Резултати от анкета: Пушите ли?

Гласували
645. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • Твърдо НЕ!

    325 50.39%
  • Понякога

    68 10.54%
  • Редовно

    252 39.07%
Страница 1 от 23 12311 ... ПоследенПоследен
Показване на 1 до 15 от 342
  1. #1

    Подразбиране Пушачи или непушачи...

    Реших да пусна тая тема ,защото отказах цигарите преди три месеца.Много се радвам ,че устоях толкова време.Та мога да се похваля ,че преминах от групата на пушачите в тази на непушачите . Не мога да кажа ,че не ми е трудно и че не ми се пуши от време на време ...Иначе се чуствам прекрасно.Вие в коя група сте?

  2. #2

    Подразбиране отговор

    Твърдо НЕ
    Животът е или дръзко приключение, или нищо.

  3. #3

    Подразбиране

    , Яни
    Аз също преминах от около половин година в групата на непушачите. Мислех, че няма да се справя, но се оказа, че греша. Голяма подкрепа получих от баща си, който успя да спре цигарите след 40 години като страстен пушач, за което съм му много благодарна

  4. #4

    Подразбиране

    Аз съм от непушачите. Спрях ги преди 15 години от раз. Казах си - от днес нататък няма да пуша и устоях.

  5. #5

    Подразбиране

    При тези отговори как да кажа, 4е аз съм от групата на пуша4ите , но не мога, пуши ми сеееееееееееееееееееееееееееееееее
    И "Табекс" пих и пак ми се пуши.........

  6. #6

    Подразбиране

    Айде някой пуша4 да се вклю4и, 4е ме е срам , само аз съм

  7. #7

    Подразбиране

    И аз отказах цигарите - преди 5 месеца!

  8. #8

    Подразбиране

    Не пуша повече от 3 години!Работила съм много в заведения и ми беше адски трудно да ги спра.Но се случи през лятото,имах много работа и нямах никакво време да пуша!Пък и мислех ,че ще кача някой килограм!
    Зъл е живота на малките дяволи,
    малките винаги жертви са ставали,
    малките плащат за всички беди,
    ако си дявол ГОЛЯМ БЪДИ!

    Дата 13 - най-тъжния ми ден....

  9. #9

    Подразбиране



    Аз съм от групата на пушачите.Все си мисля да ги откажа,но май си оставам само с мисленето

  10. #10

    Подразбиране

    Най накрая някой друг като мен, ве4е си помислих , 4е темата е само за непуша4и и аз съм се вклю4ила с мнение в грешна тема

  11. #11

    Подразбиране

    Аз ту пуша,ту не пуша.Когато съм в къщи пия кафе без цигара,сутрин не обичам да пуша,а само когато съм на кафе или на заведение,но тагава пък,пуша много.

  12. #12

    Подразбиране

    Блазя на непушачките,трубва да имате много твърда воля и ли голям инат за да ги откажете.Аз исках поне малко да ги намаля но не става, а искам. Кажете какво да направя

  13. #13

    Подразбиране

    Момичета,засегнахте болното ми място. Пуша като комин.На няка.олко пъти опитвах да ги спра,но все не успявам.И може да ви прозвучи смешно ,но миналото лято направих бронхопневмония и не пуших два дни ,а след това като запалих започнах да дишам по-леко и започнах да оздравявам.Личният ми лекар,която е и моя приятелка каза,че и от други пушачи чувала същото.Сега се надявам като отида при бебока ако не ги спра поне да ги намаля драстично.Срам ме е да кажа по колко пуша.Нека това си остане "моя тайна".
    За да останеш,за да си потребен,за да те има ислед теб дори, ти всяка вещ и образ покрай тебе
    открий отново и пресътвори!

  14. #14

    Подразбиране АЗ СЪЩО

    АЗ СЪЩО СЪМ ОТ НЕПУШАЧИТЕ ВЕЧЕ .ПО- ТОЧНО ОТ 24ЧАСА НА 2005ГОДИНА.ОТКАЗАХ ГИ ОТ РАЗ ПО СОБСТВЕНО УБЕЖДЕНИЕ
    katya ivanova

  15. #15

    Подразбиране

    Реклама:
    Цитат Първоначално написано от Скарлет
    Аз ту пуша,ту не пуша.Когато съм в къщи пия кафе без цигара,сутрин не обичам да пуша,а само когато съм на кафе или на заведение,но тагава пък,пуша много.
    Не мога да си представя да пия без

    Скарлет направо ти завиждам

Страница 1 от 23 12311 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •