Резултати от анкета: Пушите ли?

Гласували
645. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • Твърдо НЕ!

    325 50.39%
  • Понякога

    68 10.54%
  • Редовно

    252 39.07%
Страница 23 от 23 ПърваПърва ... 13212223
Показване на 331 до 342 от 342
  1. #331

    Подразбиране

    Никога не съм палила цигара и съм твърдо непушач.

  2. #332

    Подразбиране

    Ти си щастливка Diamond Star!Де да не бях ги научавала!Аз съм пушач и колкото повече си казвам,че трябва да ги спра,толкова повече ми се пали

  3. #333

    Подразбиране

    Преди много години смених цигарите със скъпи парфюми

  4. #334

    Подразбиране

    в отбора на пушачите

  5. #335

    Подразбиране

    вече не знам...Дето вика вуйчото на моя мъж - най-лесно е да откажеш цигарите - аз съм го правил поне 50 пъти...
    Пуша, редовно...Като ме заболи гърлото - имам професионален фарингит, есента и зимата са отвратителни сезони за мен - ги отказвам без проблем докъм април-май, след което пак пропушвам, без проблем и угризения...Та май съм фифти-фифти....

  6. #336

    Подразбиране

    А аз бях 25 г. страстен пушач - по 2 кутии на ден, понякога и повече. Спрях ги от раз преди 6 г., като се мотивирах по следния начин - цяла седмица ежедневно си събирах в отделно портмоне паричките за цигарите и в края на седмицата с удоволствие се отдавах на шопинг терапия Вече 6 г. не пуша и не изпитвам желание да запаля и ми е неприятно когато в помещението се пуши.

  7. #337

    Подразбиране

    Здравейте, аз съм от групата на непушачите, запалвала съм цигари няколко пъти, но честно да ви кажа не ми понасят и не ми харесва. Когато съм сред пушачи ми става лошо, а преди като запалвах няколко пъти просто ми се замайваше главата. Бях ученечка тогава, когато пуших, но сега не искам и да паля, просто защото не ми понася димът.

  8. #338

    Подразбиране

    Заклет непушач и непонасящ цигарен дим!

  9. #339

    Подразбиране

    Здравей те, аз също не можех да си представя кафето без цигара, но вече 9 години го пия като не паля. Отказах ги преди 9 години и се чуствам доста добре.

  10. #340

  11. #341

  12. #342

    Подразбиране

    Реклама:
    Никога не съм пушила. На понасям изобщо цигарения дим, става ми става лошо и мога да колабирам, пада ми кръвното, главоболие.

Страница 23 от 23 ПърваПърва ... 13212223

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •