Резултати от анкета: Пушите ли?

Гласували
645. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • Твърдо НЕ!

    325 50.39%
  • Понякога

    68 10.54%
  • Редовно

    252 39.07%
Страница 7 от 23 ПърваПърва ... 5678917 ... ПоследенПоследен
Показване на 91 до 105 от 342
  1. #91

    Подразбиране

    Алергична съм към цигари.
    От всяка безизходна ситуация има 13 възможни изхода.

  2. #92

    Подразбиране

    Непушач! Въпреки че съм пробвала няколко пъти

  3. #93

    Smile Не пушете!

    от 1 година вече не пуша. Чувствам се много добре. Надявам се да удържа фронта и никога да не запаля отново. Успех на тези, който са ги отказали.

  4. #94

    Подразбиране

    рядко паля,но трудно устоявам ако има пушач в компанията да не запаля от неговите цигари-малко като циганчетат"како даи идна сигара"-то после и така мириша.....
    Make love , not war!

  5. #95
    Активност Аватара на vily.999
    гр Гулянци обл Плевен
     
    5 Мнения
     

    Подразбиране

    И аз с по 2 цигари и след хранене по 1. Но се опитвам да ги ограничавам.Ако мъж ми не е вкъщи и нямаммога изобщо да не пуша,а като се прибере и закъди с тия пусти ,ужас разваля всичко.

  6. #96

    Post

    Аз съм като Скарлет. Пуша само когато съм "на маса", т.е. на заведение или с приятели. Преди бях редовна пушачка и не можех да си представя сутрешното кафе без цигари, но като ги увеличиха миналата година и забраниха употребата им в офисите, се заинатих и ... Цяла година изкарах с един стек "Карелия".

  7. #97

    Подразбиране

    А аз за съжаление ги отказвам и после пак... и пак... и така до безкрай. Но не пуша когато шия тогава мога и цял ден без цигара. Затова шия много, за да не се сещам за Но с кафето задължително паля. Сигурно, за да спра цигарите напълно трябва да спра да пия кафе. Ама ми се вижда невъзможно.

  8. #98

    Подразбиране

    аз една година вече не пуша
    много съм горда със себе си пушех 20 год искам да ви кажа ,че шест месеца ги отказвах и накрая си дойде от самосебе си просто си наложих да не паля когато най-много ми се пуши и след това се свиква и на края се получи само че сега имам проблеми с килограмите

  9. #99

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от marji Виж мнение
    Аз съм като Скарлет. Пуша само когато съм "на маса", т.е. на заведение или с приятели. Преди бях редовна пушачка и не можех да си представя сутрешното кафе без цигари, но като ги увеличиха миналата година и забраниха употребата им в офисите, се заинатих и ... Цяла година изкарах с един стек "Карелия".
    Без една мога ,но с една не.На 11.02.06 год. ги отказах.Много пъти съм се опитвала ,но все ги пропушвах.Но последния път се заклех върху нероденото си внуче че никога няма да пуша.И така цяла година.Иначе пак щях щях да ги пропуша.Обаче килограмите ми се качиха.Аз имам и здравословни проблеми и немога да спазвам диета.

  10. #100

    Подразбиране

    И аз никога не съм пушила Непрекъснато споря със снаха си и брат си по този въпрос но особена полза няма А в моето семейство за щастие дори големите ми вече деца не пушат

  11. #101

    Post

    Голям проблем са тия цигари в моето семейство.Само аз не пуша,пробвала съм,но не ги понасям.Всички пушат без мен и в н асне давам да се пуши и не искат да ми идват на гости-роднините или ако дойдат е за 15мин.,а още не излезли и палят на площадката въвъ входа
    Човек се ражда на земята, за да измине път не лек, с една професия - професията на ЧОВЕК
    http://sineokata.multiply.com http://www.snimka.bg/album.php?album_id=340393
    sineokata@abv.bg

  12. #102

    Подразбиране

    за да откажеш цигарите ти трябва причина тази за здравето е най-голямата но всеки пушач си казва "на мен не ми вредят"моята най-голяма причина беще когато порасналата ми шестнадесет годишна дъщеря ми каза че иска някакви дънки аз и отговорих ,че сега нямаме пари ,а тя каза :
    обаче за цигари имаш нали?
    трябва да ви кажа че много ме заболя и много се замислих и си наложих да направя нещо по въпроса и така вече една година не съм запалвала

  13. #103

    Подразбиране

    ура вече 7 дни не пуша.Просто исках да се похваля на някой

  14. #104

    Подразбиране

    браво,сега още 7 и това си е половин месец, гледай напред и си мисли че ако ги спреш ще си далеч по-независима от преди!!!
    какъв хубав ден...и сесията скоро свършва...

  15. #105

    Подразбиране аз пък

    Реклама:
    Не пуших в продължение на 5 години,след това пак в продължение на 1година и сега от 20дни пак не пуша.Не се дразня

Страница 7 от 23 ПърваПърва ... 5678917 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •