Резултати от анкета: Пушите ли?

Гласували
645. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • Твърдо НЕ!

    325 50.39%
  • Понякога

    68 10.54%
  • Редовно

    252 39.07%
Страница 11 от 23 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследенПоследен
Показване на 151 до 165 от 342
  1. #151

    Подразбиране

    здравейте аз пушех,но ги отказах преди седмица и се надявам повече да не ги пипна

  2. #152

    Подразбиране

    Бързам да се похваля, че и аз ги отказах - преди 1г и 2 месеца. Много съм доволна от себе си, защото бях страстен пушач 12-13 год. Качих килограми, но се надявам да си сваля скоро.
    Някой друг има ли същия проблем и как се е справил - с килограмите.

  3. #153

    Подразбиране a

    Аз имам същият проблем.Като отказах цигарите,за един месец качих 13кг.И до ден днешен не съм ги свалила.Но не съм се постарала,както трябва.Все опитвам разни неща,но за кратко.Преди години си имах килограми за сваляне и още с откриването на дейността на Людмила Емилова,аз станах нейна пациентка.За 20 дни на плодове и чай-свалих 14кг..после 10 дена се захранвах и накрая 3месеца ядях само плодове,зеленчуци и след това вече си ядях всичко,но не прекалявах и много се движех.Тези килограми ги държах 2години и реших да отида пак при нея.Но този път издържах,само една седмица,защото се накъсах да повръщам и така разбрах,че съм бременна.От там насетне е ясно.Теглото ми хвръкна до небесата после и като отказах цигарите,станах като слончето Дъмбо Но не съжалявам!Не бих пропушила само,защото съм дебеланка!Толкова труд хвърлих и сега мисля,че е време да си погладувам пак.Наскоро опитах една белтъчна диета и сега пия лекарства.Въпреки,че има ефект,сега съм с висок холестерол,захар и високо кръвно.Явно това означава,че единственно ,много ходене и умерено гладуване е най-добрия баланс за смъкване на килограми.

  4. #154

    Подразбиране

    swetyhany! Стискам палци дано успееш да се пребориш с това изкушение...

  5. #155

    Подразбиране

    Отказах ги преди 11 години когато забременях с дъщеря ми и след това вече не ми се пушеше и реших да не пропушвам отново.

  6. #156

    Подразбиране

    Здравейте и от мен. Допреди 3г пушех така да се каже нон стоп, но един ден като ми стана лошо..... ужас. Мислех, че докато говоря и от устата ми излиза пушек и си казах: Край на цигарите и така ги спряхл Сега дори и не си помислям за тях. А килограми не качих, защото спортувам активно -фитнес, бягане, но в началото след като ги спрях направо се задъхвах, но лека полека всичко премина

  7. #157

    Подразбиране

    az pu6eh ne mn -po 1 kutiq na 2 dena ,no kogato razbrah ,4e 6te imam bebe4e gi sprqh-sled 2-te 4erti ne zapalih i 1 cigara ; i sega sled kato vasi e na 1 g. i 6 m. az vse taka ne pu6a i ne mislq ,4e 6te po4na otnovo...

  8. #158

  9. #159

    Подразбиране

    Аз съм от групата на непушачите

  10. #160

    Подразбиране

    При толкова много непушачи ще трябва май и аз да се замисля.Да вземам да ги спирам,че бая годинки станаха откакто ги пуша.

  11. #161

    Post

    И аз пуша,но 2-3 цигари дневно.

  12. #162

    Подразбиране

    Аз съм от непушачите твърдо
    Но откакто се омъжих станах пасивен непушач, съпругът ми и свекъра пушат като комини и направо не се търпи на моменти , даже не се съобразяват че имаме малки деца Затова избягвам много децата да са в една стая с таткото и дядото

  13. #163

    Подразбиране

    и аз ги спрях преди около седмица,като се надявам да кача някой килограм,че съм едва 40 а сина ми е на 2 години и 7 месеца и е 19 килограма да ми е жив и здрав добре си хапва

  14. #164

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от vasilevamaria Виж мнение
    и аз ги спрях преди около седмица,като се надявам да кача някой килограм,че съм едва 40 а сина ми е на 2 години и 7 месеца и е 19 килограма да ми е жив и здрав добре си хапва
    ох, мила , а аз си мислех , че съм зле - моя син е на 3 год и тежи 18 кг, а аз със всичкото напъване да напълнея съм едва 50кг. Е не можах да откажа цигарите за да напълнея , но ти ме успокои ,че има и по тежки случаи от нас

  15. #165

    Подразбиране

    Реклама:
    Аз пуша само наргиле, а и откакто ни се счупи наргилето все по-рядко.
    Мирисът на цигарите не ми е приятен, дори понякога ми става лошо.

Страница 11 от 23 ПърваПърва ... 91011121321 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •