно това- дали хобито с гоблените пречи на пушенето и дали тези, които го упражняват са пушачи или не. Като гледам анкетата, надделяват непушачите. Може би, има някаква връзка. И едното, и другото са си болест и мания, ама... Аз преди години ги дърпах от време на време, ама от най-леките и не всеки ден. Обаче се отказах от това несериозно пушене. Викам си- или ще ги пуша като хората, или изобщо... И спрях.
    Следващата анкета трябва да е- с диоптър или без диоптър са гобленарите.

  10. #10

  11. #11

    Подразбиране

    пушачки и непушачки Аз не съм страстна пушачка Пуша като пия кафе и в компания и то най-леките дамски цигари Но да се откажа съвсем не мисля,уви
    Никой човек не е остров, затворен в себе си;
    всеки е парченце от сушата, частица от океана;
    и една буца пръст да отвлече морето
    nelibak@abv.bg
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=134200

  12. #12

    Подразбиране

    НИЯ НИК,трябва да имаш добър мотив и ще успееш да ги откажеш .Трудно е и никога незнаеш дали си ги отказал за винаги.Имам чуството , че и след 10 год. пак ще ми се пуши ,когато видя някой да издърпва цигара от кутията или някоя жена как си пали цигарата.... Звуча така сякаш много ми се пуши ,но това са кратки моменти ...през по-голямата част от деня не се сещам въобще за цигари.

  13. #13

    Подразбиране

    Отказах ги преди 6 месеца, но още съм ни на тоя ни на оня свят. Не мога да кажа, че съм непушач, защото сърцето ми плаче за цигарка. Но НЕ ПУША. Е, само от време на врема ,но много рядко.

  14. #14

    Подразбиране

    Срам не срам и аз съм от много пушещите. Когато си помисля да ги откажа ми се пуши още повече. Ядосвам се на слабоволието си, но

  15. #15

    Подразбиране

    Скарлет, немога да си представя да си пия сутрешното кафенце без цигара, то събуждането ми няма да е събуждане, ако не съм запалила цигара , даже две с първото кафе
    Ако имаш тайна :? как го правиш споделия , моля те

Страница 3 от 23 ПърваПърва 1234513 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •