Резултати от анкета: Пушите ли?

Гласували
645. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • Твърдо НЕ!

    325 50.39%
  • Понякога

    68 10.54%
  • Редовно

    252 39.07%
Страница 4 от 23 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен
Показване на 46 до 60 от 342
  1. #46

    Подразбиране Leti,

    Leti, съгласна съм напълно с теб.всичко при мен е така ,както при теб.След 30 годишно пушене никой не може да повярва ,че съм се отказала.
    katya ivanova

  2. #47

    Подразбиране

    Здравейте, малко късно се включвам в темата, но както виждате съм новак. Да спра цигарите за известно време става - до 3 месеца. Но след това с . А като отидем на заведение с компанията .
    Направо завиждам на отказалите се. Моят инат не се оказа достатъчно силен.

  3. #48

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Nadya Виж мнение
    А като отидем на заведение с компанията
    Адашке,и на мен това ми е проблем-заведението!Ако съм у нас,мога да не паля цигара цял ден,но седна ли на кафето .................. отиде половин кутия....

  4. #49

    Подразбиране

    Аз не съм ги отказала,но от около 2 месеца ги намалих драстично до около 1 до2 цигари на ден,а по някога минавам и без цигара.Но не виждам смисъл да ги отказвам,защото понякога просто ми се пуши.

  5. #50

    Подразбиране

    Горда съм , че съм непушачка. Пробвала съм няколко пъти, но винаги съм се чудела ,как може това нещо , дето нито е вкусно като шоколад , нито ароматно като праскова , може да държи в плен толкова много хора. Ето на това аз казвам доброволен мазохизъм, хем гадно хем се харесва ... йяяяяяк

  6. #51

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от kokoshcica Виж мнение
    ... йяяяяяк

  7. #52

    Подразбиране :)

    виж го ти този Пламък какъв смях изкара .. нещо май не е съгласна с мойто погнусяване , но какво пък всеки има право на мнение и аз го изразявам. и пак ще кажа, това с оправданията за заведенията, колпаниите кафетата, че ако спрат какво щели да си правят с ръцете е блаблабла , я се стегнате и покажете че сте силни

  8. #53

    Подразбиране

    kokoshcica, не ме разбирай погрешно,
    аз също съм НЕпушач. Просто не бях се замислял как се пише "йяяяяяк" преди .

  9. #54

    Подразбиране

    Не се притеснявай Пламъче, всичко е ОК!
    Аз се извинявам, че съм се обърнала към теб в женски род, а сега разбрах че си Мъж! Но то името ти не можа да ме ориентира правилно.
    Да живеят Непушачите.
    Да се призная много ме дразнят пушачите, тъй като вечно подсъзнателно си мислят, че са привилегировани, като тръгнем да избираме заведение, винаги е " е, но там не се пуши " или пък " е защо в зала не пушачи", а още повече се дразня, когато си ходят в почивка всеки 20 минути, че не можели без цигара и ние трябва да се съобразяваме, с това че са непълноценни на работното си място и работим в такива моменти и за тях. Е сега си докарах омразата на 70 % от аудиторията тук, ама това си е

  10. #55

    Подразбиране

    Няма проблем, аз съм "пасивен пушач", а и цигарите не ми пречат .

  11. #56

    Подразбиране ееее

    еее ама че си дипломат.... Сега само и само да не влезеш в конфронтации с голяма ча,ст от участниците , виж какъв си . Ами нека да ги провокираме, какво пък, или колежките ти ще ти сссссъъъснат малко, не им се плаши , нека да им покажем ,че те трябва да се съобразят с нас. а на тези който пък желаят да ги откажат, да видят, как се чувстваме ние и къде ще попаднат после .
    Хей не ми се връзвайте, аз не съм чак толкова зла само провокативна , към по голямо участие към темата!

  12. #57

    Подразбиране

    Ама виж анкетата:
    Твърдо НЕ!: 69.77%
    Понякога: 6.98%
    Редовно: 23.26%

    излиза, че по-голямата част са непушачи, така че няма как да вляза в конфронтация с по-голямата част .

  13. #58

    Подразбиране

    добре де, добре, на сигурно си!
    Да споделя , когато бях в щатите най- много ми хареса това , че където и да отидеш не се пуши. Много готино за непушачите, а пушачите като им се припуши, например в дискотеката или в клуба излизат за по цигара . Е и това ако не откаже половината привърженици на тютюна, не занм какво друго може да го направи, за това и там няма толкова от тях . А ние ще сме първенци в класииции в тази категория , срам!

  14. #59

    Подразбиране

    Нещо злобееш срещу пушачите,защото никога явно не си била пушач.Те не го правят нарочно, за да те дразнят...Пък и този форум е изключително спокойно място и всеки се стреми да запази добрия тон.Сега може и да се почувстваш удовлетворена ,защото откликнах на провокацията ти .
    Ама да знаеш с цигарите шега не бива!

  15. #60

    Подразбиране

    Реклама:
    Не пуша от 6 години,а пушех 12г!Много съм горда със себе си!Замисля ли ли сте ,че пушачите са големи егоисти-и аз съм била в това число -един непушач,винагище изтърпи пушача до себе си,но пушача ще направи ли компромис да незапали цигара при непушач-едва ли!

Страница 4 от 23 ПърваПърва ... 2345614 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •