Резултати от анкета: Пушите ли?

Гласували
645. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • Твърдо НЕ!

    325 50.39%
  • Понякога

    68 10.54%
  • Редовно

    252 39.07%
Страница 5 от 23 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследенПоследен
Показване на 61 до 75 от 342
  1. #61

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от noar Виж мнение
    Не пуша от 6 години,а пушех 12г!Много съм горда със себе си!Замисля ли ли сте ,че пушачите са големи егоисти-и аз съм била в това число -един непушач,винагище изтърпи пушача до себе си,но пушача ще направи ли компромис да незапали цигара при непушач-едва ли!

    Не бъди толкова сигурна!!!!
    Пушачка съм,но винаги съм се съобразявала,когато трябва. Просто трябва да има компромиси И ОТ ДВЕТЕ СТРАНИ
    virginian@abv.bg











    КЮПУ-КЮПЮ

  2. #62

    Подразбиране

    някога,когато започнах работа пушех за компания на една колежка,но после спрях и никога повече не запалих.сега си имаме един пушач в къщи /съпругът ми/ и правим безуспешни опити да го откажем .

  3. #63

    Подразбиране Успешна седмица на всички!

    Ураааа.. имам си един поддръжник в лицето на Ноар.. ами да, продължавам да отстоявам мнението си , че непушачите са хората предимно съобразяващи се с пушачите. Още един пример в подкрепа на твърдението ми- в събота излизаме на "заплес" разходка в един от моловете с една приятелка / пушачка/ и един приятел не пушач , като мен и пътувайки с есклатора към едно от кафетата, тя просто заяви " само ,че държа да сме в кафе в което се пуши" .. уау, ето отново ние трябва да се съобразим с нея / като съотношението е двама на един/, защото тя не може да се въздържи от вредният си навик и ние трябва да сме пасивни пушачи, за да се насладим на компанията й.
    Та който беше писал, че отговаря на провокацията и че им е много трудно на пушачите, какво да кажем ние непушачите .

  4. #64

    Подразбиране

    kokoshcica,не се притеснявай ,тенденцията е към намаляване на пушачите...

  5. #65

    Подразбиране

    аз съм също в групта на пушачите(1 сутрин с кафето и 3-4вечер). Не съм съгласна, че всички пушачи са егоисти. Аз лично се съобразявам с не пушачите. И мисля че това е до човека. Когато един човек е егоист той си такъв независимо даби пуши или не

  6. #66

    Подразбиране

    И аз съм от групата на пушачите, но само когато съм в компания и това не мога да го обясня

  7. #67

    Подразбиране

    а аз съм от групата на непушачите и се радвам много за това . не съм пушила никога , може би защото никой не ми е налагал някакви норми и ограничения. съгласна съм с факта , че ако човек не е убеден в това , че не трябва да пуши , че това е малко удоволствие с големи последици , никога няма да ги откаже. просто имаме воля да направим тези неща , за които сме вътрешно убедени , че трябва да направим .

  8. #68

    Подразбиране

    И аз се присъединявам към пушчите ,но аз когато искам мога и да не пуша всичко зависи от момента.

  9. #69

    Подразбиране

    Еее, не мога да кажа, че съм заклет непушач. Запалвам си от време на време.

  10. #70

    Подразбиране

    е и аз пуша ,но имам закон когато шия ни кафе пия ни пуша,

  11. #71

    Подразбиране

    От 11.02.2006 год. ги отказах след 24 години пушене.Беше ми много трудно.Преди това се отказвах за известо време и пак ги пропушвах.Но сега твърдо съм решила никога да не ги пропушвам.Но имам проблеми с килограмите.Помогнете ми .Дайте ми съвет какво да правя.Всъщност не съм сигурна дали от това напълнях.Пия хапчета за диабет и кръвно.Оперирана съм и от гуша. Като се разтрепера и започвам да ям,ям и няма насищане.

  12. #72

    Подразбиране

    едва ли причината да напълнееш е само в това, че си отказала цигарите - по-скоро е комплексна. предполагам знаеш каква диета да спазваш по отношение на диабета и хипертонията. от опит от мои пациенти зная, че за диабета помага да се пие като чай сварени и изсушени бобени шушулки - чувствително понижават глюкозата в кръвта.за понижение на кръвното освен медикаментите яж / ако не ти пречи на стомаха / скилидки с чесън- хем понижават кръвното налягане , хем предпазват от вирусни инфекции. След това изяж една кисела ябълка / заради диабета / и сдъвчи малко магданоз - за да избегнеш неприятния дъх от устата. Причината за напълняването може да е и от гушата - консултирай се с ендокринолог.
    а по отношение на диетата - яж половин час преди основните хранения по една кисела ябълка-убива апетита и залягай повече на гоблените- така ще забавиш да ядеш. с толкова проблеми едва ли си за по-драстична диета. Толкова за сега. Надявам се да съм ти била полезна. Ако има нещо друго - не се притеснявай да питаш.

  13. #73

    Smile

    От 3 години съм непушач и се чувствам много добре, вярно че се натрупват килограми, но с упоритост се свалят. В много редки случаи обаче пуша пури.

  14. #74

    Подразбиране

    И аз казвам твардо НЕ Никога не съм пушила и нямам намерение да пуша

  15. #75

    Подразбиране

    Реклама:
    От няколко месеца не пуша. И докато пълнеех бях сигурна, че причината е в това, че съм бременна, а не в спирането на цигарите. Надявам се след като спра кърменето да не ги пропуша отново.
    www.anita_conftex@abv.bg

    Капката дълбае камъка не със сила, а с постоянство.

Страница 5 от 23 ПърваПърва ... 3456715 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •