Резултати от анкета: Пушите ли?

Гласували
645. Нямате право да гласувате за тази анкета
  • Твърдо НЕ!

    325 50.39%
  • Понякога

    68 10.54%
  • Редовно

    252 39.07%
Страница 21 от 23 ПърваПърва ... 111920212223 ПоследенПоследен
Показване на 301 до 315 от 342
  1. #301

    Подразбиране

    ООооо, дано, ще си купя и ще пробвам. Наистина искам, ама много искам. Много ми бъркат в джоба.

  2. #302

    Подразбиране

    След дълги години въздържание пропуших отново /вече 7-8 години/.
    Благодаря за съветите. От утре - блатен аир и дано се получи задоволителен резултат

  3. #303

    Подразбиране

    Цитат Първоначално написано от Nikol58 Виж мнение
    След дълги години въздържание пропуших отново /вече 7-8 години/.
    Благодаря за съветите. От утре - блатен аир и дано се получи задоволителен резултат
    Дано, дай Боже и аз на това се надявам.Макар, че за непушачите е може би смешно.

  4. #304

  5. #305

    Подразбиране

    Ееййй, колко е лесно, ама направо е много просто. Особено ако не си пушач.

  6. #306

    Подразбиране

    След един месец ще направя една година откакто ги спрях тези цигари и то от раз, а преди това пробвах 6 месеца с електронна но нищо тя постоянно ми беше в устата.Така,че повече женски инат и става

  7. #307

    Подразбиране

    колкото и да ме е срам твърдо да

  8. #308

    Подразбиране

    не разбира се, трябва да се живее максимално здравословно: http://www.aktivniizdravi.bg/nutrition.php?id=38

  9. #309

    Подразбиране

    Твърдо НЕ на цигарите. От 2002 НЕ пуша и се гордея с това. Бях сериозен пушач (стигнах до кутия на ден) и ги отказах от раз, от Нова година. Месец преди това бях ги отказала вътрешно със силна убеденост - просто се бях навила. Качих след година няколко килограма, но не са болка за умиране. Затова голям ПОКЛОН пред всички отказали се! Лесно е, но трябва мислено преди това истински да си го пожелал. Цигарите се отказват първо в главата.

  10. #310

    Подразбиране

    А и вече не са на мода

  11. #311

    Подразбиране

    Привет на всички! Прегледах темата и мога да заявя смело, 4е не знам от коя група съм. Аз пуша от 2005г., ама не много редовно- спирала сам ги един път за 3 месеца, после за 6, след това за 4 и зимата и лятото почивах за по 1 месец. не ми е проблем спирането просто идва момент, в който не ми се пуши, а и другите, който пушат не ме дразнят. За тази зима не сам ги спирала още
    Редактирано от Deneva : 20.11.2011 в 07:27.

  12. #312

    Подразбиране

    Твърдо не на цигарите !От 2004 не пуша.Отказах ги и съм решила никога повече !

  13. #313

  14. #314

  15. #315

    Подразбиране

    Реклама:
    Оф и аз пуша

Страница 21 от 23 ПърваПърва ... 111920212223 ПоследенПоследен

Правила за писане

  • Не може да отваряте теми
  • Не може да публикувате отговори
  • Не може да прикачате файлове
  • Не може да променяте мненията си
  •