Резултати от анкета: Пушите ли?

Гласували
645. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • Твърдо НЕ!

    325 50.39%
  • Понякога

    68 10.54%
  • Редовно

    252 39.07%
Страница 5 от 23 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 342

Hybrid View

  1. #1

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Зоя Виж мнение
    И аз съм от хората ,които не пушат На 27.08.ще направя 10 г.И аз като Диана съм стигала до 2 к.на ден.Сега си задавам въпроса-Как съм могла? По това време работех в ресторант и нали знаете-като нямаш работа-пушиш. .
    Това е така. Не че е оправдание, но като нямам работа в офиса, гледам да се занимавам с друго, но ми се пуши. А най-сладко е като има много работа и изпушвам да запаля като се поуспокои. Иначе като съм си вкъщи, почти не се сещам. Другият фактор е в училище. Толкова е приятно като се съберем цялата компания в междучасието и слезем за по цигара и да обсъждаме колко са ужасни учителите.
    Когато имаш любов край себе си, имаш всичко. Когато я нямаш, не е важно какво друго имаш...

  2. #2

    Подразбиране

    И аз съм непушач.Опитвала съм,но не ми харесва.

  3. #3

    Подразбиране

    Lyubka силно се надявам да дойде такъв момент да не ми се пуши дори и от време на време.Мисля си ,че винаги ще има такива моменти, когато ще ми се иска да изпуша една цигара Първият месец дори сънувах ,че пуша цигара и в съня си се обвинявах ,че не съм устояла на изкушението

  4. #4

    Подразбиране

    Да, запалих цигара след 3 години (или там някъде беше), ей така от келешлък (бяхме на една абитуриенска) и това което усетих ме накара веднага да я загася. С първото дръпване ми падна кръвното, почувствах се толкова зле, че просто немога да го опиша. Имах чувството, че ще падна от стола и че изпадам в безтегловност. Добре, че не бях права. И оттогава въобще не искам да чуя за цигара.
    Като разправям на други, какво ми се е случило, те ми казват, че просто е трябвало да си доизпуша цугарата и съм щяла да се оправя. Това чувство било временно, но аз не съм сигурна и повече експерименти не искам да си правя. Точно с това дръпване аз се отвратих съвсем от цигарите.

  5. #5

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от elena88
    Радвам се,че още не съм пропушила и се надявам да не пропуша
    И аз така, и не просто се надявам, ами съм сигурна, че няма да пропуша. Дори не съм пробвала, и нямам желание.

  6. #6

    Подразбиране

    Непушач от 07.01.06г И честно казано се чувствам много добре оттогава!

  7. #7

    Подразбиране

    И аз не пуша от 27.01.2006г. Казват че бивш пушач и бивш негър няма, но аз съм много доволна че успях след около 25 годишно всекидневно пушене. Здрава,болна,пийнала,трезва...по всяко време и навсякъде Мъжът ми е спирал да пуши, но аз никога. Все си намирах оправдание и пушенето ми беше едно от големите удоволствия в живота.
    Спрях от раз, даже не бях изпушила всички цигари с които се бях запасила
    Първите дни мнооо..го ми се пушеше, но проявих инат
    Вече не ми се пуши
    Още не съм сънувала, че пуша
    Проблем имам с килограмите, но се чувствам добре
    Пожелавам успех на всеки решил да опита
    Животът е хубав и без цигара в ръка
    ПОВЯРВАЙ
    Прави, това което можеш, с това, което имаш,там където си.

  8. #8

    Подразбиране

    Leti,хубави напътствия даваш Май наистина все си намираме оправдания за пушенето.Като мен-уж само с кафенцето,щото кафе без цигарка не върви
    Никой човек не е остров, затворен в себе си;
    всеки е парченце от сушата, частица от океана;
    и една буца пръст да отвлече морето
    nelibak@abv.bg
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=134200

  9. #9

    Подразбиране

    Аз съм от непушачите.Никога не съм пушила.

  10. #10

    Подразбиране

    И аз също съм непушачка и много ме радват резултатите от анкетата, преди време гледах един филм за вредата от цигарите,тогава показаха и една реклама (или по-скоро клип), който беше част от кампания срещу цигарите в Англия (ако не се лъжа) такива картинки бяха показани,че съм сигурна,че всички бихте се отказали ако ги видите Само дано да я намеря да ви я покажа

  11. #11

    Подразбиране

    Пуша,при това много! :twisted: Не се гордея с това,но явно не ми достигат воля и инат да ги откажа :?
    Не мога да се откажа от удоволствието,дори като знам че ме убива
    Богат е този който има приятели!

  12. #12

    Подразбиране

    Твърдо - НЕ!!! Опитах като студентка, но не ми хареса. Все още се учудвам на пушачите - кое им харесва.

  13. #13

    Подразбиране

    Аз се присъединявам към групата на НЕпушачите Никога не съм опитвала ,а и нямам желание.На всички които се опитват да откажат цигарите ги поздравявам за решението , трябва силна воля и инат

  14. #14

    Подразбиране Leti,

    Leti, съгласна съм напълно с теб.всичко при мен е така ,както при теб.След 30 годишно пушене никой не може да повярва ,че съм се отказала.
    katya ivanova

  15. #15

    Подразбиране

    Здравейте, малко късно се включвам в темата, но както виждате съм новак. Да спра цигарите за известно време става - до 3 месеца. Но след това с . А като отидем на заведение с компанията .
    Направо завиждам на отказалите се. Моят инат не се оказа достатъчно силен.

Страница 5 от 23 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •