Резултати от анкета: Пушите ли?

Гласували
645. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • Твърдо НЕ!

    325 50.39%
  • Понякога

    68 10.54%
  • Редовно

    252 39.07%
Страница 13 от 23 ПърваПърва ... 31112131415 ... ПоследенПоследен
Показване на 181 до 195 от 342
  1. #181

    Подразбиране

    Аз пушех преди,но ги отказах от раз в деня,в който теста за бременост показа двете чертички.Не пуша от 1,7г.Още го кърмя ,но и като спрем да се кърмим не смятам да ги почвам,не виждам смисъл

  2. #182

    Подразбиране

    Здравейте момичета.
    Аз отказах цигарите преди 9 месеца съвсем на шега Движа се активно защото работата ми е такава, но напоследък надебелявам. Нямам достатъчно воля за отслабване.
    Дайте съвет.

  3. #183

    Подразбиране отговор

    аз никога не съм пушила и не изпитвам потребност от цигари последваите примера ми

  4. #184

    Подразбиране

    здравейте момичета! и аз като теб кактос не съм пушила и не мисля,че това е нещо полезно или модерно.
    а за теб нешик ще си позволя един съвет,защото и аз нямам воля да стоя на диетаами движа се много,пия по 2литра вода минимум на ден и не ям хляб и тестено..............ех, сладкото няма как да го откажа:a
    където има воля,има и път![

  5. #185

    Подразбиране отговор

    и аз не мога да се откажа от сладкото

  6. #186

    Подразбиране

    Бивш пушач съм и напълно разбирам и съчувствам на хората, които желаят да се откажат от цигарите, но немогат.
    Пропуших на 41 год. възраст, пуших до 52 годишна, работата и животът ми бяха много напрегнати, когато пропуших така го сторих, като че наваксвах пропуснато време, случвало се е едната цигара да дими в пепелника а другата вече в ръката ми. Осъзнавах порока си и желаех да ги откажа, но нямах воля, въпреки че минавах за "силен човек". Пробвах с "Антитаб", но не успях да завърша курса на лечение - преживях инфаркт.

    Мили момичета и момчета, не допускайте моята грешка колкото и проблемно и напрегнато да е Вашето ежедневиене решават проблемите само временно ги притъпяват, а крайният резултат само ги увеличава.

  7. #187

    Подразбиране

    Не пуша,пробвала съм просто не ми харесва
    Довери се на този, който може да види три неща в теб: Тъгата зад усмивката ти! Любовта зад гнева ти! И смисъла зад мълчанието ти...!!
    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

  8. #188

    Подразбиране

    Голяма съм кафеджийка,но цигара помириша ли ми призлява.Искам да откажа и моя мъж от цигарите.Уви,мисия невъзможна

  9. #189

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Анелина Виж мнение
    Аз пушех преди,но ги отказах от раз в деня,в който теста за бременост показа двете чертички.Не пуша от 1,7г.Още го кърмя ,но и като спрем да се кърмим не смятам да ги почвам,не виждам смисъл
    И моята история е същата. Така беше с големия ми син, но уви пак ги пропуших... Преди почти две години забременях за втори път и оттогава не съм палила.
    Определено има моменти, когато ми липсват. Но си знам колко съм слабохарактерна и просто не си позволявам да мисля, че мога да мина само с една. Помага ми много и това, че мъжа ми не пуши.
    Но честно казано, не успях да се определя в никоя от възможните категории на анкетата - мисля, че винаги ще се възприемам като пушач, който в момента не пуши. Но желая на всички, които искат да се откажат от този ужасен навик, успех в усилията.

  10. #190

    Wink още един бивш пушач

    Цитат Първоначално написано от Анелина Виж мнение
    Аз пушех преди,но ги отказах от раз в деня,в който теста за бременост показа двете чертички.Не пуша от 1,7г.Още го кърмя ,но и като спрем да се кърмим не смятам да ги почвам,не виждам смисъл
    И моята история е същата. Така беше с големия ми син, но уви пак ги пропуших... Преди почти две години забременях за втори път и оттогава не съм палила.
    Определено има моменти, когато ми липсват. Но си знам колко съм слабохарактерна и просто не си позволявам да мисля, че мога да мина само с една. Помага ми много и това, че мъжа ми не пуши.
    Но честно казано, не успях да се определя в никоя от възможните категории на анкетата - мисля, че винаги ще се възприемам като пушач, който в момента не пуши. Но желая на всички, които искат да се откажат от този ужасен навик, успех в усилията.

  11. #191

    Подразбиране

    Здравейте и от мен, и аз спадам към групата на пушачите. Пуша от 17 год. възраст, а сега съм на 25 и съм се пробвала сигурно десетина пъти да ги откажа, но уви нещо не ми стига волята.Сега от както почнах да шия гоблени пуша на половина колкото преди даже и тези цигари който ги паля си изгарят в пепелника.Искам да ги откажа и дано да успея. Успех на всички , които искат да се откажат от този порок.

  12. #192

    Подразбиране

    Приятели, Вие не знаете кафе с цигара колко е вкусно!!!!!!!!!!!!!!!

  13. #193

    Подразбиране

    Непушач от 3 години ,а преди това пушех по 2 кутий на ден синьо виктори Но дори когато пушех ,излизах на терасата вътре в стайте не съм пушила !Дори и гостито ми излиза на терасата вътре не разрешавам Това ми е останало от моите родители.Те също са пушачи ,но вътре не се пуши

  14. #194

    Подразбиране

    Аз пуша по кутия на ден и май нямам намерение да спирам поне за сега

  15. #195

    Подразбиране

    Реклама:
    Много пуша...за съжаление

Страница 13 от 23 ПърваПърва ... 31112131415 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •