Резултати от анкета: Пушите ли?

Гласували
645. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • Твърдо НЕ!

    325 50.39%
  • Понякога

    68 10.54%
  • Редовно

    252 39.07%
Страница 2 от 23 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен
Показване на 16 до 30 от 342
  1. #16

    Подразбиране

    пушачки и непушачки Аз не съм страстна пушачка Пуша като пия кафе и в компания и то най-леките дамски цигари Но да се откажа съвсем не мисля,уви
    Никой човек не е остров, затворен в себе си;
    всеки е парченце от сушата, частица от океана;
    и една буца пръст да отвлече морето
    nelibak@abv.bg
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=134200

  2. #17

    Подразбиране

    НИЯ НИК,трябва да имаш добър мотив и ще успееш да ги откажеш .Трудно е и никога незнаеш дали си ги отказал за винаги.Имам чуството , че и след 10 год. пак ще ми се пуши ,когато видя някой да издърпва цигара от кутията или някоя жена как си пали цигарата.... Звуча така сякаш много ми се пуши ,но това са кратки моменти ...през по-голямата част от деня не се сещам въобще за цигари.

  3. #18

    Подразбиране

    Отказах ги преди 6 месеца, но още съм ни на тоя ни на оня свят. Не мога да кажа, че съм непушач, защото сърцето ми плаче за цигарка. Но НЕ ПУША. Е, само от време на врема ,но много рядко.

  4. #19

    Подразбиране

    Срам не срам и аз съм от много пушещите. Когато си помисля да ги откажа ми се пуши още повече. Ядосвам се на слабоволието си, но

  5. #20

    Подразбиране

    Скарлет, немога да си представя да си пия сутрешното кафенце без цигара, то събуждането ми няма да е събуждане, ако не съм запалила цигара , даже две с първото кафе
    Ако имаш тайна :? как го правиш споделия , моля те

  6. #21

    Подразбиране

    Еее, чак се засрамих толкова млади и не пушите/ не че ви съветвам да го правите/, май наистина трябва да ги откажа. Ама как да стане, как.............
    ..::Gobelin World::..

  7. #22

    Подразбиране

    А аз не пуша изобщо - не съм запалвала нито веднъж през живота си (на 36 години съм). Така като гледам, май съм единствената.

  8. #23

    Подразбиране пушачи или непушачи

    Въздържах се да се включа за да не съм единственета която не е пушила никога през досегашния си живот(на 33години) но вече съм спокойна има и друг като мен

    Нали не броим пасивното пушене баща ми заклет пушач (затова от дете мразя цигарите).
    Толкова се радвах на закона за пушене на обществени места но не виждам никаква промяна .

    Представяте ли си люта зима всички на спирката стоят близо един до друг (да им е по топло )и в този момент някой запалва цигараа :twisted:

  9. #24

    Подразбиране

    Пробвала съм да пуша, но какво да ви кажа: просто на мен не ми понася. Понякога се чудя как някой от пушачите около мен с такова блаженство запалват поредната цигара. Може би наистина ги разтоварава или и аз не знам. Аз си се разтоваравам по по-здравословен начин Както и да е желая успех на тези, които решат да се откажат от цигарите

  10. #25

    Подразбиране

    Запишете и мен в числото на непушачите В къщи също никой не пуши ( за сега)

  11. #26

    Подразбиране

    Пушачка съм от години Нямам воля, нито инат за да ги откажа. Съпругът ми на няколко пъти ги отказва,за да ми докаже, че е възможно,но аз съм отвратителна и той се отказа.Не че не пуши и той.Иначе дъщерите ми и зетовете не пушат. :? :? Дълбоко се замислям да ги откажа, но нищо не правя по въпроса.

  12. #27

    Подразбиране

    ОТ ГРУПАТА НА ПУШАЧИТЕ! ОСТАВИХ ГИ ЗА 5 МЕСЕЦА И ОТНОВО ГИ ПРОПУШИХ.НЕЗНАМ КАК ДА СТАНЕ ТАКА,ЧЕ ДА НЕ МИ СЕ ПУШИ.

  13. #28

    Подразбиране

    VESI, мен ако питаш цял живот ще ти се пуши и просто няма вариант на един пушач да спре да му се пуши. Въпросът е в това да надвиеш безсмисления навик и себе си. Аз не пуша от 6-7 месеца, но за да се мотивирам използвах една реплика на Лидия Ковачева в една от книгите и. Тя говореше конкретно за родителите -пушачи. "ДА ПУШИШ - ТОВА Е ПРИЗНАК НА НЕВЕЖЕСТВО И ЕГОИЗЪМ".Повтарях си тази мисъл докато започнах да се мразя.Другото, което ме мотивира е малко лично, но мога да го споделя. Обичам да мога да се самоконтролирам , а страстта ми към цигарите излезе от контрол . Е това вече не можах да го понеса и след 20 години редовно пушене спрях...Но, не знам до кога.

  14. #29

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Diana Delibasheva
    мен ако питаш цял живот ще ти се пуши и просто няма вариант на един пушач да спре да му се пуши...
    Не е вярно, на мен не ми се пуши, а бях стигнала до 2 кутии на ден. Желанието ти да запалиш цигара ще отшуми. Имай само търпение.

  15. #30

    Подразбиране

    Реклама:
    Браво на всички,които са се присъединили в групата непушачи
    И аз съм там :wink: Опитвала съм,но просто това не ме влече....
    Мн се ядосвам като вървя по улицата,и някоя забързана пушачка мята в ръката си цигара :twisted:
    Лично аз го намирам за мн вулгарно това. Като ти се пуши толкоз седни някаде ,не я размахвай по улицата като някоя............

    http://www.facebook.com/media/set/?s...9555361&type=3 Албум с изработени от мен неща ♥


    Трия дирекно ЛС без посочен @ и изображение на исканото...

Страница 2 от 23 ПърваПърва 123412 ... ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •