Резултати от анкета: Пушите ли?

Гласували
645. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • Твърдо НЕ!

    325 50.39%
  • Понякога

    68 10.54%
  • Редовно

    252 39.07%
Страница 6 от 23 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследенПоследен
Показване на 76 до 90 от 342
  1. #76

    Подразбиране

    Аз съм от групата на пушачите, най-ми е сладко да пия кафе да пуша и да шия гоблен.Здравен работник съм и знам каква вреда нанася никотинът,но нима стреса от ежедневието ни е по-малко вреден?Пък и в крайна сметка става това което ни е писано,никой не може да го избегне.

  2. #77

    Подразбиране

    Пуша и на всичкото отгоре си ми харесва особено с кафето... как да го пия без цигара това си е половин удоволствие плюс това цигарата е най- добрата приятелка на жената

  3. #78

    Подразбиране

    Ох....И аз съм при пушачите!!!!!
    Вера

  4. #79

    Wink

    Цитат Първоначално написано от plahata Виж мнение
    Ох....И аз съм при пушачите!!!!!
    Вера
    И АЗ СЪМ В ТАЯ ГРУПА. :НЕ МОГА ДА СИ ПРЕДСТАВЯ 1 ХУБАВКО БЕЗ ХУБАВКА ЦИГАРКА.

  5. #80

    Wink

    Цитат Първоначално написано от kokoshcica Виж мнение
    еее ама че си дипломат.... Сега само и само да не влезеш в конфронтации с голяма ча,ст от участниците , виж какъв си . Ами нека да ги провокираме, какво пък, или колежките ти ще ти сссссъъъснат малко, не им се плаши , нека да им покажем ,че те трябва да се съобразят с нас. а на тези който пък желаят да ги откажат, да видят, как се чувстваме ние и къде ще попаднат после .
    Хей не ми се връзвайте, аз не съм чак толкова зла само провокативна , към по голямо участие към темата!
    ИЗОБЩО НЕ СИ МИСЛИ .ЧЕ НИ ПРОВОКИРАШ С ТВОЕТО НЕПУШАЧЕСТВО,МИЛА КОКОШЧИЦЕ.СИГУРНО НЕ ЗНАЕСХ КОЛКО Е ХУБАВО СУТРИН ДА СИ ПИЕШ ЕДНО КАФЕНЦЕ-ХУБАВО С ЕДНА ЦИГАРКА ДАВИДОФ ИЛИ РОТМАНС РОЯЛС И ДА СИ ПОМИСЛИШ САМО ЗА 1 СЕКУНДА,ЧЕ СИ КАТО ХАЛИ БЕРИ ИЛИ УИТНИ ХЮСТЪН.УДОВОЛСТВИЕТО Е НЕСРАВНИМОООООООООООООООООООООО.А ПЪК ТИ СИ ЗЯПАЙ,КОЛКОТО ЩЕШ,ЧЕ МРАЗИШ ПУШАЧИТЕ.НИЕ ПЪК ТЕ ОБИЧАМЕ,ЗА ДА СИ ОТМЪСТИМ.

  6. #81

    Подразбиране

    Твърдо непушач

  7. #82

    Подразбиране

    Непушач, но с разбиране към пушачите.А защо не -вместо Ротманс или Кент да не си помисля за ЕДНА ГОЛЯМА "МИЛКА" С ЛЕШНИЦИ.

  8. #83

    Подразбиране

    Твърдо пушач,лошото е че даже и не съм помисляла да ги отказвам
    Не мога да си представя да седна сутрин с без

  9. #84

    Подразбиране

    sprqh cigarite predi 5 godini i mi e super

  10. #85

    Подразбиране

    Здравейте! Аз никога не съм пушила и нямам такова намерение. Мъжът ми ги откозо преди 5 години и съм много горда с него!

  11. #86

    Подразбиране

    Здравейте! Аз съм активен пушач. Два пъти ги отказвах за по година и след това отново палех, трябва да имаш желязна воля и компания която не пущи!

  12. #87

    Post

    Твърд непушач.

  13. #88

    Подразбиране

    Твърдо - НЕ!!! Опитах като студентка, но не ми хареса. Все още се учудвам на пушачите - кое им харесва.

  14. #89

    Подразбиране

    От доста време си мисля да ги спра ,но ме е страх, че много ще кача килограми. И без това съм доста закръглена. Посъветвайте ме как да спра да пуша без да напълнея още.

  15. #90

    Подразбиране

    Реклама:
    Аз се присъединявам към групата на НЕпушачите Никога не съм опитвала ,а и нямам желание.На всички които се опитват да откажат цигарите ги поздравявам за решението , трябва силна воля и инат

Страница 6 от 23 ПърваПърва ... 4567816 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •